Klaag zeur en zanik topic

Discussie in 'De lounge' gestart door LisbethSalander, 26 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zulema

    Zulema Fanatiek lid

    8 aug 2019
    1.670
    1.136
    113
    Vrouw
    Zo een migraine sinds gisteren, blegh.. nu op mijn werk tot 18 uur maar kan me enorm slecht concentreren.
     
  2. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    3 sep 2019
    13.687
    18.764
    113
    Vrouw
    Mss ben je te vroeg gestart e.
    Moest je herstarten of eigen keuze?
    Zien dat je niet uzelf voorbijloopt en daardoor iedere keer stappen achteruit zet e.

    Op wat hebben ze u eigenlijk al geprikt?
    Cmv, lyme, pfeiffer, schildklier,....
    Of leggen ze de focus puur op covid ?

    Heb je vooruitgang door.de revalidatie?
     
  3. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.419
    30.766
    113
    Vrouw
    Bah. Beterschap
     
    Zulema vindt dit leuk.
  4. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.419
    30.766
    113
    Vrouw
    Ik moet. Maar ik wil ook graag. Zoveel leuke projecten. Als je te lang weg blijft mis je veel te veel.

    Te snel? Tja... Dat is het lastige. Dat weet je steeds pas achteraf.

    Ik ben op de hele riedel aan mogelijke oorzaken voor vermoeidheid getest.

    Edit voor je laatste vraag.
    Ja. Ik merk wel dat fysio helpt. Heeft ook heel goede tips en oefeningen voor onderhoud.
     
  5. A je to

    A je to Bekend lid

    7 feb 2016
    944
    1.259
    93
    Ik ben ruim een maand geleden na een sollicitatiegesprek afgewezen voor een functie waarvan ik echt nog steeds overtuigd ben dat ik er super goed op mijn plek zou zijn.
    En nu zie ik net dat de vacature weer online staat. Degene die toen is aangenomen, dat is dus blijkbaar niets geworden, en nu baal ik er weer opnieuw van dat ze met mij niet verder wilden... :(
     
  6. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.393
    21.775
    113
    Opnieuw solliciteren? :roflmao:
     
    Zeebra vindt dit leuk.
  7. Novi

    Novi Niet meer actief

    Weet je de reden van de afwijzing? Soms is het kiezen tussen twee geschikte kandidaten... dus wellicht toch de moeite waard om je interesse nogmaals kenbaar te maken.
     
  8. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.245
    11.825
    113
    Dit. Ik zou er zeker een telefoontje aan wagen.
     
  9. A je to

    A je to Bekend lid

    7 feb 2016
    944
    1.259
    93
    Echt? Ik heb er wel over nagedacht, maar ik durf niet.. Aan de andere kant heb ik niets te verliezen natuurlijk..
     
    Nougat, Zeebra, wishfulthinking en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    12 mrt 2017
    16.393
    21.775
    113
    Gewoon proberen! :)
     
  11. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief

    Dat ik zo stom geweest ben en niet goed nagedacht/gekeken heb. Mijn man nachtdienst heeft en werkt tot 7 uur en ik in februari heb aangegeven dat ik morgen om 7 uur kan beginnen.
    Er verder totaal niet meer bij stil gestaan heb tot gisteren.

    En ik nu geen oppas heb :oops:
    M'n werk net al gebeld maar ruilen kan niet ivm te veel zieken.
     
  12. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.245
    11.825
    113
    Ja natuurlijk. Dat zegt alleen maar iets over jouw motivatie. Gewoon aangeven dat deze functie maar door je hoofd blijft gaan als ideale baan. En dat je nu ziet dat die weer open staat. En dat je graag je interesse kenbaar maakt.
    Waar was je vorige keer op afgewezen? Weet je dat?
     
    NiVa0230 vindt dit leuk.
  13. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Ah shit! Hoe laat is je man thuis? Kan hij eventueel eerder vrij nemen? Buren vragen?
     
  14. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief


    Hij is 7 uur klaar en heeft nu aan collega's gevraagd of ze eerder kunnen beginnen (dat hoop ik dan maar) en dan moet hij maar wakker blijven, niet meest ideale maar goed :oops:

    Buren hebben we weinig contact mee
     
  15. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.246
    4.479
    113
    Ik baal zo ontzettend. In november begon de woningbouw hier met het renoveren van hun huurwoningen ( onze is koop). Natuurlijk was de meest ideale plek om hun keten neer te zetten naast ons huis (wonen op de hoek). Resultaat was dat ons inrit bijna altijd geblokkeerd werd door diverse bedrijfsbusjes die even wat op moesten halen . Als wij dan weg wilden (of terug kwamen) konden we eerst opzoek naar van wie de bus was en vragen of die hem wilde verzetten. Na een flinke klacht bij de woningbouw werd het minder.

    In januari begon de verbouwing bij de buren, van boven tot onder (wel heel blij voor ze hoor dat ze zo'n mooi huis hebben nu) , die liep wat vertraging op en sinds vorige week zijn ze klaar.

    En nu begint de buurvrouw daarnaast met haar verbouwing. Ook helemaal leuk maar ben en er zo klaar mee. Zit al sinds januari elke dag met het geluid van verbouwingen (tegels los hakken, nieuwe leidingen vrezen etc), wat door de week gebeurd. In het weekend zijn het steevast de schuurmachines want dat doen de meesten zelf (zou ik ook doen)

    En nu is al vanaf 8 uur mijn inrit weer geblokkeerd want er moet een huis geïsoleerd worden. Huis van de woningbouw, oude dame en gehandicapte dochter wonen er al 1,5 jaar niet meer maar de jongste zoon wil de huur niet opzeggen. En dus komen ze 1 x in de 2 maanden even in het huis kijken en dat is het.

    Ben er gewoon zo klaar mee.
     
  16. Summerbelle

    Summerbelle Niet meer actief

    Ik irriteer me zo aan alle wandelaars op fietspaden. Met name met een hond. Ze hebben veel te lange lijnen (als ze die al hebben) en doen net of het fietspad voor hen is.

    Ze gaan niet aan de kant, elke keer springt zo n beest voor de fiets of ze staan te beppen midden op t pad.
     
  17. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Als ik vakantie heb, wil ik dus NIET gestoord worden door mijn werk.
     
  18. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.003
    113
    Dat ik hier een bepaalde periode mis maar geen idee heb wanneer de vorige ookal weer was...6 januari weet ik met zekerheid, eerste ronde na vmk van december.

    Geloof dat ik zo maar even naar de trekpleister rijdt...Is welkom, maar was niet echt de bedoeling gezien onze historie.
     
  19. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    7 mei 2019
    23.654
    27.304
    113
    Vrouw
    Dat zoon buikgriep heeft, gister had ie continu diarree... zo erg dat ie de wc niet eens haalde en vandaag is begonnen met projectiel spugen. Hoezee!

    Ik ben ook nog ziek en aan de kuur en t voelt alsof ik op de titanic zit: maar dan wel toen ze de ijsberg al hadden geraakt
     
  20. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.234
    6.094
    113
    Spannend! Ik hoop dat de test de uitslag laat zien waarop je hoopt! :)
     

Deel Deze Pagina