Uitgerekend 16 - 31 oktober 2021.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mamavanvier95, 5 feb 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Ik las op thuisarts dat de werking na 1u zou moeten zijn.. rot zeg dat je nog niks merkt dan! Hopelijk morgen meer succes want dit schiet ook niet op anders :(

    O zie trouwens dat we exact even ver zijn en ons exact even rot voelen :roflmao: zwangerschapstwins:roflmao:
     
    Wensje92 vindt dit leuk.
  2. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Volgens mij is het precies andersom: als je gelukkig bent heb je minder last. Ze adviseren ook wel eens om veel klaar te komen als middel tegen de kwaaltjes, zowel begin als eind. Want die blijdschap hormonen onderdrukken de prikkels die zeggen "ik voel me niet ok". Sporten en vitamine D helpen ook. Dat is althans wat ik altijd begrepen heb hoor.

    Merk het zelf ook. Ik ben extreem misselijk maar toch sta ik 2x per week buiten te bootcampen. Vraag me niet hoe maar het lukt. Ik ben futloos en genoeg zuurstof krijgen is soms een ding, maar ik voel me dat uur en de uren erna kiplekker.
     
  3. Sanne2204

    Sanne2204 Bekend lid

    2 okt 2020
    992
    1.249
    93
    Vrouw
    Hay meiden,
    Heb even een vraagje aan jullie, voor degene die dit misschien weten...?
    Ik ben morgen precies 7 weken zwanger, met de echo van gisterochtend werd het kindje op 4.89mm gemeten ongeveer.
    De vrouw die de echo maakte zei dat dit de lengte is van een kindje met 5 a 6 weken zwangerschap ... en anders veel te klein is ... Het is natuurlijk niet allemaal precies gemeten en op de gok, maar heeft iemand hier ervaring mee of een duidelijke uitleg?
     
  4. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Een duidelijk antwoord heb ik helaas niet. Enige wat ik kan zeggen is dat mijn meting met 6 weken en 4 dagen uitkwam op 6,9 mm en dat dat overeen kwam met 6 weken en 3 dagen zwangerschap.

    Mijn meting met 7 weken en 5 dagen was 1,69 cm, wat overeen kwam met 8 weken en 1 dag zwangerschap.
    Ze zei dat een uitgerekende datum pas echt goed is te meten als de embryo minimaal 22 mm is (2,2 cm dus).

    Ze hoeft er natuurlijk maar net een mm naast te klikken en er zit al een verschil van dagen in op dit termijn...
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  5. MoesCH

    MoesCH Fanatiek lid

    23 jan 2009
    4.303
    1.389
    113
    Vrouw
    In het begin is het denk ik ook lastig opmeten. 1mm er naast kan al een heel verschil in dagen geven.
    Wanneer mag je weer voor een echo?
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  6. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Idd,wat @Kippie13 zegt. Bij mij was het 0,5cm op 6w1 dag...
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  7. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Ah zou er weinig boodschap aan hebben hoor. De echte termijnecho komt nog, dan pas kunnen ze goed meten.
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  8. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Jah, merk ik ook wel! Ik ben heel snel moe, maar na een wandeling voel ik me wel altijd wat beter... Vond het nogal een vage uitleg van haar...
     
  9. Sanne2204

    Sanne2204 Bekend lid

    2 okt 2020
    992
    1.249
    93
    Vrouw
    Esalki87 en Kippie13 vinden dit leuk.
  10. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Als zij zich echt zorgen had gemaakt, had je je volgende echo niet pas over 35 dagen (en een paar uur :p) gehad :thumup:
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  11. ano

    ano Fanatiek lid

    12 jul 2009
    2.296
    351
    83
    @Sanne2204 De verloskundige zei dat het nu nog niet goed te meten is dat t n schatting is bij mij kwam ze dinsdag uit op precies 8 weken.
    Maar ze zei erbij dat het met 12 weken echo pas echt precies te meten is
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  12. PixieDust

    PixieDust Bekend lid

    12 mrt 2019
    537
    493
    63
    Vrouw
    Misschien lag het kindje dwars voor de echo, ligt je baarmoeder net anders. Het is soms een kwestie van milimeters en voor nu dus nog onbetrouwbaar. Vorige zwangerschap was ik weken lang uitgerekend in begin december en pas na weken werd dit 25 november. Het werd toen steeds duidelijker. Misschien kan dit het zijn?
     
    Sanne2204 vindt dit leuk.
  13. Daantjeee

    Daantjeee Fanatiek lid

    28 jan 2021
    1.617
    1.617
    113
    Vrouw
    Goedemorgen!

    @Sanne2204 : Bij mij zeiden ze bij de eerste echo ook dat ik veel minder ver was dan ik zelf dacht (ong. een week minder ver). Een week later was dit helemaal bijgesteld en klopt mijn eigen telling precies. Als het zo ontzettend klein is, kunnen ze gewoon nog niet goed genoeg meten! Zou me totaal geen zorgen maken, en inderdaad wat @Kippie13 zegt, als ze zich zorgen had gemaakt, had je niet zo lang op de volgende moeten wachten lijkt me!

