Ik mag nog niet klagen met ronde 2.. Al moet ik zeggen, het voelt alsof ik al een jaar bezig ben ik weet ook echt niet of ik het zo lang kan vol houden als sommige hier in de groepen. Echt respect.. wat is het mentaal gedoe zeg! Nou heb ik ook echt vriendinnen om me heen die net een kind hebben gekregen of nu net aankondigen dat ze zwanger zijn, ook mijn zus. Gun het iedereen ontzettend! Mijn man twijfelt nu aan zijn productie vanwege ziekte van Graves wat nogal van invloed kan zijn... maar geen idee of hij dit nu al mag laten beoordelen (wat wel fijn zou zijn).
Kan je dat niet even overleggen met de huisarts? Lijkt me wel fijn om te weten wat jullie kansen zijn. En iedere ronde is er 1 teveel als je de wens hebt!
Ik las ergens in een groepje dat iemand een thuis test had gedaan voor het zaad van haar man als ik dit goed onthouden heb.. denk niet dat je nu al in het ziekenhuis terecht kan maar ook geen ervaring mee maar je kan het wellicht proberen door een afspraak bij de huisarts.. hopelijk mag je snel een plakbaby hebben!
Hij gaat het voorleggen in het ziekenhuis bij de arts die hem hiervoor behandeld. We zijn een beetje bang dat ze gaan zeggen kijk het maar even aan voor een jaar en meld je dan pas maar weer. Maargoed, ik ga er wel op aansturen want het kan degelijk wel invloed hebben op... hormoonhuishouding.
We hadden afgesproken laatste ronde. Geen idee, heb 't onderwerp niet meer besproken. Merk dat ik het steeds moeilijker vind om over te praten. Ik huil als ik alleen ben of onder de douche. Voelt als falen van mezelf ofzo, m'n lichaam doet het al met zoveel dingen niet en nu dit ook niet meer.
Haha dat was ik toevallig. Nou was die test mislukt en hebben nu een nieuwe Evt. met die uitslag (stel het ziet er niet oké uit.. hebben we misschien meer kans om het uit te laten zoeken). Eerst deze nog maar even afwachten. We hebben het zelfs er wel voor over om het zelf te betalen om uit te laten sluiten.. maar ik weet niet of dit kan/mag. Dit zal een hoop onzekerheid weghalen, ookal kan mijn lichaam dan mij alsnog in de steek laten natuurlijk.
Dikke knuffel! Ik hoop toch dat je een beetje je verhaal kwijt kan bij iemand. Niet dat dat je pijn weg zal halen, dat weet ik als geen ander (op andere vlakken dan).
Bij zorgen kan je natuurlijk altijd naar de huisarts. Ik heb dat bv ook. Met vorige partner 2 kinderen gekregen maar wel met moeite en icsi poging maar uiteindelijk zelf gelukt doormiddel van pregnyl spuit. Mijn huidige partner heeft ook al 1 zoon. Nu samen door dr spiraal heen zwanger geworden en nu ineens lukt niets. Ik ben bekend met een niche. Na de 1e keizersnede. Na de 2e geen controle meer gehad maar kan dus prima zo zijn dat ik nu voor niets bezig ben en het niet meer gaat lukken. Als deze ronde niet lukt ga ik naar de huisarts vragen voor verwijzing wat heb ik er aan om nog een half jaar te proberen als het mischien niet eens mogelijk is.. Ze hoeven me niet meteen aan de hormonen te zetten oid maar een soort verplichting op controle hebben we toch wel hoop ik!!
Ja ik neem aan dat jij hier zeker recht op hebt. Alleen wat het moeilijke is.. wij zijn er net mee begonnen.. en ik weet hoe streng ze zijn.. zo van verwacht nu maar eerst dat je er minimaal een jaar over doet. Aan de andere kant vind ik dit nogal heftig voor vele stellen.. zeker als er na dat jaar word gezegd; je bent niet vruchtbaar... ik bespaar mezelf en andere liever het leed van goede hoop als het lichamelijk gewoon niet mogelijk is maargoed... zo werkt het helaas niet helemaal in de medische wereld.
Hier 12 dpo en weer een negatieve test Geen bloed meer gespot sinds die paar druppels gistermiddag maar ik ben bang dat we naar ronde 6 gaan Afgesproken met vriend dat we geen ovulatietesten meer doen en dingen meer op z'n beloop gaan laten. Mijn cyclus is sowieso heel stabiel dus ik weet ongeveer wel wanneer ik mijn eisprong kan verwachten en vaak voel ik het ook dus de ovulatie testen zijn niet echt nodig Moet het proberen iets meer los te laten ondanks dat elke mislukte ronde hoe dan ook heel pijnlijk is
Ik hoop dat het wat meer loslaten een gunstig effect zal hebben. Ik denk bij mezelf ook laat het wat meer op zijn beloop maar ik ken mezelf Hopelijk word de volgende ronde jou ronde!!!
Ik ben ook pas in de 5e ronde. Ik vind indd als je man denkt dat het een probleem kan zijn dat je gewoon recht hebt op een onderzoek toch.. Betalen allemaal hoop zorgkosten maar mogen niets meer tegenwoordig
Toch vind ik je bloedverlies wel opmerkelijk, heb je dat vaker? Ik hoop dat het iets betekent voor je en je gewoon een late innesteling hebt. Wil je geen valse hoop geven hoor, witte test blijft shit. Xx
Nee dat bloedverlies was iets heel nieuws maar een witte test zegt meer...helaas Een late innesteling verwacht ik niet meer echt rond 12dpo maar tuurlijk duim ik er voor maar anders op naar ronde 6......het is niet anders
Nee, juist alleen maar minder duidelijk haha. Wel vreemd, (nog) wel heel veel last van bepaalde klachten. Ik ga nu naar na mijn NOD kijken, mijn vriend verleid me elke keer weer tot testen haha, terwijl het van mij nog niet hoeft want ze worden er niet duidelijker op. We wachten het af! Lopen die van jou al mooi op?