Ik heb even opgezocht wat het kost via het lab waar wij aan verbonden zijn als huisarts en daar is het net geen 30 euro. Daar komt nog 16 euro orderkosten bij.
Misschien een hele domme vraag, maar als je anti-stoffen blijkt te hebben, is dat voldoende bescherming, toch? Dat zou een vaccinatie dus overbodig maken? Of zie ik iets over het hoofd?
Ik geloof dat ze niet weten in hoeverre die antistoffen dan beschermen en ze daarom nog een vaccinatie geven als booster.
€46 is een stuk beter dan €70. Met welke reden zou ik een antistoffen test laten doen? Voor de 'lol' om te weten of ik antistoffen heb vind ik €46 nog een hoop geld. Wat ik me alleen afvraag is: de GGD zegt dat je binnen 8 weken na besmetting je niet hoeft te testen en ook niet in quarantaine hoeft. Ik snap dat dat is ivm mogelijk oud virus van de vorige besmetting. Maar nu gaan ze er vanuit dat je tot 6 maanden na je besmetting nog zoveel antistoffen hebt dat je maar 1 prik nodig hebt. Hoe moet ik dat dan zien? Hoe weet ik of ik nog wel antistoffen heb, en dus 1 prik idd voldoende is? Ik kan er dus voor kiezen om dat te laten testen á +/- €50,- of toch gewoon die tweede prik halen (voor de zekerheid) Ik moet voor eind juli mijn vaccinatie krijgen wil ik binnen de 6 maanden blijven...
Dat bedoel ik zoveel vragen en geen duidelijkheid. Daarom ook geen prik voor mij. Niet nog een keer zomaar.
Ja, ik vind dat een hoop geld. Als je twijfelt over wel of geen vaccin, zou dat een overweging kunnen zijn.
Voor op het moment zelf lijkt het wel voldoende. Maar aangezien sommige mensen corona vaker dan een keer oplopen, verdwijnen deze antistoffen ook weer. Een vriendin van mij heeft corona gehad in oktober. Als zo vóór april gevaccineerd zou worden, zou ze ook maar een prik nodig hebben. Daarna raden ze 2 prikken aan.
Ik kan er weinig begrip voor opbrengen dat wanneer je twijfelt over de veiligheid en nut van het nemen van een vaccin, wat dus over je eigen gezondheid gaat, je niet eens een paar tientjes zou willen betalen om een betere keuze te kunnen maken. Geeft aan dat het gros van de samenleving geen idee heeft van hoeveel geld er elk jaar aan een ieders gezondheid wordt uitgegeven.
Er zit echt wel meer achter heel het corona gebeuren. Tegenwoordig krijgt schijnbaar ook niemand meer gewoon griep, maar heeft dan meteen corona. Deze regels hebben totaal NIKS maar dan ook NIKS met een virus te maken dat zogenaamd zo dodelijk is. Als t echt zo erg is als ze roepen, waarom dan wel de supermarkt open? Daar is het pas druk. Iedereen die er kritisch naar kijkt weet dat er geen barst van klopt. En gezondheid zit niet in een spuitje.
Ik snap wat je zegt, maar je kan niet in ieders portemonnee kijken. Voor sommige mensen is een paar tientjes gelijk aan een paar maanden sparen.
Ach ja, een paar tientjes voor jou is misschien een half weekbudget voor een ander.... Dat is bij ons gelukkig niet zo, maar hoeveel nut heeft het om die paar tientjes uit te geven aan zo'n test? Als ik voor eind juli gevaccineerd kan worden heb ik volgend de RIVM/GGD maar 1 prik nodig. Als ik dan tenminste nog antistoffen heb. Dat controleren ze niet. Dat zou ik zelf kunnen doen. Dan weet ik zeker of ik nog antistoffen heb en dat 1 prik voldoende is. Ik kan er dan ook (kosteloos!) voor kiezen om toch die tweede prik te halen. Als ik heel erg zou twijfelen om het vaccin te nemen kan ik er idd voor kiezen om zo'n test te doen. En dan? Ik heb antistoffen, dus ik hoef naar 1 prik. Of ik kan er op hopen dat die antistoffen mij voldoende beschermen om er een volgende keer niet heel ziek van te worden. Of ik kan besluiten om toch die ene prik te gaan halen, omdat ik blij ben dat ik niet twee keer iets onbekends ingespoten krijg. Voor mijzelf vraag ik me heel erg af hoeveel nut het heeft om te weten of ik nog antistoffen heb om de beslissing te maken wel of geen vaccin. Voor mijzelf ben ik er wel uit (denk ik..) ik ga mezelf laten vaccineren.
