Whuhuuu we kunnen ook voegen! Morgen kitten en dan is ie weer helemaal klaar de wc! (kitten al vaker gedaan, dat is niets nieuws). Daarna op naar de volgende klus!
Kan iemand mij vertellen in Jip en Janneke taal hoe het zit? Ik ben van een dosis van 300 mg Venlafaxine naar 225 mg gegaan. Nu sinds vorige week donderdag op 150 mg. Ik merk vrij weinig van het afbouwen qua afkickverschijnselen dat ik me afvroeg of het aan mn bloedwaarden al te merken moet zijn of dat het nog gewoon te vroeg is... (ben gewoon verbaasd, iedereen geeft aan dat het zo'n moeilijk medicijn is om af te bouwen...)
En ja, kan de psychiater hiervoor mailen/bellen... Maar dit zal voor de mensen met een medische achtergrond, heel makkelijk zijn denk ik Morgen is er een vrije dag en wil het eigenlijk ook gewoon weten en niet nog een paar dagen wachten hahahah (stuk ongeduld dat ik ben)
Venlafaxine is wat dat betreft een rot medicijn. Je kan in het begin last krijgen van afkick verschijnselen, maar er zijn ook gevallen bekend waar mensen op het eind plotseling last kregen van hele hevige afkick verschijnselen zoals waanbeelden. Gelukkig zijn er ook mensen die nergens last van hebben. Super fijn dat het tot nu toe erg goed met je gaat, laten we hopen dat dit zo door mag blijven gaan! Edit, je hebt hier waarschijnlijk nog geen rest aan, maar helaas kan niemand koffiedik kijken. Echter ben je al een flink eind afgebouwd, dus ik heb goede hoop.
Ik ben het type “glas vol hè”, dus ik hoop gewoon dat je bij de groep hoort die weinig last heeft. Houd wel in je achterhoofd dat je nog een trap na kan krijgen. Dat het niet als een verrassing voor je komt. Elk mens is uniek. Houd je taai!
De halfwaardetijd (t 1/2) van venlafaxine is 11 uur, wat betekent dat, na stoppen, na 11 uur de helft van het aanwezige middel is afgebroken (en er bij afbouwe na grofweg na 4-5 dagen er een nieuwe lagere spiegel ontstaat). Je hebt dus nu zeker minder venlafaxine in je lijf dan toen je de hogere dosis nam. Gelukkig heb heb je daar geen last van! Hou er wel rekening mee dat de latere stapjes meer klachten kunnen geven, dus als het mogelijk is niet in dit tempo door met 150-75-0 afbouwen (maar bijv 150-112,5-75-37,5-om de dag 37,5) en niet te snel willen, maar voor elke stap rustig de tijd nemen (weken-maanden). Er bestaan ook taperingstrips die nóg geleidelijker afbouwen, maar die worden vaak nog niet vergoed.
Aan mij heb je niks meer zie ik al, sliep al op tijd gisteren Ik weet wel dat de laatste stap het moeilijkst kan zijn, dat zie ik wel vaker bij patienten.
Hopelijk hoor je gewoon bij de groep die er geen last van heeft. Maar mocht je klachten krijgen dan gewoon langzamer af gaan bouwen. Dat merk je snel genoeg en gelukkig mee venlafaxine kan dat wel redelijk goed met kleine stapjes. Het is idd heel bekend dat je bij deze wel echt afkick verschijnselen kan krijgen maar het hoeft echt niet!
Ik ben de thuis isolatie met alle koters om me heen spuugzat! En het erge is we besmetten elkaar want inmiddels is m'n dochter ook positief en duurt de isolatie nóg langer
Dat ik mij zoooo geïrriteerd heb aan de nieuwe kinesist op revalidatie. Wat een zager was me dat . Kheb maar gevraagd of hij niet gewoon oefeningen kon geven. Het leek wel een praat sessie
Super thx voor alle reacties! Ben me er degelijk van bewust dat het zeker nog kan komen. Maar vroeg me alleen af of het al uit mn lijf was gedeeltelijk, dus dat ik het wel zou kúnnen merken. Ja lees en hoor idd overal dat het afbouwen zon crime is. Ik ga nu snel, maar heb moeten zweren dat ik bij elke gekke bijwerking of verschijnsel direct moet bellen. Heb ook tussenstap-pilletjes van 37,5 mg in huis én mag bij nood altijd terug naar de laatst goedwerkende dosis. Thanks voor jullie reacties ladies!!
Vandaag gebeld door het bedrijf waar ik gister een sollicitatiegesprek heb gehad. Ze zijn erg positief en bieden mij een assessment aan. Ik heb wel een idee van wat ik kan verwachten maar zou iemand mij iets meer erover kunnen vertellen? Thanks
Leuk! Om wat voor functie gaat het? Er zijn heel veel assessments. Van online vragenlijsten tot hele rollenspellen. Welke informatie heb je verder nog gekregen?
Het is een online vragenlijst. Verkoopmedewerker in een design meubel zaak. Geen verdere informatie. Hij gaf alleen aan dat hij (waarmee ik het sollicitatiegesprek had) zelf dik 2 uur bezig is geweest met het assessment Neem een paracetamol mee voor erna, zei hij. Je zou wel eens hoofdpijn kunnen hebben aan het eind van de rit
In dat geval zou ik maar vooraf beginnen met een spiegel opbouwen. Wij hebben ze wel eens gehad in de IT maar dat zijn "maak opdrachten" of oplossingsuggesties. Willen dan vooral achterhalen hoe je oplossingspatroon zeg maar werkt.