Kind op visite gehad met diarree

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door nutts, 17 apr 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Hoi allemaal,

    Net een vriendinnetje van oudste op visite gehad. Nu blijkt net dat ze diarree had ( wc zat compleet onder)

    Maar nu paniek diarree kan corona zijn bij kinderen. Mijn oudste is dinsdag jarig en mag in het weekend afzwemmen voor der a diploma.

    Zouden jullie haar laten testen?
     
  2. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.771
    18.916
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Ja, ik denk het wel ja.
     
  3. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.265
    25.723
    113
    Nee.
    Je weet helemaal niet of het kind ook daadwerkelijk corona heeft. Diarree kan door tal van dingen komen.
    En daarbij heeft je dochter naar ik aanneem ook nog geen enkele klacht. Dus ik zou dat gewoon in de gaten houden.
     
    Zoe123, Mama2020, Roos12 en 13 anderen vinden dit leuk.
  4. Ienemine

    Ienemine Fanatiek lid

    20 feb 2018
    1.514
    853
    113
    Vrouw
    Dat heeft nu geen zin denk ik hoor. Misschien over een aantal dagen? Maar dan nog zolang je geen klachten hebt wat heeft het voor zin?
     
  5. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    31 aug 2012
    4.175
    1.602
    113
    Vrouw
    In de gaten houden en bij klachten testen. Maar op basis van alleen diarree en geen positieve test bij het vriendinnetje zou ik niet testen
     
    Paardenbloem, Vero0504 en Mapje vinden dit leuk.
  6. Zxcvb

    Zxcvb VIP lid

    13 dec 2019
    13.009
    14.675
    113
    Vrouw
    Nee, ik zou niet laten testen. Diarree komt wel vaker voor. Kan ook een 'gewoon' buikgriepje zijn. Niet alleen bij corona. Nu je kind gaan testen heeft sowieso nog geen zin. Is veel te vroeg.
    Moet ze dit weekend afzwemmen of volgend weekend?

    Ik zou wel mijn kind in de gaten houden of het zelf klachten krijgt.
     
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.184
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Welnee joh. Diarree kan tal van oorzaken hebben. Ik zou meer inzitten over een evt buikvirus en dat we straks allemaal aan de diarree zijn dan dat ik zou denken aan Corona.
     
    Zoe123, Mama2020, Axia en 8 anderen vinden dit leuk.
  8. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Baal echt as dinsdag zouden mijn ouders komen. Zaterdag mijn schoonmoeder en zondag afzwemmen. Knijp hem nu wel
     
  9. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.189
    113
    Nee hoor, diarree kan door zoveel zaken komen. Zou me daar totaal geen zorgen over maken.
     
    Paardenbloem vindt dit leuk.
  10. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Ik zou eerder de visite even vragen of ze hier vanaf weten en dan kan je je zorgen ook delen. Best bijzonder dat zo een toilet wordt achter gelaten...
     
    Vero0504 en Neuzeke vinden dit leuk.
  11. Willemijntje19

    Willemijntje19 Fanatiek lid

    26 apr 2016
    2.394
    1.205
    113
    Vrouw
    Ik begrijp je angst hoor, je hoopt zo dat voor de kinderen de dingen gewoon een beetje “normaal” door kunnen gaan, dat er toch een opa en oma even cadeautje kunnen komen brengen enz. Hier ook onlangs twee van mijn kinderen jarig geweest en in de week ervoor keek ik echt een beetje met argusogen of er niemand verkouden werd en of de kinderen die na school kwamen spelen niet verkouden waren. Dit gaf best wat stress.

    Diarree bij kinderen kan zoals iemand hierboven zei heel veel oorzaken hebben. Een vriendinnetje van mijn kinderen had standaard dunne ontlasting. Dit had de moeder mij eens verteld. En kon het ook wel merken aan het toilet. Maar ik snap je wel hoor, want diarree kan inderdaad bij kinderen een klacht zijn van Corona. En op buikgriep zit je nu natuurlijk ook niet te wachten.

    Wat je kunt doen is je kind komende dagen in de gaten houden, bij klachten laten testen en eventueel als je de ouders kent, voorzichtig even vragen of alles goed gaat met het meisje, dat jij de indruk had dat ze misschien buikpijn had oid.

    Veel succes en hopen dat alles lekker rustig blijft voor de verjaardag en het afzwemmen!
     
  12. Indiana

    Indiana Fanatiek lid

    3 mei 2015
    1.180
    1.364
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Even contact met ouders van het vriendinnetje opnemen? Misschien heeft het kindje vaker diarree of hebben ze er een verklaring voor?
    Als het jezelf niet lekker zit vanwege degene die zouden komen dan zou ik voor mijn eigen gemoedsrust laagdrempelig testen!
     
    Dubbelgeluk en Neuzeke vinden dit leuk.
  13. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.375
    30.673
    113
    Vrouw
    Doe anders over een paar dagen een zelftesten voor de zekerheid.

    En even aan de ouders van het vriendinnetje vragen.

    Maar waarschijnlijk zal het meevallen hoor. Zoals gezegd. Kan echt van alles zijn.
     
  14. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.678
    113
    Ik zou het even doorgeven aan de ouders, en verder je kind in de gaten houden. Ik zou hierbij niet in quarantaine gaan en over vijf dagen testen.
     
  15. nutts

    nutts Fanatiek lid

    13 apr 2014
    1.973
    590
    113
    Ouders het uiteraard laten weten waren er niet van op de hoogte. Moeder schaamde zich dat ze de toilet zo had achtergelaten maarja kind van 4 weet dan denk ik niet zo goed wat te doen.

    Ga het hier in de gaten houden en enorm duimen dat het meevalt
     
    Willemijntje19 vindt dit leuk.
  16. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Ja exact dit, vind dat zo verschrikkelijk:oops:
     
    Anouk2005 vindt dit leuk.
  17. Mapje

    Mapje Niet meer actief

    Nee dat zou ik niet doen zeker niet omdat een kind van 4 diarree had. Bij mij hebben de jongens al wel eens diarree als ze de dag ervoor iets hebben gegeten waar ze (blijkbaar) niet goed tegen kunnen. Als ze verder niet ziek zijn zou ik niet direct aan COVID denken hoor. Gewoon alles goed schoonmaken en in de gaten houden of je wel of niet klachten krijgt.

    Hoogstens een zelftest doen als je je echt zorgen maakt.
     
  18. Dubbelgeluk

    Dubbelgeluk VIP lid

    18 mei 2013
    13.073
    12.030
    113
    Ik lees nu dat ze 4 is, vergeet het laatste dan maar. Dat is nog erg jong.
     
  19. sidmick

    sidmick VIP lid

    23 jun 2008
    17.803
    4.189
    113
    Trouwens als mijn kids bijvoorbeeld appelsap dronken hadden ze standaard dunne, zonder dat ze ziek waren
     
    Prettykitty, Kukido en Mapje vinden dit leuk.
  20. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.943
    14.996
    113
    Die heb ik vaker gehoord inderdaad. Ik geloof in de context van hoeveelheid fruitsuiker als ik me goed herinner. Zonde want t is een ideaal middel als je ORS er niet in krijgt. Mja als ze van appelsap aan de diarree gaan is dat geen verbetering.

    @TS: ik zou met bleekwater reinigen als ware t buikgriep want die heb ik de afgelopen weken meerdere keren gehoord en kan je net zo min als covid gebruiken. En goed contact houden met die ouders als ze merken dat hun dochter andere klachten krijgt of ze jou in willen seinen.
     

Deel Deze Pagina