Testen na vroege miskraam

Discussion in 'Zwanger worden' started by Sais95, Mar 29, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sais95

    Sais95 Actief lid

    Mar 14, 2021
    491
    358
    63
    Female
    Hi dames,

    Ik ben vorige maand gestopt me de pil en had vorige week zondag een positieve zwangerschapstest in mijn handen. Dit heeft 4 dagen geduurd en woensdag kreeg ik helaas een vroege miskraam op kantoor. Pijn in onderrug, hele heftige krampen en alles stroomde er uit. Inclusief stolsels. Nu was de miskraam erg vroeg omdat ik woensdag pas 4 weken en 1 dag zwanger zou zijn. Echter blijven mijn zwangerschapstesten oplopen... niet hard, zijn nog steeds geen knaltesten maar wel aanzienlijk donkerder. Ik weet dat hcg langer in je lichaam blijft zitten, maar oplopen... het is nu 5 dagen later... de bovenste foto is donderdag en de onderste foto is vanochtend. Iemand hier ervaring mee? Ik ben erg in de war...
     

    Attached Files:

  2. Mim89

    Mim89 VIP lid

    Jan 29, 2019
    10,379
    8,889
    113
    Female
    Bloedverlies hoeft niet altijd perse een miskraam te zijn. Zou even kijken of je test overmorgen weer opgelopen is en anders even een verloskundige bellen voor advies.
     
  3. Sais95

    Sais95 Actief lid

    Mar 14, 2021
    491
    358
    63
    Female
    Dankjewel, heb inderdaad contact met de vk gehad en donderdag controle staan. Ze verwachten echter wel een vroege miskraam ivm bloedverlies en geen knaltesten. Ik zou morgen namelijk 5 weken zwanger zijn en in de foto hierboven zie je zeker geen knaltest helaas... dus ik ben ook wel benieuwd of andere vrouwen ervaring hebben met oplopende testen en een mk.
     
  4. Essie28

    Essie28 Fanatiek lid

    Jun 6, 2013
    3,850
    1,075
    113
    Ik had ook geen knaltesten en met 4+5 bloeding volgende dag was mn test al bijna wit.
    Dus ik vind het wel apart dat jouw testen nog oplopen. Dan lijkt het me geen miskraam.
     
  5. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    Jan 4, 2013
    5,299
    1,769
    113
    Female
    Kan 2 kanten op. Of je bent toch nog zwanger of er is rest weefsel waardoor je lijf denkt dat je nog zwanger bent. Dan lopen je testen ook nog op
     
  6. Sais95

    Sais95 Actief lid

    Mar 14, 2021
    491
    358
    63
    Female
    Het kan zijn wat @Stokstaartje86 hierboven zegt, dan kunnen de testen licht oplopen ja. Donderdag krijg ik hopelijk wat meer duidelijkheid... lijkt zo ver weg.

    Echter heb ik zelf weinig hoop, veel bloedverlies, stolsels, ben al 6 dagen aan het bloeden, heftige buikkrampen en dit in combinatie met geen knaltesten.
     
  7. Stokstaartje86

    Stokstaartje86 VIP lid

    Jan 4, 2013
    5,299
    1,769
    113
    Female
    Blijft vreselijk die onzekerheid!
     
  8. Sais95

    Sais95 Actief lid

    Mar 14, 2021
    491
    358
    63
    Female
    Klopt.... :(
     
  9. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Laat de verloskundige eens controleren of de zwangerschap wel in je baarmoeder zit, of er buiten. Dat kan ook nog bloedingen veroorzaken terwijl de vrucht niet goed afgestoten wordt.
    Heel soms komt t ook voor dat je zwanger bent van een tweeling en er eentje verliest. Maar dan zou je test wel wat donkerder moeten zijn.
    Heel veel succes donderdag!
     
    Sais95 likes this.
  10. Sais95

    Sais95 Actief lid

    Mar 14, 2021
    491
    358
    63
    Female
    Ga ik zeker navragen, vroeg het vandaag ook aan de telefoon, lijkt op een bbz maar de vk vond van niet...

    Dankjewel!
     
  11. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Vriendin van me had het ook, konden het vruchtje steeds niet vinden maar hcg bleef stijgen. Op tijd van 2 weken eileider gescheurd. Laat je maar goed nakijken.
     
  12. Sais95

    Sais95 Actief lid

    Mar 14, 2021
    491
    358
    63
    Female
    Oh jeetje wat heftig! :eek: Ik ga me zeker goed laten nakijken. Maar gelukkig is er vandaag een daling voor het eerst! Ontzettend opgelucht. Op de foto is de test rechts van vandaag. Loopt dus op van links naar rechts. Eergisteren m'n piek in hcg gehad. Hopelijk vanaf vandaag alleen maar daling. Bloed ook nog steeds. Morgen controle bij vk, ben heel benieuwd.
     

    Attached Files:

Share This Page