Ik vind deze testen toch heel gek in vergelijking met je predictors. Kan het niet zijn dat je urine niet geconcentreerd genoeg is of dat je te weinig gebruikt? Ik denk sowieso niet aan 17 dpo. Eerder 13 dpo.
Ik heb pas een echo met 8+1. Vind het prima. Te vroeg is er nog weinig van te maken en dan duurt het zo lang voor de volgende echo. Ik weet dat ik vanaf nu nog 3 weken moet wachten en dat is oké. Die kom ik wel door. Bij de jongens ook pas met 8 weken voor het eerst naar de verloskundige. Dan kun je er ook echt al een mensje van maken. Mijn eerste echo bij de gyn toen was echt niks te zien, al zag zij er wel iets in en die tweede zag ik een rondje en een vierkantje. Heb ik tegen mijn man gezegd dat ik vermoedde dat we een wiskundige vergelijking zouden krijgen Vandaag was moeders voor moeders er. Vrijdag mag ik starten en ga ik ook de test doen. Ik ben heel benieuwd. Bij de jongens allebei wel een goede knaller. Die waren allebei wel met 6+1 gedaan en vrijdag ben ik 5+3.
Hier nog aardig "kwaaltjes" vrij.. Op vollere borsten, bollere buik (vocht vasthouden) rommelende darmen na, oja en stoelgang gaat wat lastiger.. Vannacht wel bijzonder slecht geslapen. Ik wordt heel vaak wakker, en val moeilijk in slaap..
Zojuist deze test nog gedaan. zou al 5 weken ver zijn volgens deze. 7 april heb ik de eerste echo ik zou dan 10 weken ver zijn , volgens deze test. Als ik volgens mijn vorige maandstonden uitga ben ik dan 9 weken ver.
Oke duidelijk verhaal, dankjewel! Fijn om te lezen dat het ook gewoon uit zich zelf weer rustig kan worden, maak me enigszins toch wel ergens zorgen. Bedacht me ook dat ik nog geen maand geleden een miskraam heb gehad dus dat ze cellen daardoor misschien ook nog wat af zou kunnen wijken. Dit heb ik allemaal aan de dokter uitgelegd en die twijfelde of hij een uitstrijkje moest nemen op dit moment. Net de verloskundige aan de tel gehad en die gaat het bespreken dus dan hoor ik meer. En meteen een afspraak gemaakt voor de 1e echo, 1 april ❤. Ze denkt dat ik eerder mijn eisprong heb gehad en nu dus 4 weken en 3 dagen ben.. ze had er hele theorieën voor maar heb er weinig van onthouden. Heb wel ovulatietesten gebruikt, de 1e x dat ik er 1 gebruikte was die meteen positief, waarschijnlijk op de dagen er voor, toen ik dus nog niet getest had, waren ze al positief en had ik dus mijn ei.. aldus de vk. We zullen het zien of het zo is
He dames, ik zie dat ik weer veel moet bijlezen. Het bloeden is bij mij eindelijk gestopt. Ik heb mezelf gezegd dat ik pas weer zaterdag een test ga doen. Heb alleen afspraak met het ziekenhuis de 29ste. Dan pas ga ik de verloskundige bellen. Zie het nut nu niet omdat ik dan toch moet wachten tot 8 of 9 weken. 29 is voor mij dan 8+5 dus ik heb geduld. Vandaag is het voor mij 5+1 en alles is rustig. Geen kramp geen pijn, geen bloed dus lijkt goed te gaan, maar dat zegt nog niets. Hoop dat ik zaterdag gewoon positief test en dat ik dan iets rustiger ben. Boobs zijn nog steeds verschrikkelijk en ik merk hoofdpijn te krijgen. Dus de kwalen zijn er ook nog. Hoe is het verder met een ieder. ik ga maar even bijlezen.
Ik vind het ook gek predictors zijn bij mij wel donker. Maar action en kruidvat licht. Al vanaf het begin van superlicht naar redelijk licht.
Ik heb vandaag positief getest en wil me graag aansluiten Ben nu volgens de verloskundige 4w en 1 dag heb eind maart mn echo. Ben zwanger van de tweede, ben zelf nog steeds in shock en kan t amper geloven. Ook steeds t gevoel dat mn menstruatie door komt maar clear blue zegt 1-2 weken. Zo gelukkig nu
Uitgerekend 1 - 15 november 2021 ♡ 31 oktober Schorpioen86 - 34 jaar - 2e kindje 01 november Rowandhh - 32 jaar - 1e kindje 02 november Mamavantwee37 - 38 jaar - 3de kindje Guusje39 - 39 jaar - 3e kindje 03 november Wolkje1994 - 26 jaar - 2e kindje 04 november Winderig80 - 40- 1e kindje Ninah83 - 37 jaar - 1e kindje 05 november Clueless 01 - 27 jaar - 2e kindje LenaMill - 35 jaar - 2de kindje 06 november Bloem 36 - 2e kindje 07 november Essie28 - 30 jaar - 3de kindje 08 november MB91 - 29 jaar - 1e kindje Jetje1991 - 30 jaar - 3e kindje Wondertjes1992 -28 jaar - 3e kindje 09 november Stokstaartje86 - 34 jaar - 3de kindje 10 november Dwaallichtje - 33 jaar - 2e kindje 11 november Mies123 - 33 jaar - 3e kindje 12 november 13 november Daisy2890 - 28 jaar - 1e kindje 29 maart 1e echo 14 november 15 november Afspraken: Virgo88 - 9 maart - eerste echo Ninah83 - 12 maart - eerste echo Schorpioen86 - 16 maart - eerste echo Clueless01- 16 maart - eerste echo Guusje39 - 18 maart- eerste echo Wolkje1994 - 19 maart - eerste echo MB91 - 23 maart 14.30 - intake + eerste echo Mamavantwee37 - 24 maart - intake + eerste echo Stokstaartje86 - 29 maart intake + echo Daisy2890 - 29 maart - eerste echo Dwaallichtje - 29 maart - eerste echo + intake Winderig80 - 29 maart - echo Jetje1991 - n.t.b. Wondertjes1992- 7 april - eerste echo ------------------------------------------ jongen (0) | meisje (0) | verrassing (0) ------------------------------------------[/QUOTE]
Halloo allen! Ik heb vanmiddag op 10 DPO een mooie roze streep geplast dus ik kom hier voorzichtig meeschrijven! Ik ga eerst eens alles teruglezen en dan hoop ik mezelf gauw op de lijst te kunnen gaan zetten op 13 november. Hoe bizar
Ik ben echt verliefd op onze mooie gevulde lijst aan zwangere dames ❤️❤️❤️ Welkom allemaal. Ik volgde jullie al in de NOD groep, en nu komen jullie helemaal niet meer van me af O en dames: hier mag je zoveel testen ingooien als je wilt. We love them
Als je urine erg geconcentreerd is, test je ook wel eerder de 3+. het is een indicatie. Je zou voor de zekerheid even kunnen bellen of je niet eerder een echo zou moeten, al is met 10 weken ook prima.
Ahhhh wat leuk zeg! Wij hebben ook in wat nodgroepjes gezeten. Leuk dat je je komt aansluiten en voorzichtig gefeliciteerd!
Ik zou bijna zeggen een slechte batch, maar van 2 verschillende merken vind ik dan weer raar. De predictor is wel heel gevoelig, dus wellicht ligt het toch daaraan.
Zijn er in deze groep nog verrassingen qua geslacht? Zo ja, dan kun je je naam misschien groen maken!