Hij kan ook een dag eerder zijn geweest. Temp stijgt maar bij 23% van de vrouwen op 1 dpo gelijk, dus kan ook 28 feb zijn geweest. Maar dan nog is het een prachtige test voor zo vroeg. Misschien leuk om straks je kaartje te posten. Ik heb in het tempforum een topic gemaakt voor tempkaartjes van zwangeren, maar het ligt al een paar dagen stil.
aan de hand van de piek ovulatietest en mijn cervixslijm ben ik ervan uitgegaan dat mijn eisprong 1 maart was. Voelde ook 1 maart ovulatiepijn . Ja heb eerder nooit zo vroeg getest. Maar we zien wel morgenvroeg met de ochtendurine
Allereerst: voorzichtig gefeliciteerd! Mooie test voor jouw termijn! Maar wil je alsjeblieft niet morgenvroeg met ochtendurine testen? Je gaat appels met peren vergelijken. Oke, als die donkerder is, is dat mooi. Maar er zijn inmiddels al velen voor jou geweest die later op de dag veel duidelijkere testen hebben. Als je oploop morgenvroeg niet is wat je verwacht, gaat dat je misschien onnodig zorgen geven...
Morgen 10/11 dpo denk maar een testje wagen! Heb alleen een voor gevoel dat het niks is wie testen er morgen nog meer? En is het echt beter om met eerste urine te testen? Lees wel eens tweede urine beter ivm afvalstoffen (?)
Ik denk dat dit voor iedereen wat anders is. Ik weet dat dat ik echt wel beter testte met ochtend urine en andere dames testen dan weer beter met 2e urine.
Ik testte echt beter met 2e urine. Inderdaad ook paniekmomenten gehad omdat de test dan de volgende dag met ochtendurine wel eens lichter leek. Meestal rond een uur of 10 dan had ik ook nog niet zo veel gedronken en was de urine ook nog best donker.
Ik ga morgen ook een testje wagen dan zit ik als goed is op 10 of 11 dpo . Ik doe de ochtend urine. Ik heb van de week al testje gedaan met spierwit resultaat, iets te vroeg op 7dpo. Ik heb sinds vandaag al wat zere borsten dat is vaak een voorteken voor mijn menstruatie helaas, dus ben bang dat morgen toch een wit testje tevoorschijn komt.
Goedemorgen dames, Helaas mag ik op rood. Merk dat ook ik het steeds moeilijker vind om positief te blijven, ben er echt een beetje klaar mee . Ik hoop voor de andere dames meer geluk, ik ga even heel hard huilen en mezelf weer bij elkaar rapen.