    En @Lientje91 , ik zou ook een apart gevoel hebben bij die opmerking. Één ding weet ik zeker, zwangerschapsmisselijkheid zit echt niet 'tussen de oren'. Hoop dat je een goede dag hebt vandaag! Vandaag zelf maar eens op de weegschaal gaan staan. Ik ben inmiddels ook 2 kilo kwijt sinds het begin van de zwangerschap. Eten is (naast slapen ;)) mijn grootste hobby, dus dat komt echt niet door misselijkheid die tussen mijn oren zit. Door 'normale' misselijkheid eet ik rustig heen :rolleyes:.

    Maar goed, ik begreep van mijn gyn dat dames met pcos een iets verhoogde kans hebben op zwangerschapsdiabetes, dus alles wat er nu niet bijkomt, is alleen maar mooi meegenomen :D. En die gaf inderdaad ook aan wat @Aapie88 al had gezegt, de baby pakt toch wel wat wat hij/zij nodig heeft!

    Fijne dag allemaal damesn en @MoesCH succes bij de echo!
     
    Sanne2204, MoesCH en Lientje91 vinden dit leuk.
  14. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Ik ben juist al bijna 3kg aangekomen... kijk er niet meer raar van op. Bij de eerste kwam ik 30 kg aan. Bij de 2e had ik toen heel goed op m'n eten gelet en 9m gezond geleefd en kwam ik dus alsnog 26kg aan :rolleyes: dus tuurlijk. Terwijl ik al 2w kotsmisselijk ben, heel weinig eet en drink en overgeef, kom ik 3kg aan. Tuurlijk. Echt weer het leven die zegt "fuck you" :rolleyes:o_O
     
    Wensje92 vindt dit leuk.
  15. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Ik ben ook al 3,5 kilo aangekomen sinds m'n laatste menstruatie. Ik ben er ook een beetje bang voor :roflmao:
     
  16. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Ik heb tegenwoordig na het eten altijd een vieze smaak. Nog iemand die dat heeft? Ik dacht de meeste hier vieze smaak tenzij ze aan het eten waren?
     
  17. Aapie88

    Aapie88 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.531
    1.769
    113
    Vrouw
    Ik ben gelukkig nog niks aangekomen dit keer zelfs een kilo lichter ;) met de zwangerschap van mijn zoontje was ik nu op dit termijn (bijna 9 weken) al 7 kilo aangekomen :eek: maar toen was ik ook gestopt met roken en at ik alles wat ik maar tegenkwam :oops::oops::oops:
    Vorige zwangerschap 31 kilo aangekomen waarvan de helft echt vocht was dat was ik namelijk zo kwijt en hield ook echt ontzettend veel vocht vast :|
    Helaas ben ik de rest van de kilo’s nog niet kwijt ik woog 57 en weeg nu 72 kilo in de ochtend. Eerst had ik wel te weinig spekjes hoor maar zou ooit wel terug willen naar 62 kilo. Alleen door mijn bekken kan ik nog steeds niet echt sporten wat ik altijd deed. Op de oefeningen van de fysio na. Ook heb ik hierdoor weinig beweging. Ik weet zeker dat als ik weer kan bewegen zoals ik ooit voor mijn zwangerschap deed de meeste kilo’s er wel afgaan, maarja zo ver is het nog lang niet :roflmao:
     
  18. Aapie88

    Aapie88 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.531
    1.769
    113
    Vrouw
    Vanochtend wel naar de wc kunnen gaan en direct minder ontploft ;) zo ziet mijn buik er op het moment uit in het echt denk ik ;) was dus en naar de wc geweest (eindelijk) en had nog niet gegeten dit was 8:00 vanochtend.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    rb19 vindt dit leuk.
  19. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Hihi weet je ook meteen waarom je buik nou zo aanwezig is :roflmao:
     
  20. Esalki87

    Esalki87 Lid

    10 dec 2020
    84
    145
    33
    Vrouw
    Ik weeg me nooit, dat is ook wel fijn;) maar vanaf 1 januari echt gestopt met roken (en alcohol) en dat merkte ik wel aan mijn lichaam (en misschien alle zoete troep die ik naar binnen werk nu :rolleyes:). Al was ik vanaf de start van het iui-traject al heel erg geminderd en rookte en dronk ik iedere keer na de iui zelf niet totdat ik weer ongesteld werd:|.

    Ik merk dat ik echt heel erg uitkijk en opkijk tegen maandag (mijn echo) ben zo bang voor slecht nieuws.. probeer echt positief te blijven en jullie positieve ervaringen helpen daar zeker bij :thumup:
     

Deel Deze Pagina