Wat fijn! Leuk dat je bij de terugplaatsing een echo hebt gekregen. Dat heb ik nooit gehad. Succes met wachten!
@Ritoy, dit waren de onze. Bizar he zo klein, misschien wel de eerste echo van jullie doorgaande zwangerschap.
Fijn dat de TP goed gegaan is @Ritoy ! En nu weer wachten.... Hier inmiddels 6 dagen na TP. En begin het wachten langzaamaan heel vervelend te vinden...inmiddels ook steeds meer hevigere krampen in mn baarmoeder. Gevoelsmatig geen goed teken....maar goed het klagen heeft toch geen zin want er zit maar 1 ding op we wachten rustig verder....probeer zoveel mogelijk te doen als afleiding en dat lukt best goed.
Wat fijn @Ritoy!! Zo'n positief gevoel, lekker vasthouden de komende tijd. Succes met de wachtweken. @anoniem02 oeh spannend!!! Toen het bij mij ineens helemaal rustig was in de buik dit weekend dacht ik shit, nu is het voorbij (en dat lijkt ook te kloppen) dus we gaan er gewoon vanuit dat het embryo van jou druk bezig is om het zich gemakkelijk te maken daarbinnen. Lukt het je nog om niet te testen? @Asil ik vind het dus wel heel fijn om vroeg te testen, zo weet ik in elk geval of het 'gewoon' mislukt is of dat er toch iets na/tijdens de innesteling niet goed is gegaan. En met het oog op mijn verhoogde risico op een bbz, wil ik het gewoon zsm weten haha. Geeft mij rust maar dat is natuurlijk ook voor iedereen weer anders. @Chayammy ik denk dat dit echt m'n menstruatie is (te merken ook aan m'n buikpijn en hoeveelheid bloedverlies). De kliniek vanmiddag gesproken en ze vinden het toch wel erg vroeg voor m'n menstruatie. De verpleegkundige zei dat het hcg nu sowieso te laag is voor een positieve zwangerschapstest (net nog even teruggekeken, bij m'n zoon had ik nu toch echt al 2 hele mooie strepen. Begon op 5 dagen na de tp toen ook met testen en na 7 dagen was het zeer duidelijk al.) Voor de zekerheid zondag nog eens een zwangerschapstest doen. Mogelijk mag ik toch utro of crinone gebruiken bij een volgende terugplaatsing. Helaas kan ik m'n eigen arts pas op 8 april hierover spreken en dan zit ik al best ver in m'n cyclus. 2 april uitgangsecho dus dan vraag ik ook wel even of ik utro mag ophalen. Ik kan eventueel ook nog een ander ziekenhuis bellen waar ze de miskramen onderzocht hebben, zij gaven eerder dit jaar al aan dat ik altijd utro mag ophalen daar. Ik denk er nog even over na. Lieve meiden op het wachtbankje, ik hoop echt dat jullie beter nieuws hebben dan ik. Het wordt volgens mij een spannende week!
Hallo allemaal, ik schrijf voor het eerst op deze forum hopelijk is dit de juiste plek en anders excuses. Even een vraagje Ik heb vorige week maandag een TP van een 5 daagse cryo gehad en zaterdag 5 dagen daarna een test gedaan en deze was lichtjes positief en het loopt langzaam op. Veel te vroeg.... dat zei de kliniek ook, moet wachten tot vrijdag en dan plannen ze een echo in. Morgen is mijn nod maar ivm gebruik crinone en tp is vrijdag de officiële testdag. Nu ben ik angstig omdat ik letrozol heb gebruikt voor ovulatie en crinone gebruik t/m morgenavond dat het misschien toch vals positief is. Al weet ik dat deze medicatie geen positieve test kan geven, maar mijn hoofd draait overuren en ik word helemaal gek door veel scenario’s vorig jaar een miskraam gehad denk dat ik daarom mezelf probeer te beschermen? Iemand die me gerust kan stellen met ervaring. Aan de tel vroeg ze inderdaad naar medicatie die ik gebruik maar dit was oké .. maar toch al die overuren in mijn hoofd
Snap ik helemaal hoor en ook gezien je verleden. Ik was er gewoon echt niet op voorbereid. En bij mij idem, mijn buik was zooo rustig. Heb tot op heden ook nauwelijks kramp gehad, maar zal toch altijd weer anders zijn, denk je je lijf eenmaal te kennen . Maar het blijft K*T.
Welkom, klinkt veel belovend, TP was dus 15 Maart? Als je geen pregnyl of ovitrelle hebt gebruikt kunnen deze medicatie geen streepjes geven. Als je een 5 daagse cryo TP hebt gehad ben je nu 13dpo en kun je makkelijk positief testen. Ovitrelle en pregnyl kan tot 14 dagen in je bloed/urine blijven en daarmee een positieve test geven.
Ik ken de mediatie zelf niet die jij gebruikt. Ik had zelf pregnyl om eisprong op te wekken en dat duurt 10 dagen voordat het uit je lijf is en kan wel een positieve test geven. Jij schrijft dat deze medicatie geen positieve test geven dus dan kan nog maar 1 optie overblijven en dat is dat je zwanger bent... Het is denk ik verstandig nog een paar dagen te wachten met testen( hoe moeilijk dat ook is). Het nadeel van vroeg testen is dus dat je nu nog steeds geen duidelijkheid hebt. Spannend voor je en ik hoop dat je gewoon zwanger bent
Klopt die was inderdaad 15 maart. Bedankt voor je reactie. Heb geen ovitrelle of pregnyl gebruikt. Hopelijk blijft het goed gaan
Bedankt voor je reactie. Zit zo vol met scenario’s in mijn hoofd. Ik probeer niet te testen maar lukt me niet altijd helaas
Dan zou het niet anders kunnen dan dat het je eigen HCG is. (foto's van testen zijn hartstikke welkom)
Meid dat ziet er hartstikke goed uit, dus voor nu (voorzichtig) gefeliciteerd!! Wil jij nog iets delen over jullie reis? Wat er aan scheelt, hoeveel cryo's etc?
Pffff.....vannacht weer een rotnacht achter de rug. Piekeren emotioneel. Heb de afgelopen dagen erg veel buikpijn, soms zijn de krampen zo hevig dat ik denk dat de menstruatie al doorbreekt. (Gistermiddag ineens paar hele felle steekjes onderin baarmoeder) Van de week was ik bij de action en heb 2 testen gekocht. Was voornemens zondag of maandag voor het eerst te testen. Was vanmorgen even zo boos dat ik gewoon een witte test wilde zien om voor mezelf te bevestigen dat het klaar is. Inmiddels zit ik 7 dagen na terugplaatsing en 12 dagen na 250 ovitrelle. En na even wachten zag ik dan toch in de verte een heel iniministreepje.....nu na opdrogen is ie heel iets duidelijker geworden. Ik heb geen idee wat je van testen kan verwachten na een verse TP van een 3daags oude embryo. Maar ik gok dat we hier allemaal dezelfde gedachte over hebben haha het kan de ovitrelle zijn of toch een beginnend aanmaak van eigen hcg.....ik zet het fotootje erbij. Weet niet of jullie zien wat ik zie hoor.... Pffffff wát een onzekerheid toch.....
Voor 10 dpo / 12 dagen na ovitrelle kan het echt wat zijn. Is het een early of gewone? Over 2 dagen zul je het echt weten dan zou je oploop moeten zien. Een enkele test verteld je nu helaas niet zo heel veel. Daarnaast kan het zijn dat je s'middags beter test dan s'morgens. We weten in iedergeval allemaal hoe killing deze tijd is. Mega spannend en duim voor oploop!!