Afvallen vanaf januari '21

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Loveloes, 6 dec 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gymgirl

    Gymgirl Fanatiek lid

    17 jan 2018
    1.961
    932
    113
    Vrouw
    @meintje 14 km! Is dat dan 1 wandeling? Pittig hoor.
    Lekker shoppen als je het resultaat al ziet. Laat het voorjaar maar komen.

    Ik heb afgelopen week qua eten niet zo'n goede week gehad. De kinderen wilden heel graag lasagne eten, dus dat heb ik gemaakt. Omdat er nog wat over was heb ik dat gisteravond weer gegeten. En we hebben zaterdag frietjes met een kroketje gegeten. :eek: De weegschaal was ook niet zo tevreden. :|

    Bewegen ging gelukkig wel goed:
    55 kilometer gewandeld
    21 kilometer hardgelopen

    Mijn zoon wilde wel een keer met me mee. Ik zei dat het wel pittig kon zijn. Ik liep tenslotte al 5-6-7-8 minuten achterelkaar. Maar hij wilde het wel proberen. Nou, het lukte hem zonder moeite. Pfff, daar ging mijn trots! Hahaha, nee hoor. Het is erg knap dat hij dit kon. Gisteravond hebben we weer samen een rondje gelopen. En toen stukken van 8 minuten. Ook dat was voor hem geen probleem.
     
  2. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.148
    3.026
    113
    Nederland
    Wat knap van je zoontje! En wat heb je veel bewogen, super! Ik heb het weekend ook niet goed doorstaan. Iets teveel paaseitjes gehad. Vandaag wel weer goed bezig en vanavond sporten. Dat heb ik afgelopen week ook niet gedaan, stelde het steeds uit en in het weekend heb ik daar al helemaal geen zin in.:p
     
  3. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Hier is de weegschaal nagenoeg hetzelfde gebleven na een week vakantie, dus dat is fijn!
    Ik wil proberen doordeweeks wat vaker te wandelen s avonds nu het langer licht blijft. Eens kijken of dat lukt. Nog een maandje en dan wil ik het hardlopen weer op gaan pakken. Zal even afzien worden vrees ik, haha.
    Wat leuk dat je samen met je zoon ging hardlopen @Gymgirl !

    Iemand vroeg na de paasdagen... wij weten nog niet precies wat we gaan doen. Waarschijnlijk wel langs schoonouders, wat garant staat voor veel eten. Ik vind het op dat soort dagen wel ok en ga dan thuis weer mijn best doen op te letten.
     
  4. meintje

    meintje Fanatiek lid

    9 jul 2008
    2.610
    928
    113
    Ja, ik loop altijd eigenlijk rondes van 12 tot 15 km en probeer dan 6km per uur te lopen qua snelheid. Heerlijk! Wel altijd alleen, rest wil niet mee of vinden het te snel of lang. Maar ik vind het heel moeilijk mijn tempo aan te passen, dus dan maar muziek op en alleen gaan. Heb het ook nodig omdat ik dan mijn hoofd wat leeg kan maken.

    Wat goed van je zoontje! Irritant hè, dat zij dat zomaar kunnen zonder al te veel moeite. Maar wel heel leuk dat hij met je meegaat!
     
    Achterkantvandemaan vindt dit leuk.
  5. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.148
    3.026
    113
    Nederland
    Even een vreugdedansje. Vanmorgen stond de weegschaal op 59,8:) Officieel vrijdag wegen, ik hoop dan op 59,5 te zitten.

    Gisteravond gesport, donderdag nog een keer.

    Het is echt heerlijk weer vandaag! Misschien dat ik vanavond nog een stuk ga lopen.
     
  6. Gymgirl

    Gymgirl Fanatiek lid

    17 jan 2018
    1.961
    932
    113
    Vrouw
    Wat ga je goed!! Met al het sporten gaat het vrijdag vast lukken.
     
  7. Gymgirl

    Gymgirl Fanatiek lid

    17 jan 2018
    1.961
    932
    113
    Vrouw
    Even een trots momentje delen:
    Ik heb vandaag 5 kilometer hardgelopen ZONDER pauze. Oké, het was geen wereldrecord maar voor de eerste keer niet slecht. Ik deed er 35 minuten over. Mijn doel is onder het half uur. Moet lukken, want dit liep ik een paar jaar geleden ook.
    Nu de 5 kilometer trainen zodat het makkelijker gaat en dan uitbouwen naar .... 10 km??
     
  8. Haak muts

    Haak muts Actief lid

    25 mrt 2016
    389
    67
    28
    Hoi allemaal,
    Ik heb al jaren overgewicht en heb al vele pogingen gedaan om af te vallen. Met niet het gewenste resultaat. De eerste paar weken gaat goed, maar dan...
    Ik denk dat hier meerdere vrouwen tegenaan lopen. Ik zou het fijn vinden om een 'maatje' te vinden om samen te gaan afvallen. En dat we elkaar ondersteunen bij moeilijke momenten of tips aan elkaar kunnen geven.
    Ik snap dat hier topics voor zijn maar vind die zo massaal. Ik zou het fijn vinden om elkaar bijv. te mailen.
     
