Ik ook maar dan met toetjes! Hoogzwanger at ik in bed 's ochtends altijd een toetje om de dag te beginnen. Ineens een hele prop spul erin, ik dacht nog oh dat zijn kersen, totdat ik het haar erop zag zitten. Gelukkig net op tijd gezien
Wat ik wilde delen: @sidmick volgens mij kom ik net een leuk artikel over jouw zoon tegen! Toppie wat hij doet. En wat een leuke jongen, de laatste keer dat ik foto's had gezien was als baby toen hij in het ziekenhuis lag.
M'n dochter slaapt al een uur boven in de cosleeper En als jullie denken wat Is daar bijzonder aan.. Madame sliep nooit boven en al helemaal niet in de cosleeper
Klopt helemaal! Cool he! Leuk dat zelfs mensen van ZP het oppikken, Zo een gave actie. Hadden nooit kunnen denken dat het zo groots zou worden
Mijn paasbrunch is geslaagd, mede door de top tips voor Beleg op de bagels van hier. Bekijk bijlage 684531
Netjes! Ik ben bij de module kostprijscalculatie afgehaakt nadat ik 4x op examen was geweest en gewoon niet hoger scoorde dan een 5.
Oeh dat is minder (ook qua geld ). Ik ben goed met cijfertjes, dus met die module had ik weinig moeite, maar dit was belastingwetgeving, pfff. Al die artikelen op vloeipapier Nu alleen nog financiering, maar dat moet goed komen. Ik volg wel (normaal klassikaal nu online) les, dat helpt heel veel. Had jij die ook?
Ik ben op zich ook goed met cijfertjes. Werk al 10 jaar in de financiële administratie, maar dit kwam er gewoon niet in op een of andere manier. Ik volgde toen gewoon klassikaal les. 1 avond in de week naast 40 uur werken Gaaf dat het bij jou wel goed lukt. Succes!
Dat is pittig ja, ik werk niet, dat scheelt. Al denken mijn klasgenoten dat ik overdag alle tijd heb voor de studie met een kind thuis (nee jongens voor mij start de studietijd ook gewoon s avonds om half 9.) Maar ik pb je even met een vraag, goed?
Mijn dochter is vandaag voor het eerst zelf opgestapt op haar pony! Het is maar een klein smurfje, maar ze was zo vastberaden vandaag dat het haar nog gelukt is ook. Super trots!
Ik had boodschappen besteld afgelopen zaterdag (3 april) en toevallig een kant en klaar maaltijd erbij gedaan omdat ik iets achter de hand wilde hebben in de koelkast. Was dat ding al 2 dagen over de datum op moment van bezorgen
Vorige week ben ik begonnen met gezond eten en drinken om wat kilo's te verliezen. Ik heb me voorgenomen om vanaf deze week ook te stoppen met koken uit pakjes. Alleen nog maar vers zelf maken dus want ik heb er alle tijd van de wereld voor en het is gezonder (minder zout). Ik ben nu bezig met mijn boodschappenlijstje voor deze week en het is dat ik een uitgebreide verzameling aan kruiden heb maar ik begin me aardig af te vragen of vers koken ipv koken uit pakjes niet ontzettend veel duurder is? Ik dacht weleens gelezen te hebben dat die pakjes juist duur zijn voor wat er eigenlijk in zit (veel zout en wat smaakmakers) maar volgens mij zijn verse kruiden nog een stuk duurder? Of zit ik er helemaal naast en is uit pakjes koken juist duurder? En heeft iemand een tip voor een leuk mini kasje op pootjes voor in de tuin om zelf wat kruiden te kweken zoals Basilicum, koriander, munt, bieslook enz.? Iets wat er ook leuk uit ziet om tegen aan te kijken als je in de tuin zit. Los zonder kasje kan denk ik niet gezien de hoeveelheid buurtkatten die los in de tuinen lopen. Ik vertrouw er niet op dat die niet een plasje tussen mijn kruiden doen af en toe als ik niet kijk.
Gebeld? Ik heb nooit het geduld om achter dat soort dingen aan te gaan maar ben wel benieuwd hoe ze zo een klacht oplossen? Komt iemand dan nog een verse salade bezorgen of krijg je een kadobon of alleen geld terug?