Waar wil je nooit (meer) naar toe?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Yeuu, 23 apr 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Waxinelichtjes

    Waxinelichtjes Fanatiek lid

    22 jun 2018
    3.695
    4.231
    113
    Vrouw
    Ik wil nooit meer naar:
    Julianatoren
    Centerparcs
    Mijn schoonzus
    Camping in Drenthe
    Een camping in Nunspeet
     
    esklessebes en Madeliefke vinden dit leuk.
  2. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.439
    4.367
    113
    Ik heb geen goede herinneringen aan Tunesië.
     
  3. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.184
    16.521
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    O ja ik wil ook nooit meer naar Side in Turkije, we kwamen in een enorm rumoerig appartement, mijn man werd de tweede dag door een enorme kwal gestoken en daardoor hartstikke ziek, bloedheet, mijn portemonnee is gerold, we zijn lastiggevallen toen we met een Jeep een rondje door de bergen gingen rijden, als we in de avond met het pendelbusje naar het centrum reden ging dit langs een enorme vuilstortplaats, man man wat smerig, nooit meer en dan die smerige bloedhitte en al die zeiksnorren bij restaurants om je binnen te krijgen. Nog nooit zo blij geweest dat we naar huis gingen, appartement hebben we nog kunnen ruilen en de laatste week werd nog wel een beetje leuk maar ik ga er nooit meer heen.
     
    Butchke vindt dit leuk.
  4. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.387
    113
    Vrouw
    Broek
    Kemer in Turkije. Dat zat helemaal vol met Russen en er hing echt zo'n eng maffiasfeertje. Niks voor mij!

    Terwijl ik met een vriendin de hele kust van Bodrum naar Alanya heb gereisd en ik Turkije echt fantastisch vond.

    Verder veel gezien, ik vind het normaal overal wel leuk, ik ben niet veeleisend. Er is altijd wel iets wat me trekt, ik hou van cultuur, natuur, kunst, geschiedenis, strand, actief zijn, lekker eten en borrelen en overal is normaal wel 1 van deze dingen te doen :D.
     
    Cedi vindt dit leuk.
  5. Loufoque

    Loufoque Fanatiek lid

    17 mrt 2021
    1.729
    4.878
    113
    #25 Loufoque, 23 apr 2021
    Laatst bewerkt: 23 apr 2021
    Je moet wel wat verder doorreizen dan Lille natuurlijk :roflmao:

    On topic: Turkije. Wat een opdringerig uitzuigend k*tvolk was dat. Ik heb de hele vakantie weemoedig richting Rhodos gekekend wensend dat we daar hadden kunnen blijven na onze dagtrip.
     
    Lomo, Chelsey88 en tuc vinden dit leuk.
  6. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.823
    18.542
    113
    Vrouw
    In m'n tienerjaren naar de Costa Brava geweest. Malgrat de mar. Moet er niet aan denken om daar ooit nog heen te gaan. Zon, zuipen, seks.
     
  7. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Ik zie mezelf niet meer terug gaan naar Rome. Parijs vond ik niet vervelend maar ook niet erg boeiend. Parc Eifel van CP zal ik ook niet meer terug zien.
     
  8. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.823
    18.542
    113
    Vrouw
    Ook eens naar Gran Canaria geweest met een vriendin, maar weer in een veel te toeristisch gebied en ik vond het eiland zelf ook niet mooi.
    We waren precies in een tijd van extreme droogte dus alles zag er verdord en dood uit
     
  9. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.823
    18.542
    113
    Vrouw
    Hahah mijn man heeft precies hetzelfde met Frankrijk. Echt verschrikkelijk vindt hij het. Zullen er nooit met vakantie gaan.
    Al vond ik de reis naar normandie met mijn ouders wel heel indrukwekkend.
     
    Emma1995 en tuc vinden dit leuk.
  10. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.439
    4.367
    113
    Ah ik ben een keer in Turkije geweest, op een vakantiepark die net open was. In een niet toeristisch gebied, wat een aardige, vriendelijke mensen woonden daar.

    Toen gingen we een dagje de overtocht naar Kos doen, met de boot van Bodrum, mensen wat een verschil. Van die opdringerige (verkoop)lui. Echt vreselijk.
     
    twee en Athina vinden dit leuk.
  11. Loufoque

    Loufoque Fanatiek lid

    17 mrt 2021
    1.729
    4.878
    113
    Echt? Ik heb in Griekenland echt nooit hetzelfde niveau van opdringerigheid meegemaakt. Maar ik ben misschien wat bevooroordeeld, ik was altijd gek op GR, heb zelfs ooit nog eens de taal geleerd...
     
