Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop (deel 2)

Discussion in 'MMM clubs' started by Asil, Jan 2, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    Jun 5, 2012
    2,201
    1,996
    113
    Dat klinkt als een heel goed getimed plan! Slim bedacht.

    2e AB kuur is ook 14 dagen. Je krijgt dat twee soorten medicijnen. De ene gebruik je 14 dagen. En het andere middels gebruik je de eerste 5 dagen daarvan ook nog. Je gebruikt dan dus de eerste 5 dagen, 2 medicijnen tegelijkertijd.

    Wat naar van je buik. Als in: onrustige darmen? Ik had dat ook wle een beetje. Wel iets vaker ontlasting.
    Heb ooit bij de amoxcicyline heel veel last gehad. Wel 7x per dag poepen en dat duurde maanden! Was daardoor echt erg bevreesd voor die AB kuren. Maar uiteindelijk viel het me dit keer meer. Ik kreeg ooit als tip van een arts om dagelijks een bakje Griekse yoghurt te eten, vanwege de goede bacterien. Dat vond ik nog wel een makkelijke tip en goed uitvoerbaar en niet duur. En toch ook best lekker :)
     
    Do1981 likes this.
  2. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,009
    3,857
    113
    @Gliss Nog een dikke knuffel voor jou. Heftig meteen door, doen wij ook nu. Maar de hormonen vallen echt zwaar. Al zou ik het meteen weer zo doen trouwens.

    @Do1981 flink geplan haha maar dat zou ik ook doen! Hopelijk komt het allemaal zo uit!

    @blij83 de verlengde wachtweken! Zo zwaar zijn die ook.

    @Asil hoe gaat het stimuleren?

    @Betsies Hoe is het met jou?

    @Wondertje2020 En met jou? Herstel je lichamelijk een beetje?

    @DangerBlonde denk dat beidde eitjes wel mee doen hoor!

    @Emma1995 Hoe is het met jou? Vandaag weer infuus en echo gehad?

    @ sorry dat ik vast iemand vergeten ben!

    Vanavond laatste avond stimuleren, morgen pregnyl en dan vrijdag punctie.

    Ik voel me opgeblazen, moe, geen lontje, chaggo, bleghh, ik slaap super slecht van alle hormonen, ben geïrriteerd op alles en iedereen en het is (verrassend) kei druk op het werk. Ik moet echt alle zeilen bij zetten om niet op iemand te gaan schelden.

    Morgen hebben we een online teamuitje. Haha, ik heb het helemaal geregeld, en ik heb er zin in! We gaan een virtuele bierproeverij doen. Iedereen heeft een bierpakketje thuis gekregen en dan hebben we ene online quiz en rondleiding door een brouwerij. Ben benieuwd.
     
    Gliss, Do1981, Betsies and 2 others like this.
  3. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    @2jongensmama ineens gaat het rap he, hoe lang heb jij gestimuleerd? 10 dagen?
    Ik heb verassend weinig bijwerkingen (tot nu toe). Heb morgen eerste FM. Let wel een beetje op jezelf met al die drukte. En dat team uitje lijkt mij gezellig wanneer moet ik inloggen, koop zelf wel wat te drinken (alcohol vrij) hahahaaha.

    En vooralsnog waren het er 10 toch? Mooi aantal. Ben reuze benieuwd naar alle resultaten en ik volg je hoor. Hoop een paar dagen na jouw aan de beurt te zijn.

    Vind het wel spannend weer maar op een positieve manier. Ik beeld mezelf in dat ik met een dag of 20 zwanger ben en dat dit mijn laatste menstruatie was voor de aankomende 9 maanden en ik heb er zin in :).

    @DangerBlonde, ik denk ook dat ze allebei mee gaan. Dus we gaan voor dubbel zo veel kans en veel "gezelligheid" gewenst :)
     
    Gliss, Do1981, Betsies and 1 other person like this.
  4. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Even iets positiefs, want daar houd ik van :)

    Misschien dat jullie je nog kunnen herinneren dat mijn vriend ook ADHD heeft en ook wat moeite met inlevingsvermogen en sommige dingen gaan langs hem heen. Hij weet in grote lijnen wat er moet gebeuren maar de afgelopen dagen doet hij echt zijn best. Misschien zijn dit standaard dingen in jullie relatie (wat ik wel vermoed) maar bij ons gaan dingen soms gewoon anders. Maar even een shout out to my man!!

