Ik heb me daar ooit voor aangemeld en nooit iets van vernomen. Ik vind het trouwens meer een naam voor een of andere sekte dan voor een datingsite
Ik moest ook even zoeken op Google. En ontdekte al snel dat ik niet tot de doelgroep hoor. Ben er ook nog niet helemaal uit wat dan wel een fijne datingsite is als ik er weer aan toe ben om weer op zoek te gaan
Ik hoor dat paiq iets is. Je wordt gekoppeld op basis van interesse en schijnt niet direct een foto te zien ook.
Paiq ken ik inderdaad wel. Heb daar mijn eerste relatie leren kennen. Heb wel de ervaring dat er een hoop bagger op zit omdat het een gratis site is.
Die heb ik ook geprobeerd maar vind t lastig. Bedoel uiterlijk zegt niet alles maar ik had op gegeven moment een heel leuk gesprek. En toen kon ik de foto zien en ben ik afgehaakt. Ik moet er uiteindelijk wel warm van worden...
Ja het is voor mij ook een totaal plaatje en als de foto je dan niets doet is het niet compleet. Het moet op alle vlakken leuk zijn.
Daar heb je ook weer gelijk in. En dan is gratis bagger net iets minder vervelend dan betaalde bagger
Daar ben ik het ook mee eens. En dan nog kan het zo zijn dat het bij de eerste date een "no go" op het eerste gezicht is. Heb ik 1x meegemaakt, zo ongemakkelijk.
Paiq is leuk, maar als je wat geld uitgeeft kun je iemand ook meteen zien. Ik denk ook dat je veel te snel iemand kan zien. Het is niet echt dat je tijd hebt om iemand te leren kennen. Beetje ouwehoeren heen en weer en je bent er al. Ik weet ook niet wat het beste is hoor. Lexa, relatieplanet, baddoo, tinder, paiq, knuz, e- matching, parship etc. Etc. Ik kom meestal terug bij Lexa, maar na anderhalve dag is het ook wel weer klaar. Mijn dateleven ligt stil. Ik heb er geen zin meer in op moment. Het is goed voor wat het is en misschien volgende week weer anders. Maar het is al langere tijd dat ik het goed vind zo. Meer rust op dat vlak. En meer het idee van " als, komt ie vanzelf". Maar ja..ik ben dan ook al 5,5 jaar alleen met af en toe een soort van iets dat ergens op leek te lijken maar dat was meer mijn gevoel. De tegenpartij dacht daar anders over. Nu ben ik vooral bezig met mezelf en het waarom ik altijd de mannen kies die niet zijn wie ze zeggen te zijn.
Heb ik ook een keer gehad. In een ver verleden. Hele leuke gesprekken via msn (toen nog) zelfs met de webcam aan en alles. Knappe jongen. En in het echt... weet niet. Er ontbrak gewoon iets. Zo ongemakkelijk. Zeker omdat hij dat niet aanvoelde
Jullie hebben bijna het maximale aantal van 5000 berichten bereikt. We zullen dit topic binnenkort sluiten. Maken jullie alvast een nieuw deel aan? Kan iemand ons (beheer) taggen wanneer deze dicht kan?
@justme1974 Dank je voor het openen van deel 2. Hierbij de link: https://www.zwangerschapspagina.nl/threads/tinder-ervaringen-deel-2.712856/