Hier gaat het eigelijk prima ! Vrijdag de intake met de verloskundige en ik voel me meer dan prima dus niks te klagen
Succes met de echo’s vandaag! Hier gaat het wel goed hoor! Ondanks de kwalen die nog volop aanwezig zijn en dan vooral de misselijkheid en de honger. Spugen wisselt heel erg. Bloedverlies blijft goed aanwezig helaas.. dat vind ik eigenlijk het meest vervelend en denk dan ook dat er wel onderzoeken gaan komen.. vandaag mijn voedingskussen binnen in de hoop weer beter te kunnen slapen op aanraden van fysio kijk er al naar uit maar ja het idee dat de leukste weken eraan gaan komen haha! Hopelijk gauw een groeiende buik, kindje voelen, shoppen, geslachtsecho, etc etc Hoe is het met jou?
Niet echt moet ik zeggen. Tot nu toe zijn alle echo's die we hebben gehad zoals ze horen te zijn en ik sta onder extra controle vanwege mijn blaas. Mocht er iets zijn of ik twijfel dan mag ik altijd langskomen voor een extra echo dus dat neemt ook veel zorgen weg !
Dat bloedverlies vindt ik zo erg voor je ik zou me iedere keer kapot schrikken Ik ben me ook aan het oriënteren op een voedingskussen welke heb je besteld? Ik hoop wel dat als we gaan shoppen de winkels weer open zijn. Ik heb alles van de eerste weggegeven dus ik moet veel kopen en dat gaat niet lukken binnen 10 minuten
Ja het is ook wel schrikken elke keer.. je went er wel soort van aan opgeven moment, maar het wisselt in hoeveelheid en dat is dan elke keer weer opnieuw schrikken. Ik heb de doomoo buddy besteld! Wel prijzig maar heb idee dat kwaliteit wel goed is en ik denk als het kussen bevalt dan ga ik die ook na de zwangerschap als slaapkussen gebruiken denk ik! Jaaa hoop het ook! Vind dat ook niks, we gaan wel na de geslachtsecho een sessie in boeken bij prenatal samen gewoon eerste kleertjes samen kopen haha! De rest wacht ik inderdaad ook mee tot de winkels weer opengaan!
Ooh wat ontzettend naar dat het bloedverlies blijft, lijkt me heel eng. Goed dat je zo positief bent! Het leukste deel staat inderdaad om de hoek, heerlijk! Geen kwaaltjes, je kleintje voelen, shoppen. Voedingskussen slaap ik ook al weer een paar weken mee, zo fijn! Ik heb de grote van doomoo, vind die vulling echt heerlijk. Ook na al een keer intensief gebruiken. Zou het kunnen bijvullen, maar is nog niet nodig. Is voor je bekken en later je grotere buik en stabiliteit bij het liggen ook echt fijn. Met mij gaat het niet super fijn, veel kwaaltjes, regelmatig flinke migraine. Vanochtend urine laten checken, die is op kweek gezet omdat ik echt veel last heb. Verder veel spanning voor de termijnecho. Hormonen en ik zijn gewoon niet de beste vrienden, haha. Hopelijk na de echo wat meer zekerheid en rust, en iets meer roze dan grijze wolk. Net dat kleintje ook maar even verteld dat het gewoon goed met hem moet gaan, dan is dit het allemaal waard!
Die grote is de big comfy of niet? Heb wel getwijfeld maar ben klein dus dacht ik doe de buddy maar, dat je kan bijvullen vind ik ook fijn ja! Ben heel benieuwd hoe ik het ga ervaren! he balen dat je zo last hebt ervan.. hopelijk komt er ergens wel een blaasontsteking uit want dan ben je er met een AB kuur ook weer vanaf.. termijnecho is ook gewoon heel spannend! Ik heb wel last van kwalen dan, maar verder lijk ik wel goed met hormonen te kunnen ook in het traject met hormoonpillen en spuiten heb ik mentaal daar gewoon niet heel veel last van. Ben emotioneler, huil om niks maargoed dat vind ik dan niet zo erg eerder grappig lijkt me heel vervelend als de hormonen juist ook veel op de mentale kant zit te vervelen.. hopelijk zakt het bij jou wel met 12 weken!
