@Lientje91 vitaliteit heb ik al gehad met 7+2 dus dat lijkt mij niet. En krijg net een mail van haar dat ze mij morgen ziet voor de termijnecho. Dus maar eens vragen dan morgen.
welke Doppler heb jij? Ik zit er ook aan te denken er 1 te kopen. Helemaal nu dochter niet mee mag naar de afspraken bij de verloskundige
14 weken doet onze verloskundige geslachtsbepaling. en verder doen wij denk ik de nipt. Dan word ook al veel gecontroleerd.
Vind sowieso wel spannend of er nog iets in zit ofzo. En wat erin zit want je voelt natuurlijk verder niets op de kwaaltjes na. vorige keer dacht ik ook huh zit dit in mij.
Nu er steeds echo’s voorbij blijven komen, wordt ik wel erg ongeduldig! Gelukkig is het donderdag zover. sinds vrijdag voelde ik mezelf weer wat beter. Maar helaas sinds zondagavond dubbel zo zwaar teruggekomen. Dus nu vaker dan 1 keer per dag overgeven. En nog steeds heel de dag misselijk. Heel moe en beroerd. vorige zwangerschap was deze periode echt niet zo zwaar volgens mij. Maar dat hoor ik er meer zeggen. Misschien ligt het aan het jaar/periode? Ik ben er in elk geval klaar mee. Tijd voor het volgende trimester! m’n dochter zegt steeds dat ze een broertje en zusje krijgt. En dan zegt ze eerst zusje en daarna broertje. (Vriend en ik denken beide dat het een jongetje wordt) Gister vroeg ik m’n dochter hoeveel baby’s ik dan in m’n buik heb. Zegt ze 2... nee 3! pffff 2 zou ik nog wel leuk vinden... maar 3 nee dank je!
Hahaha! 3 is wel wat veel van het goede he! Maar twee is idd nog wel heel leuk!! Wel zwaar denk ik, maar leuk!
Ik had wel heel graag een tweeling gewild maar dit is er echt eentje. Heb van de 5 zwangerschappen nog nooit een tweeling gehad dus denk dat dat niet echt bij mij erin zit lijkt mij heel mooi en speciaal een tweeling.
Vind een tweeling ook heel speciaal. Hier is het er echt maar eentje haha. Een van de miskramen voor onze 2e was eentje met 2 vruchtzakjes bij de eerste echo. Bij de 2e echo was 1 vruchtzakje verdwenen en later werd het overgebleven vruchtje een miskraam.
Wat heftig @MoesCH vinden jullie het ook allemaal spannend omdat je eigenlijk niets voelt in je lijf, dat er iets groeit?
Ik heb datzelfde. Vrijdag pas eerste echo met 8.2 en dan termijnecho al de 30e met 10.6 ik vraag me nu ook af waarom die van nu zo "laat" en de volgende zo "vroeg" . Met 9w is helemaal vroeg.
Ja idd zij hebben mij wel verder gezet als 9 weken geen idee waarom want ik weer exact wanneer mijn eisprong was heb cb testen gedaan. En een embryo groeit de eerste weken in exact hetzelfde tempo.