Je zou kunnen proberen of een hertshoornvaren of een Philodendron Scandens het er uithoudt. Die kunnen best wel veel schaduw hebben maar hebben wel wat daglicht nodig natuurlijk. Als je ze dichter op t raampje hangt misschien? Bij mij staat dat raampje ook vaak open waardoor t soms best koud is op de wc. Daar moet je ook wel rekening mee houden.
Hier op de toilet zou denk ik de kou een groter probleem zijn dan het weinig licht. Ik heb het raampje altijd open en geen radiotor / vloerverwarming oid.
Wat kan een mens genieten van een rondje tuincentrum. Ik wilde eerst pas gaan als de winkels weer normaal open zijn. Maar ik zag dat onze intratuin een uur gaf. Dat is natuurlijk wel lekker ruim. En ik ben zo blij dat ik geweest ben
Ik denk een kunstplant. Tegenwoordig zijn er best mooie! Bij ons geen licht/raampje omdat het toilet tussen hal en badkamer in zit, badkamer heeft twee hele kleine raampjes dus ook daar geen planten mogelijk, misschien toch maar eens naar de neppers kijken. In mijn toilet staat nog steeds een paastak met de mededeling vrolijk Pasen. Wordt vanzelf weer actueel
Nee helemaal niet. En ook heel makkelijk te stekken. Houdt van licht, maar niet direct in de volle zon. Aarde licht vochtig houden.
Mooi! Ik heb m'n N'joy vandaag ook binnen gekregen, samen met de Epipremnum Aureum. Misschien morgen even naar de Ranzijn....
Ja ik had super mazzel, had verschillende hangplanten op mn lijstje staan, waaronder de n'joy, de philondendron en de hoya. Allemaal gevonden. Er hing ook nog een hoya bella, maar dat was er helaas maar 1 en die zag er niet mooi uit, dus dat durfde ik niet.
Ik vind de marantas dus wel een moeilijke plant. Helaas niet overleefd terwijl mijn calathea's het prima doen maar wel een super mooie plant! Ik ga morgen naar de Intratuin, hoop ook een njoy te vinden want die van mij gaat niet zo lekker. Maar moet vooral een grote nieuwe pot hebben.
O echt? Mijn andere maranta was 1 van mn eerste planten, uit de kneusjesdoos van plantje.nl Groeit als een malle.
Ik heb ook een Maranta uit mijn kneusjesbox van hun. En die van mij gaat ook als een malle. Heb er nu een stek afgenomen die staat op water en heeft nu al een worteltje doorkomen. Vind het een super mooi plantje. Veel aardigheid aan
De Maranta die ik had deed 't op zich wel goed qua groei, maar ik vond 'm er altijd wel sip uitzien. De randen van het blad vooral. Ik heb 'm weggegeven. Ik kreeg m'n Epipremnum Aureum binnen, had ik nog niet, maar zit te twijfelen of ik 'm ga laten hangen of een kokosstok ga komen zodat ie kan klimmen. Vind de stengels die nu hangen er heel onnatuurlijk uitzien. Het blad staat ook precies goed als je de stengels omhoog doet. Hoe hebben jullie dat?
En, tips voor hangplanten die ook echt hangplanten zijn? Ik zat namelijk een beetje te filosoferen, want zoals Scindapsus, Philodendron enz hebben allemaal luchtwortels. Volgens mij zijn dat van nature allemaal planten die graag klimmen en daarom die luchtwortels maken en dus eigenlijk meer klimmers dan hangers zijn.
Ik ben mega hangplantenfan, dus ik laat alles in principe hangen, ik vind het met een mos of kokosstok niet heel geweldig. Maar ik moet zeggen dat ik 1 van mn epipremnums langs het raamkozijn wil laten gaan, dus dan gaat tie toch een keer omhoog
Eerst moest ik er niets van hebben idd maar nu ik er wat langer naar kijk, plaatjes op Google, vind ik 't wel te doen geloof ik.
Ik vind het ook niet zo heel mooi op een zo'n stok maar ga het ook doen bij mijn monkey mask. Van nature klimt die ook en met het klimmen maken ze ook grotere bladeren heb ik gelezen. Ik zie ook wel eens dat mensen een gewone stok gebruiken. Vind ik er ook wel leuk uitzien.
Vanwege de nieuwe planten en 2 plankjes die die van het weekend nog komen ga ik wat planten switchen en verhuizen. Ik denk dat ik deze moet overpotten En denken jullie dat dit goed gaat? De buizen worden wel wat warm.