    Gister moest ik naar de apotheek, dit zijn dingen die hij vergeet want ja is maar naar de apotheek. Maar zowaar belde hij gister op mijn werk om 1 te vragen hoe het was gegaan, 2 te vragen of hij voorbereidingen voor het avondeten moest treffen zoals aardappels schillen e.d. (dit doet hij werkelijk nooit, koken is mijn afdeling), 3 tijdens het eten vraagt hij echt geintereseerd hoe het gaat en hij merkte op dat ik beter op deze medicatie reageerde dan alle voorgaande, 4 ik werd de hele avond overladen met kussen en knuffels (krijg ik normaal ook maar nu met net wat meer gevoel dan het gebruikelijke kusje of snelle knuffel). Ik word er blij van!
     

    Attached Files:

    Splitijsje, Gliss, Do1981 and 6 others like this.
  5. 2jongensmama

    2jongensmama Fanatiek lid

    Jan 17, 2020
    4,009
    3,857
    113
    Vandaag is de 13de dag stimuleren! Indd vooralsnog 5 grotere en 5 kleinere. Maar hoop dat die 5 kleintjes allemaal nog mee doen.
     
    Gliss and Asil like this.
  6. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    Jun 5, 2012
    2,201
    1,996
    113
    Wat fijn dat je vriend zo zijn best doet! En ook zo mooi te lezen dat je het zo kan waarderen. Echt knap dat je al zijn moeite zo ziet en ook op waarde schat! Super veel respect spreekt daar uit.
     
    Asil likes this.
  7. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Super lief dat je dat zo noemt en benoemd. Hij is echt zoooo mijn hart en ziel. En ik voor heb dat weet ik 1000% zeker.
     
    Leraje likes this.
  8. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    Nov 16, 2020
    885
    811
    93
    Female
    aaahh wat lief! Het is ook wel wat voor die mannen hè... lijkt me lastig!
     
    Asil likes this.
  9. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    @blij83 inderdaad last van darmen en ontlasting, maar ook zeurend gevoel in buik. Het gaat een beetje af en aan. Maar gisteren denk ik totaal wel 5x grote boodschap.
    En dan moet ik nog 10 dagen. Heb al probiotica en eet (soja) yoghurt. Heb man op pad gestuurd om ook nog yakhult te halen. Alle beetjes helpen

    @Asil wat lief van hem!
     
    Asil likes this.
  10. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    #2550 Asil, Feb 23, 2021
    Last edited: Feb 23, 2021
    Kokosyoghurt wel eens van gehoord? Je wilt minder lactose toch? Ik sta geregistreerd als allergische reacties op Amoxiline en anderen waar dat in verwerkt zit. Werd er verward en duizelig van, mijn moeder heeft het ook.

    Andere kant, hoe onhandig poepen ook is, het ruimt wel lekker op.
     
    Do1981 likes this.
  11. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    heb nu soja yoghurt met vleugje kokos. Best ok. Die kokos yoghurt zitten volgens mij weer niet zoveel eiwitten/proteïne in als ik me goed herinner. Dus daarom toch maar obv soja
     
  12. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Ahh, duidelijk. Ik wissel eigenlijk af, griekse, soja ,kokos, geiten. Zelfde als melk, gewone melk, Soja, haver, amandel. Als ik kook ook (vriend weet dat niet) slagroom vervangen voor sojaroom in soep of saus, zelfde als melk, dan maak ik bechamel voor de lasangne van ongezoete amandelmelk hahaha, hij moest eens weten.
    Gister heb ik hem bedonderd, had echt geen zin met koken, voorgeschilde aardappelen gekocht en amandelmelk (voor de rauwe andijviestampot en al voorgebakken spekjes gehaald. Hij kwam steeds de keuken in en hij is super oplettend, moest echt net alof doen dat ik aardappels aan het schillen was. Hij zal de andere helft vandaag wel in de koelkast zien liggen. :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Betsies, DangerBlonde and Do1981 like this.
  13. Do1981

    Do1981 VIP lid

    Dec 9, 2016
    5,483
    3,341
    113
    haha, lekker makkelijk toch af en toe?

    ik probeer de laatste tijd steeds voor 2 dagen te koken. Gister voor 2 dagen pastasaus gemaakt (1 deel in de vriezer) en vandaag voor 2 dagen gehakt/bonen saus voor wraps. Salade erbij en wat rauwkost en 2 dagen lekker eten. En morgen zo op tafel
     
