Goedemiddag dames, Ik ben gisteren na 5 dagen overtijd ongeveer eindelijk ongesteld geworden. Nu is deze menstruatie erg pijnlijk en lig ik er soms helemaal dubbel van. Nu heb ik in het verleden wel vaker hele pijnlijke menstruaties gehad. Ik hoor dat het soms ook wel eens bij PMS kan komen, Nu heb ik zelf dus ook PMS maar was het ergste daarvan vooral het psychische gedeelte voor me menstruatie. Herkent iemand dit?
Vorige maand heb ik een zeer pijnlijke menstruatie gehad. We hadden het onveilig gedaan. Dus kan op zwangerschap. En ik werd ook eerder ongesteld. En voelde net alsof ik weer moest bevallen, zoveel pijn. Het kan een MA zijn geweest. Maar tja dat weet je nooit. Hoeft niet bij jou zo te zijn hoor. Maar herken het wel. Anders was het dan normaal.
Ja veel meer. Ik stroomde helemaal leeg voor mijn gevoel. Lekte ook s nachts door. Dat had ik nooit. HA gebeld maar die kon natuurlijk niet veel voor mij betekenen. Alleen pijnstillers.