Het dames, ik ben zelf niet zo actief op deze pagina, maar probeer wel alles mee te lezen! heb tegelijkertijd een vraagje over Sensitest. Zijn ze altijd zo “licht”? Het streepje is duidelijk aanwezig, maar had hem iets donkerder verwacht. mag natuurlijk over 2 dagen nog een keer testen en tot die tijd blijf ik hopen dat alles goed blijft gaan!
Nee de testen horen wel donkerder te worden, net als andere testen. Ik zou bij 1 merk blijven en nu om de dag testen aangezien hcg hoort te verdubbelen . Ik vind hem vrij licht voor 14 dpo, maar bij een late innesteling kan dit. Ik duim voor je!
Owjeej snap dat je dan inderdaad je zo voelt, ik duim voor je dat het gewoon tevroeg was en toch een positieve test in handen krijgt!
De streep is wel echt duidelijk, morgen weer vergelijken, HCG verdubbeld in ongeveer 48 uur (maar de verdubbelingstijd kan zelf tot 72 uur gaan)
Hier even terug in de realiteit.... ik had het idee dat ik bij mijn andere 3 zwangerschappen heel vroeg positief testte. De streepjes waren op de eerste testen echt maar minimaal te zien. Nu even terug gerekend... blijkt dat ik bij alle 3 echt pas op of na NOD heb getest. En bij mijn oudste en jongste weet ik nog dat het streepje echt heeeeel licht was. Dusssss ik moet me nog geen zorgen maken dat ik bij 8/9 DPO een witte test heb gezien! Alles kan nog. Geeft best een opgelucht gevoel!
Haha wat toevallig! Ik heb bij de eerste twee hier onder een andere naam geschreven. Van de week heb ik dst terug opgezocht. Van de tweede kon ik m'n nod niet vinden hier op het forum. Maar bij de eerste heb ik dus blijkbaat een paar dagen na nod positief getest en zelfs dat was geen knaller! En 2 dagen ervoor was het nog negatief. Dus beter wacht ik nu ook gewoon tot m'n nod.
Ik val helaas inmiddels van deze lijst af.. Nog altijd geen ei gevonden. Zwanger en kids was gister redelijk hoog maar sensitest weer amper zichtbaar vanmorgen. Ik zit met smart te wachten op een nieuwe lading Zwanger en kids maar de post sloeg me gisteren over.
Nou ik hoef niet meer te testen want de rode duivels zijn doorgebroken. Vandaag 11 dpo. Dus beetje jammer van die korte LF weer.
Heb je het voor alle zekerheid nog wel gezellig kunnen maken? Dan hoop ik gewoon op het allerbeste! Sterkte en succes meid
Ahh balen zeg heb je altijd een LF van 11 dagen? Bij mijn andere 2 kids had ik een LF van 10/11 dagen en snel zwanger mee geworden. Nu was eisprong elke ronde eerder en een LF van 12 dagen