Spannend! Ik vind het iedere ochtend weer spannend om de testjes te bekijken van iedereen, zo kom ik de wacht dagen wel door ! Ik ga voor je duimen! Hopelijk is het mij ook een keertje gegund , zou zo leuk zijn!
Spannend en bijna onwerkelijk mocht het zo zijn. Ik hoop voor jou (en de andere dames hier) dat je snel een positieve test in handen hebt! Indien de test positief is zet ik mijn dpo lijstje hier.
Ik heb de afgelopen dagen wel wat meegelezen maar moest werken dus verder weinig tijd gehad. Hier lang onzekerheid gehad of de eisprong al was geweest. Maar sinds vandaag er zeker van dat ie morgen of overmorgen gaat komen. Merkte het aan de afscheiding. Ovu test was eind middag ook echt hoog volgens de app. Hoewel ik hem zo tegen vond vallen. Maar heb normaal ook andere testen. Die komen alleen morgen pas binnen dus...
Ah wat lief dankje ik durf nog niet echt te hopen.. ik heb de CB binnen, maar ik heb zo'n schrik dat ie weer op 1-2 blijft hangen.. denk dat ik zaterdag een CB waag
Hee top ik duim voor je vanwaar zijn die groene testjes? Ik had ze nog wel eens voorbij zien komen maar wist niet bij wie, lijken me heel goed leesbaar in premom
Goed teken toch? ik had wel heel veel duidelijke blauwe aders op mn borsten, heb ik normaal niet, dus mss dat dat mijn teken was?
Op zich wel weer anders dan anders, maar ja dat 2e streepje mist nog op mijn test Eerst morgen maar mijn temp afwachten, is ie nog hoog dan waag ik nog een testje, anders wacht ik af
Dat sowieso, maar als bij mij mijn temp dipt dan is het ook einde verhaal Maar tot nu toe nog mooi stabiel
Bleehhhh 9DPO. HET SCHIET NIET OHOOOP. Sommige van jullie weten het wel spannend te maken zeg. Ik hou meestal wel wat hoor zolang ik niet ongesteld ben, ik was ook een late tester bij m'n dochter. Ik doe het zelf ook hoor, maar we doen onszelf ook wel wat aan door maar steeds vroeger te gaan testen. Maar ik snap het, het streepje hoeft er maar te staan. Ik heb 2 lange werkdagen achter de rug. Hopelijk krijg ik de komende 2 vrije dagen goed om, zonder al te veel gekkigheid in m'n hoofd te halen.