Met jou wil ik wel roommate worden! Jij zal me begrijpen als je de huur een maand alleen moet betalen omdat ik de huur heb opgemaakt aan een nieuwe handtas
Ja hier ook hoor, ik ben nu 39 maar m’n nichtje van 14 komt regelmatig in mijn kast snuffelen. Nou lijk ik ook wel jonger maar als je dingen goed weet te combineren hoef je echt niet vanaf een bepaalde leeftijd sommige kleding te vermijden.
Mijn nichtjes van 15 en 17 zijn net aasgieren als ik mijn kast uitruim of als ze vlak voor een feestje hier langskomen. Die laten altijd terloops vallen dat ze dan en dan niets hebben om aan te trekken. Waarop ik roep ga maar naar boven en dan zijn ze snel! Olympisch goud zouden ze ermee halen als je klokt! In terug geven zijn ze dan altijd wat minder snel.
Leuk dat je dat daar ook gewoon draagt! Het past niet zo bij mij, maar ik werk ook in het onderwijs en ben er groot voorstander van dat de docenten zich divers kleden. Ik vind het tof dat ik collega's heb met bijvoorbeeld blauw haar of een hele eigen kledingstijl, in ieder geval gewoon waar ze zich lekker bij voelen. Goed voorbeeld voor de leerlingen vind ik, in plaats van allemaal hetzelfde. Al moet ik toegeven dat ik wel eens stiekem een wenkbrauw optrek bij spaghettibandjes of teenslippers ofzo.
jij bent echt een favoriete tante natuurlijk! Allemaal merk en hippe dingen! Ik zou bijna hetzelfde hinten! Ik ben 26 april jarig (as maandag is dat) maar heb niets om aan te trekken.............. *slaat een zuchtje*.......zo lastig........even denken hoor........hmmm........
Hahaha het is dat je zo ver woont anders had ik tegen jou ook gezegt kom maar langs Maar ik ben inderdaad de hippe en leukste tante. Ik begrijp wel dat ze een riem van €400 willen hebben en hun moeders niet en ik zeg dan pak mijn riem maar voor dat feestje en pak de bijpassende tas er dan ook maar bij. Ze mogen bijna alles lenen en soms mogen ze het ook wel houden. T-shirt dat ik vandaag aan heb (en diezelfde in het wit) hebben al in de kasten van alle 3 mijn nichtjes gelegen. Het is dat ik niet kan kiezen wie van de drie ze krijgen anders had ik die wel weg gegeven aan ze.
Het zijn maar spullen he?! Blije tienermeisjes (en dan vooral mijn nichtjes) word ik veel vrolijker van dan van spullen!! Er zijn maar een paar handtassen (1 hermes en paar van chanel) die ze niet mogen lenen die gebruik ik zelf hoogstens 1x per jaar en ik kan niet verwachten dat ze op die leeftijd net zo zuinig als ik daarop zijn dus daar moeten ze nog iets ouder voor worden.
Dames wat zien jullie er allemaal ontzettend goed uit, zie veel gave outfits en ontzettend mooie slanke figuurtjes.
Leuk hoor allemaal!! Wat is jullie outfit met jas of jack voor buiten? Ik baal zo van mijn stomme dikmakende winterjas hahah
Tja.... als het koud is een saaie grijze dikmakende winterjas Verder heb ik wat vestjes en een softshell jasje.