Zijn er meer mensen die op 6 dpo al ongesteld zijn geworden? Met het afvegen ineens bruinverlies en op 7dpo echt veel rood. Normaal heb ik een redelijk stabiele cyclus van 27/28 dagen
Ik heb het weleens gehad. Werd toen ook echt flink ongesteld en langer dan normaal. Normaal ook een stabiele cyclus maar deze was echt heel vreemd. We zijn er nooit achtergekomen waarom dit zo was gegaan.
Ik begon op 8dpo met bloeden. Dacht ook menstruatie. 2 dagen menstruatiecup gebruikt. Daarna was het helemaal weg. Het was bij mij een innestelingbloeding. Ik hoop het voor jou ook
Ik houd goede hoop dat het een innesteling is. De verhalen daarover zijn zo uiteenlopend dat ik me niet vast zou houden aan een gemiddelde. Sommige vrouwen verliezen geen bloed terwijl anderen echt flink bloed verliezen.. hou je ons op de hoogte?! Ik duim voor goed nieuws!
Ja zal ik doen! Ik was er zo van overtuigd dat het raak was/is maar dat bloed... met momenten is het vuur rood en best veel en dan weer een halve dag niks. Morgen middag komt mijn test binnen dus zal woensdag ochtend nog een keer testen. Is het negatief dan wacht ik mijn menstruatie af.
hoeveel dpo zit je nu dan? ik had op 4 dpo menstruatiekrampen in de avond en nacht. Op 6 dpo negatieve kruidvat. Op 7 dpo een positieve first response (predictor) en een negatieve kruidvat. Op 8 dpo positieve first response en kruidvat
he kak wat jammer. Ben je wel zeker van je eisprong? Was die niet een paar dagen eerder waardoor je eigenlijk al verder in dpo's was toen je bloed kreeg?