Oops dit is best een heftige opmerking. Enig idee hoeveel geld 46€ op in een gezin kan zijn. 4x 46€ toch bijna 200€. Dat heeft niet iedeeen zomaar even extra. En ja ik heb t wel maar vertik hieraan deel te nemen.
Precies dit! Hier zijn er in huis 5 personen 18+. We hebben alle vijf corona gehad, dus zouden kunnen testen. Kassa! Nou daar voel ik dus weinig voor. Vind ik echt zonde van mijn geld.
Ik begrijp heel goed dat het voor sommigen veel geld is, maar ik dacht dat de discussie was dat sommigen hier zich niet willen laten vaccineren als ze antistoffen al hebben. Het gaat dus sowieso maar om 2 volwassenen binnen een gezin en dan denk ik wel als je serieuze twijfels hebt over de veiligheid van het vaccin en je eigen gezondheid dan begrijp ik niet dat je daar geen 46 euro voor zou willen betalen, voor je eigen gezondheid. Nogmaals de hele corona crisis kost iedereen veel meer agv de maatregelen, en ook een simpel bezoekje aan de ha kost al zoiets, maar misschien dat niet iedereen zich hiervan bewust is.
2 volwassenen per gezin? Er zijn gezinnen genoeg met studerende jongeren tussen 18-22 die t niet kunnen betalen. Studenten sowieso. Die hebben dit jaar helemaal niks. En kosten voor de huisarts daar betaal je zorgverzekering voor. Het vaccineren wordt je min of meer verplicht om dit te doen of contant een stok in je neus te steken of dus gewoon jezelf vrij te kopen. belachelijk gewoon. Nee t is niet altijd een geld kwestie idd maar er bestaat ook nog principe. Maar volgens sommige moeten we daadwerkelijk alles op zij zetten voor Corona. Ik pas.
Nee geen discussie over wel of niet prikken. Maar meer als je het hebt gehad is 1 ineens genoeg prima maar de antistoffen zou een half jaar rond dwalen dus zou je die half jaar voorbij zijn dan heb je er 2 nodig. Maar er word niet getest op althans heb nog niets gelezen over prikken voor antistoffen dus het is gissen. En daarbij hebben wij heel lang niet kunnen testen en als we zo door gaan ben je "verplicht" om toch die 2 te doen. Wand de niet risico en jongeren zijn als laatste aan de beurt. En er word zo gerommeld 1 prik 6 weken weer 1 dan word er 3 weken tussen. 1 flesje zoveel doses etc. Vragen vragen en nog meer gewoon omdat ik wel verder kijk.
Ik ben vooral een meelezer op dit forum, maar toch wil ik even inhaken op jouw topic @Muisje2016 Ik ben het namelijk helemaal met je eens. Inmiddels heb ik grote vraagtekens bij dit gebeuren. Hier ook geen complotdenker. Ik geloof ook zeker niet dat het virus niet bestaat, ik heb me meerdere keren laten testen, draag mondkapjes en houd de kinderen thuis bij klachten. Ik heb pittige discussies gehad met mijn man, die al heel lang roept dat hier helemaal niks meer van klopt en ik verbaasde me keer op keer dat hij meeging in deze complot theorieën. Het klinkt allemaal zó belachelijk. En toch denk ik er inmiddels anders over, niet door hem want we spraken er bewust niet meer samen over, maar door te zoeken naar antwoorden op vragen die ik had. EDIT: Ik geloof nog steeds dat corona echt is en blijf me aan de regels houden, maar ik hou nu wel in gedachten dat er meer speelt dan dit. Ik heb gezien dat hier op het forum al eens gesproken is over 'The Great Reset' en dat dit vrijwel meteen wordt weggezet als complot, wat ik ook heel lang heb gedaan. Voor degene die twijfelen, maar wel open staan voor dit verhaal zou ik van harte aanraden om dit filmpje te kijken. Het duurt een uur, maar echt je tijd waard. Voor degene die mijn post en dit filmpje bij voorbaat al afschrijven, laat dit dan ajb aan je voorbij gaan. Ik deel dit met de beste intenties en enkel voor degene die meer willen weten hieroverhttps://www.bitchute.com/video/cHMwZURVEQMs/
Vragen vragen. Soms worden er dingen tussendoor duidelijk na onderzoeken. Zoals dat 1 prik na een besmetting voldoende is. Niet alles hoeft in twijfel getrokken te worden lijkt. Net als met die doses uit een flesje. Dan blijkt gewoon dat je er net 1 meer uit kunt halen. Toch gewoon goed nieuws? Kunnen er meer mensen sneller gevaccineerd worden. Maar nee, klagen over dat het zo traag gaat, klagen dat er ineens meer uit een flesje getrokken worden. Niet alles is zo negatief hoor.