@Neskio en anderen. Bij primark geweest, maar nog maar weinig zomerpsul. Gen shirtjes korte mouwen. Dus ik ga over een maand nog maar een keer.
O chips, da’s balen.... Da’s nu juist waar ik voor ga. Hopelijk ligt er zaterdag wat meer en anders zet ik ook binnenkort maar weer m’n wekker voor een tweede poging
Ik heb nu 2x gewinkeld op afspraak. Ideaal dat het kan, maar ik geef wel geld uit als water in hele korte tijd. Geen tijd om na te denken, meer een ren je rot show haha
Ik heb voor volgende week donderdag een afspraak kunnen maken voor Primark Amsterdam eindelijk.. site liep vast om 00:00 iedereen tegelijk en binnen no time alles volgeboekt haha
Vorige week voor het eerst op afspraak geshopt. Moest ook wel al m'n broeken zakten van m'n reet zoveel afgevallen..Tja dan weet ik echt niet welke maat ik moet bestellen online en dat gedoe met passen en weer retour sturen had ik geen zin in dus afspraak gemaakt. Heerlijk rustig in de winkel en had een half uur gereserveerd(maar mocht omdat het rustig was langer blijven) Score 2 shirts en 4 broeken ,4 maten kleiner dan ik had verwacht (en ze zakken nog steeds af na een uurtje dragen Omg) Dus binnenkort maar weer afspraak maken hihi. Voor morgen ook een afspraak gemaakt bij bigbazar want ik koop normaal alles qua huishoudelijk spul daar of bij action dus zal blij zijn als ik daar weer voorraad van kan aanleggen scheelt een heel stuk met supermarkt of online.
Ik weet niet meer aan wie, maar zou het hier even laten weten: Net terug van de Primark en heel goed geslaagd! Voor kinderen hebben ze al héél veel zomerdingen hangen
Ik had gisteren een winkelafspraak bij de HEMA. Je krijgt daar 20 minuten, waarvan de laatste 5 dus eigenlijk voor de kassa zijn. Nu liep er ook een hoogbejaarde dame met een rollator rond om haar boodschapjes te halen. En dat gaf mij toch echt even een naar gevoel hoor. Hoe moet zo iemand nou binnen 20 minuten (nou ja, 15) alles doen? Ze had moeite met lopen, totaal voorovergebogen, etc. Voelde gewoon niet ok Overigens waren alle winkels zowat leeg. Terwijl het ook markt was en daar was het een mierenhoop van mensen zonder mondkapjes, allemaal bovenop elkaar en cash uitwisselen met de marktkooplui
Balen! Geloof ook dat ‘t echt de afgelopen dagen binnen gekomen is, de caissières hadden het er ook over het allemaal nog niet eerder gezien te hebben. Voor volwassenen was er nog maar weinig voor de zomer. Was voornamelijk wintersale.
Hahah ja dat gaat wel nodig zijn want ik wil een specifieke tijd op een specifieke dag omdat ik dan al in de stad ben voor iets anders kansloos
Het zijn natuurlijk ook ‘gewoon’ de regels, dus op zich niet gek om je daar als winkel aan te houden en als toezicht ed om het in de gaten te houden. Anders moeten ze de regels veranderen (landelijk dus).
Vandaag voor het eerst weer eens bij onze Action geweest. Erg goed geregeld en ik denk maar 6 mensen tegelijk naar binnen. Viel me niet tegen.
Hier waren er echt wel meer binnen. Best druk vond ik. Maar heb mijn hele lijst kunnen halen en dat was best wat.
Gewoon vragen of zij de boete van 4000,- betalen, zijn ze meteen uitgeluld. Op mijn werk laten ze wel gewoon iedereen binnen, mits er niet meer dan 50 man zijn. Gegevens van klanten worden genoteerd. Superslecht natuurlijk... Ik vind dat je het mag vragen, maar niet mekkeren als een winkel zich aan de regels houdt hoor, dat is gewoon omgedraaide wereld..
Maar je gaat dus niet door een winkelstraat slenteren en bij iedere enkel waar je iets leuks in de etalage ziet even naar binnen. Je maak een afspraak bij winkel X. Daar ga je heen. En daarna weer naar huis.