Van vandaag was juist geconcentreerder (is dat een woord)? Misschien ben ik juist een middagtester testje van eergisteren was mijn tweede urine.
Ik vind die van vandaag ook duidelijker, beste is natuurlijk ook om steeds met dezelfde urine te testen en vergelijk (vb altijd ochtend of altijd 2e urine) en natuurlijk natte testen niet met droge testen vergelijken
Stop met testen meis, zwangerder dan dit word je niet! Prachtige testen vóór en op NOD (menigeen heeft hier nog tuurstreepjes), vergelijken voor oploop heeft nu echt geen zin meer met zulke donkere testen! Je maakt jezelf helemaal gek. Natuurlijk is het super spannend, nog even volhouden tot de eerste echo, maar probeer er alvast van te genieten!
Ik zie ook echt wel verschil. Stop met testen hoe moeilijk ook en geniet van dit kleine wonder. Ik had het toen ook en ik heb toch echt een gezonde knul van bijna 4 rond lopen. Probeer te genieten ik vond je eerste test al super duidelijk en deze zijn ook echt super mooi