Bestelling Bonprix binnen. 1 jurk en een broek gaan terug. Die zaten niet goed. Over een rokje twijfel ik nog, maar is wel lekker voor het dakterras. Maar super blij met mijn viscose zomer broeken. En wat tops/t-shirts. En ik twijfel nog over een badpak outfit. https://www.bonprix.nl/product/zwemsuit-wit-zwart-gestreept-916096/#image Op zich staat ie prima. (Ik heb maat 48) Zit cups in voor de borsten, vind wel dat een onderbroek/bikinibroekje eronder wat prettiger is. De tailleband voelde ik goed, maar ja nu ook enorm veel last van me rug. Het is bedoeld voor op het strand. Ik ga nooit zwemmen. Maar ik ontkom er niet aan om af en toe in het water te gaan met de jongste. Sowieso moet ik altijd erbij blijven, vanwege de schepen die mogelijk te dichtbij varen en flinke golven kunnen veroorzaken. Nu enkel nog bedenken, wat ik erover heen draag als we naar het strand fietsen. En terug in de avond.
Jurkje kan niet, de top zit niet strak op je lijf. Ik denk dat het een lekkere dansbroek met een vestje (voor de avond) wordt.
Door dit topic de stap genomen om eens jurkjes te bestellen. Nu bijna 10 kg kwijt en misschien durf ik het nu. Ik kende het merk norah nog niet maar ik ben reuze benieuwd. Ben er alleen nog niet zo goed uit wat er onder moet.
https://www.bonprix.nl/product/viscose-palazzo-broek-met-print-donkerblauw-wit-gedessineerd-942219/#image https://www.bonprix.nl/product/broek-met-elastische-band-donkerblauw-wit-gedessineerd-928266/#image https://www.bonprix.nl/product/marlene-dietrich-broek-zebraprint-915987/#image
En ik heb ook vergelijkbare broeken besteld bij de Otto, wel een stuk duurder. Daar worden ze strandbroeken genoemd. Ik ben benieuwd of dat een veel mooier kwaliteit is. Ik vind de kwaliteit vd Bonprix bestelde broeken prima, lekkere zachte stof. Ik wacht verder nog op 1 broek om te kunnen bestellen, komt binnenkort op voorraad, en nog wat shirts en tops en dan ben ik klaar voor de zomer. Nog wel even de schoenencollectie nalopen. Ik wil nog een elegante schoen met een hakje, maar waar ik wel een paar uurtjes op kan lopen. Dat wordt vast een onmogelijke missie, met een paar miskopen.
https://www.norah.eu/collectie/jurken-tunieken/jurken/jurk_jade-multicolor_21580.html En deze: https://www.norah.eu/collectie/jurken-tunieken/jurken/jurk_dark-beige_21180.html
Heel blij mee, zit prima! Shirtje zit niet strak maar ietwat kort maar sluit wel mooi aan op mijn lichaam met een aantal kilootjes eraf zal het helemaal top zijn! Ik ben dus tevreden