    Betsies likes this.
  14. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Ik maak geregeld 2 panners maar vind er zo weinig variatie op. Maar koken is echt mijn ding. Ben er goed in en hij eet altijd lekker mee. Maar gister had ik een gemak dag hahaha.
    Zat al bestellen in zijn oor te fluisteren maar nee, das echt een no go op maandag.. Ik bedoel wat dacht ik wel niet hahahaaha, bestellen mag na woensdag als de 2 aardappeldagen zijn geweest :roflmao::roflmao::roflmao:. Hij houd van structuur :D:D
     
    Betsies and Do1981 like this.
  15. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    Jun 5, 2012
    2,201
    1,996
    113
    @Emma1995 hoe gaat het met jou? Met de zwangerschap, infusen, bloedingen? Hoe voel je je lichamelijk en mentaal?
     
  16. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    Nov 16, 2020
    885
    811
    93
    Female
    Hahaha wat een strenge man heb jij ;) ik vind koken zelf echt niet leuk maar gelukkig vindt mijn man dat heerlijk :D hij zou ook wel iemand zijn die ooit verse groentehapjes voor ons kindje maakt haha, dat zie ik mezelf ook niet snel doen :roflmao:
     
  17. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    Nov 16, 2020
    885
    811
    93
    Female
    ** Lange onvervulde kinderwens **

    * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - door naar IVF 2

    * Do1981 - 39 jaar - 2e kindje - IVF 1 - wachten op menstruatie (circa 5 mrt) op naar tp cryo 8
    * Betsies - 38 jaar - 1e kindje - door naar ICSI 2.2
    * Wondertje2020 - 1e kindje - ICSI 1 (poging 3)
    * 2jongensmama - 3e kindje - ICSI 4
    * Emma1995 - 25 - 1e kindje - IVF 1
    * Asil - 38 jaar -1e kindje - IVF/ICSI 3
    * Catlady - 1e kindje - ICSI 3 pauze, opzoek naar een kliniek voor onze laatste poging.
    * Leraje - 1e kindje nog natuurlijke weg, op dit moment onderzoeken gaande
    * Lisa280887 - 1e kindje - IVF 1 verse tp
    * DangerBlonde - 31 jaar - 2e kindje - ronde 5 OI start Gonal-F
    * Kruimel14 -36 jaar- 1e kindje - IVF/ICSI 1 -1ste verse terugplaatsing en 8 eskimo's
    * Marloesmeisje - 33 jaar - 1e kindje - IUI 8

    * herfstmeisjeB - 28 jaar - 1e kindje - letrozol ronde 2

    Afspraken

    24 feb - Asil eerste follikelmeting
    26 feb - 2jongensmama - punctie 4


    Testdatum
    9 maart DangerBlonde

    Zwanger
    Lisa280887
    LindsySimons
    Emma1995
     
  18. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    Nov 16, 2020
    885
    811
    93
    Female
    Mezelf nog even op de lijst erbij gezet :D

    Vrijdag weer de eerste echo om te kijken of de letrozol werkt en er een eiblaasje is gegroeid. Hopen dat het weer gewerkt heeft!
    Had vannacht weer een hele levendige droom over een positieve test, had ik een paar weken geleden ook voor het eerst ooit. Hopen dat het goed nieuws betekent voor de komende maanden... :)
     
    Betsies, DangerBlonde, Gliss and 2 others like this.
  19. Asil

    Asil VIP lid

    Nov 14, 2018
    10,149
    9,753
    113
    Female
    Oh ik ook, ik zou ook echt een foodprocessor aanschaffen en ze zelf maken.

    (Mijn vriend heeft ADHD, ik ook, maar hij heeft ook wat licht Austistische trekken waarbij sommige dingen volgens een schema moeten, wat overigens geen probleem is, want dat maakt mijn chaotische trekken weer wat beter gecontroleerd :), behalve als ik op een aardappeldag trek heb ik afhaal of bestellen hahahahaaha :roflmao::roflmao::roflmao:)

    PS, je profielfoto, kater of poes? En hoe oud??
     
  20. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    Nov 16, 2020
    885
    811
    93
    Female
    Hahaha ja zo'n foodprocessor klinkt goed! Hoe makkelijker hoe beter :roflmao:
    aahh ja ik snap helemaal dat hij structuur dan fijn vindt. Ik zou eigenlijk ook wel wat meer structuur kunnen gebruiken in mijn leven haha :p #chaoot

    het is een katertje van 10! :D heb jij ook katten?
     

Share This Page