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    De VS nog nooit geweest, maar daar wil ik ook nog niet dood gevonden worden.
     
    citroenrasp, Anna2406 en Loufoque vinden dit leuk.
  13. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Ierland, zulke slechte herrineren aan. Echt geen leuke vakantie daar gehad als kind.
     
  14. Loufoque

    Loufoque Fanatiek lid

    17 mrt 2021
    1.729
    4.878
    113
    :eek: Écht?? Rome is echt één van mijn favoriete steden...
     
  15. Zonnestralen

    Zonnestralen VIP lid

    22 apr 2017
    12.605
    8.357
    113
    Vrouw
    Ik vond het bijzonder om geweest te zijn. Maar ik ging in de zomer. Bloedheet, stoffig. En overnachtend in een hostel. De één verstopte de afstandsbediening voor de airco. De ander blokkeerde het raam om niet gebeten te worden door muggen. Ik ben mij een partij ziek geworden. Voor een ander zou ik het niet gelijk afraden. Maar zelf heb ik niet bepaald het gevoel dat ik nog een keer terug wil :p
     
    Loufoque vindt dit leuk.
  16. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    12 mei 2017
    7.933
    12.187
    113
    Barcelona .... is me toch een poepie lilluk zeg en dan die weg dwars door de stad waar iedereen zo hard gaat als hij wil ....en dat gekoer over die ramblas :| Stik drukke straat waar je bestolen wordt en geen 1 leuke winkel zit o_O

    Gran Canaria....leuk om bij te komen op een stil resort, maar je moet ook niets van cultuur willen zien, want dat is er niet.

    Maar eig met stip op 1.... GARDAMEER :| Jammer dat we hier geen kotssmiley hebben :roflmao: VRESELIJK! Misschien mooi midden in de winter in de regen of zo. Wat een benauwde toeristen trekpleister zeg. En dat water is vreselijk ranzig brrr.

    NY ben ik meerdere keren geweest en Parijs wel 20 keer denk ik, echt prachtige steden met een berg aan kunst. Parijs leer ik nog steeds, zelfs na al die jaren.
     
  17. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.465
    3.912
    113
    Vrouw
    Venetië en de kust daar omheen. Veel en veel te druk, smerige stad, stank overlast en dus echt veel te druk. De omgeving vond ik echt geen bal aan.
     
    Lovely83 en Paardenbloem vinden dit leuk.
  18. Lafayette

    Lafayette Fanatiek lid

    13 okt 2012
    1.385
    1.568
    113
    De Vendée in Frankrijk... Verder niks dan liefde voor La Douce France, maar in die streek was echt niks te doen! Man wat was dat saai. Als ik alleen saaie polders wil zien hoef ik echt niet zo ver te rijden. Zaten we ook nog in het naseizoen waardoor de weinige restaurants en attracties bijna allemaal dicht waren.
     
  19. YaelStone

    YaelStone Fanatiek lid

    5 aug 2019
    2.439
    4.367
    113
    Oh ja ik ben super onduidelijk ook: ik bedoelde de mensen in Bodrum, het toeristische Turkije dus.
    De mensen op Kos waren ook erg vriendelijk!
     
    Loufoque vindt dit leuk.
  20. Beukenhaag

    Beukenhaag Fanatiek lid

    17 mei 2020
    1.603
    1.732
    113
    In Nederland zou ik niet zo snel teruggaan naar de camping van de Leistert. Het park zelf is super, maar het camping gedeelte vind ik niks. Druk, overal oxboards die tegen je enkels aanrijden, ik vond het echt geen fijne sfeer daar. En wij zijn echt wel grote campings gewend.

    Qua land trekt Italie me minder. We zijn alleen in Toscane geweest. Ik vond het er druk, de mensen vind ik niet zo aardig. We hadden ook slecht weer, dus dat zal ook meegespeeld hebben. Maar het is er wel mooi, en het eten is er heerlijk (misschien dat ik alleen daarvoor terug zou gaan..).

    Spanje vind ik leuk, maar ik zou niet snel meer naar de typische feestplaatsen aan de costa brava gaan, zoals Malgrat, Lloret en Blanes.
     

Deel Deze Pagina