  9. Gymgirl

    Gymgirl Fanatiek lid

    17 jan 2018
    1.961
    932
    113
    Vrouw
    hoi @Haak muts , je mag mij altijd een privé berichtje sturen. Misschien dat we elkaar kunnen motiveren.
     
  10. FatihaSakura

    FatihaSakura Actief lid

    28 jun 2020
    229
    117
    43
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Hier mag je harstikke trots op zijn! Ik red de 5 km echt niet zonder pauzes!
     
    Gymgirl vindt dit leuk.
  11. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.747
    113
    Hoi dames,

    Mocht er nog een plekje over zijn dan klets ik graag met jullie mee! :)
    Ik ben een paar dagen geleden weer begonnen.
     
    dreumesje en FatihaSakura vinden dit leuk.
  12. Gymgirl

    Gymgirl Fanatiek lid

    17 jan 2018
    1.961
    932
    113
    Vrouw
    Ja hoor. Welkom!
     
    citroenrasp vindt dit leuk.
  13. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.876
    8.040
    113
    Whoehoe!!! Wat goed!!
     
    Gymgirl vindt dit leuk.
  14. Gymgirl

    Gymgirl Fanatiek lid

    17 jan 2018
    1.961
    932
    113
    Vrouw
    Ladies,

    Kunnen jullie de chocolade eitjes een beetje laten liggen? :D
    Ik weet dat het mij niet gaat lukken, heb ze dus maar niet gekocht. Dan kom ik ook niet in de verleiding. Morgen staat er wel een uitgebreide paaslunch op de planning, dus straks nog maar even een rondje hardlopen.
     
    dreumesje en Achterkantvandemaan vinden dit leuk.
  15. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Ik loop tegen precies hetzelfde aan! Al een kleine 5 jaar overgewicht vanwege de zwangerschappen en bekkeninstabiliteit, bij beide 30 kg er aan. Ik ben nu een maand bezig met vasten in de avond/nacht/ochtend en 5 kilo kwijt maar nu is er al een week niets meer af (ook niet aan) en de moed zakt me in de schoenen. Daarnaast zei mijn oudste vandaag: ‘mamma, jij bent dik hè?!’ Dat deed zeer. Het is de waarheid en die is soms verschrikkelijk. Ik zoek ook een maatje: ik meld me graag aan om elkaar te motiveren. :)
     
  16. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.876
    8.040
    113
    Nope! Ben alles aan het eten wat los en vast zit afgelopen week. Het lukt me maar niet. Ik begin maandag weer.... écht...

    Gelukkig wel bijna op oude niveau qua hardlopen. Vandaag 12 km gelopen, op oude snelheid. Ben benieuwd wanneer ik weer een halve marathon kan lopen!
     
  17. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.747
    113
    Bedankt! Fijn om een groepje te hebben met dames in (deels) dezelfde situatie.
    Ik heb al zowat heel m'n leven last van overgewicht maar wel een aantal keer slank geweest, (dus weet wel hoe dat is zeg maar) maar vooral na m'n zwangerschappen veel aangekomen. De jongste is al 7,5 maar helaas nog niet een gezond gewicht kunnen bereiken na die zwangerschap :( Wat het zo lastig maakte om af te vallen was vooral veel lichamelijke klachten wat ontzettend veel van me vergt, waardoor m'n hoofd niet altijd staat naar afvallen door de vermoeidheid. Is ook een vicieuze cirkel natuurlijk, want juist door m'n overgewicht houd ik bepaalde klachten in stand.
    Ik wil uiteindelijk 50 kg afvallen maar met eerst 30 eraf zou ik al heel tevreden zijn. Qua methode houd ik me aan een energiebeperkt dieet (calorieën tellen dus), maar ivm een spieraandoening moet ik wel op m'n eiwitinname letten. Dus regelmatig een eitje als tussendoortje, bij de maaltijd linzen ipv rijst oid. Vaak eet ik één maaltijd khd beperkt om aan die extra eiwitten te komen (vind ik nog best lastig omdat ik niet zo van vlees houd). Er zijn dagen dat ik aan intermitting fasting doe.
    Wegen probeer ik 1x per week (behalve tijdens de week van m'n menstruatie), want daarin kan ik helaas erg doorslaan en dan sta ik dagelijks te wegen :|

    Gelukkig verkopen ze dat niet waar ik woon :D Überhaupt is de meeste chocola hier echt niet lekker en wat er nog mee door kan gaan is ontzettend duur. Er was zelfs een tijdje geen chocola ivm corona :roflmao: (moest over de grens komen en die was dicht), dus afgezien van het afvallen ben ik om deze reden een beetje van de chocola afgekickt. Nu moet ik wel eerlijk toegeven dat de chocoladepasta wél weer lekker is, en daar heb ik afgelopen vrijdag een klein likje van op m'n volkoren pancake gedaan. :oops:
     
  18. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.370
    21.747
    113
  19. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Ben best trots op mezelf, heb geen paaschocolade gekocht, terwijl ik normaal gek ben op paaseitjes
    Maar het afvallen wil me niet echt lukken
     
    FatihaSakura vindt dit leuk.
  20. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    nee, haha. En nog gourmetten ook :rolleyes:
     

Deel Deze Pagina