Dankjewel zo heet mijn zoontje. Overigens vind het leuke namen! Christina Milian is bevallen van zoontje Kenna
Volgensmij heeft die meid het hart wel op de goede plek zitten. Ze is niet heel snugger maar dat weet ze zelf ook wel. Heel eerlijk denk ik bij die tweeling dat ze wel rustig aan gaan doen zodra het leven daarom vraagt.
Hahaha, oke beetje ongelukkige woordkeus. Maar ik denk dat het wel goedkomt. Ze zijn gestoord maar denk dat ze wel een leuke lieve moeder zal zijn. Alleen die vriend van haar is mega claimerig en jaloers. Zij zagen toch laats bij Bobbi Eden?
Ik kreeg toen m’n derde Zo jong is het toch niet? Of bedoelen we qua gedrag? Hou de Roelvinkjes niet zo bij...
Ik was 21 jaar toen ik moeder werd. Maar was echt een stuk volwassener dan hij. Ik hoop dat hij nog erg gaat veranderen.