Hopen dat het snel stopt !! Dst kussen ziet er idd erg comfortabel uit zeker als de buik gaat groeien is dat heerlijk ik moet er ook maar eentje gaan bestellen. Owja ik moet ook nog een geslachtsecho gaan inboeken ergens haha helemaal vergeten gelukkig hebben we nog eventjes de tijd. Ja voor kleertjes is het te doen maar dingen als een kinderwagen en autostoel wil ik echt de tijd voor nemen. Il wil me ook nog gaan verdiepen in een fijne draagzak. Mijn eerste was een huilbaby dus dit lijkt me geen overbodige luxe haha.
ja hij voelt ook wel lekker stevig! Haha ja ik kon niet wachten met de echo inplannen haha! ja klopt, daar wil ik ook echt uitgebreid een dag voor nemen. Ik wil dan eigenlijk een dagje uit naar babypark, hoorde dat je daar een parcours kan lopen met de kinderwagen. Met mijn fibro wil ik daar zeker niet te makkelijk in zijn. En heb gehoord dat je draagzakconsulten hebt, toevallig zit er iemand in de buurt die dat doet dus daar ga ik me eind zwangerschap ook voor aanmelden! Hopelijk rond april dat de boel weer opengaat..heb ik ook echt zin in lunchen en uiteten vermaak me verder prima hoor, heb niet heel erg veel last van de lockdown maar kijk er toch wel weer naar uit allemaal!
Ik zag dat jij de doomoo buddy hebt besteld, die heb ik ook! Ben ook maar een klein opdondertje, en die is echt groot genoeg. Ga er nu ook een dutje mee doen. Ik word altijd een beetje minder positief als ik moe ben of last van hormonen heb. Dat besef ik mij, kan het relativeren, maar je doet er zo weinig aan. Voldoende dutjes(in de baas zijn tijd) en wachten tot het beter wordt! De liefde voor zo’n klein mensje overwint echt alles, dus dat komt vanzelf wel goed! Het is nu gewoon een beetje overleven tot de ergste kwaaltjes weg zijn. Over een maandje vakantie en verhuizen, naar een huis met een toilet boven en een bad. Ik denk dat ik daar zoooo gelukkig van ga worden
haha dutze! Dat scheelt al een hoop dat je dat doorhebt. Je doet er inderdaad vrij weinig aan en die eerste weken, ja het was leuk omdat je eindelijk zwanger bent maar voor de rest is vooral onwerkelijk en spannend.. de leuke tijden gaan pas echt komen na de termijnecho. Ohhh heerlijk! Wij hebben ook geen toilet boven en geen bad.. verschrikkelijk vooral die toilet dan.. denk dat ik serieus zo’n po stoel moet gaan huren dadelijk in ieder geval een fijn vooruitzicht voor jullie!
Oh echt dan ga ik daar is kijken ik had alleen babydump op dr planning staan. Ik twijfel tussen twee kinderwagens maar heb een lange man dus hij moet sowieso mee. Ik moet nog op zoek naar iemand die in de buurt zit want ik heb totaal geen ervaring met draagzakken. Het lijkt me heerlijk om e en een terrasje te pakken en een broodje te eten. We gaan in dr mei vakantie een weekje naar center Parks maar ik vrees dat alles nog dicht is wat balen zou zijn want ik heb hier een kleine waterrat haha.
Haha ik doe ook dutjes in de baas zijn tijd slaapt extra lekker Wij hebben ook een bad en toilet boven en dat is zo heerlijk zeker nu we zo vaak moeten plassen hahah