dat is best begrijpelijk in jullie ‘mannenhuishouden’ ze groeien er vanzelf overheen En anders valt ze net in het selectief groepje mensen, en dan maken ze er gewoon 1 voor der als ze volwassen is
haha mijn dochter is ook wel iets groter dan gemiddeld Broeken 110 gaat meestal nog wel, zolang het maar geen skinny is Verder is het toch als snel te kort of te strak. Gelukkig voor haar verdwijnt nu toch wel een beetje het ‘babymodel’ in haar lichaam. Als je kindje groter dan gemiddeld is, houden ze er weinig rekening mee dat je eerder kinderkleding nodig heb, ipv babykleding. En dat het (vaak smalle) model dan nog nergens op slaat. Nu ze een kleuterlichaam krijgt, past het allemaal wel beter haha. Wie weet, kan ze dan nu ook eindelijk langer met haar kleding doen. En zie je haar er (nog net niet letterlijk) uitgroeien terwijl ze het aan heeft. Hoe groot/zwaar zijn je kinderen dan? Ben wel benieuwd Mijn dochter is bijna 110cm denk ik (zal kijken of ze zin heb om te meten vandaag/van de week) En ik dacht 18/19 kilo ofzo, zal ik ook nog even checken
na de 20 weken echo zou ik daar inderdaad gewoon een keertje voor plannen. Als jullie zo verschillen in lengte... is het wel handig dat je daar rekening mee kan houden, met kinderwagen badstandaard etc. wij hebben een joolz kinderwagen, omdat dat die het fijnste reed voor m’n vriend, meestal snel te dicht op de wagen lopen, continue ertegenaan trappen dus. Badstandaard die in verschillende hoogtes kan. alleen commode geen rekening mee gehouden, omdat ik dat sowieso het meeste gebruik, en wij ook veel op bed of beneden aan tafel deden verschonen. wel een extra verschoon kussen, altijd makkelijk, heb je altijd een goede ondergrond. Als je je goed voel... ga dan zeker vast een keertje kijken, en een voorselectie/keuze maken. Weet nog dat wij uiteindelijk op het ‘laatst’ nog teveel moesten shoppen... en m’n vriend rende bijna door die winkels (lange benen) en ik was echt kapot De zomer kan vroeg beginnen... en dan kan je ineens snel last hebben van je zwangerschapsbuik, opgezette enkels/voeten etc... pfff warmte en zwangerschap
Ja, dat scheelt wel. Mijn dochter heeft ook flinke benen & billen, dus dat hele skinny zit bij haar veel te strak. En shirtjes zijn vaak juist net te kort Mooie verhouding heeft ze dan! Mijn dochter is ca 100 cm & 16,5 kilo Mijn zoon is ca 106 cm & bijna 17 kilo ( hij is ook echt wel klein & dun)
gefeliciteerd! Altijd fijn als je gevoel klopt. En... hoe kan het ook anders... weer een jongen voor op de lijst!
Ik hoop wel op een schoonzoon. Dus als ze later toch echt die piemel wil, hoop ik dat er nog een ander kind is die ook een piemel wil
jah, denk dat wij ook joolz willen! ben al wat aan het verkennende rondes doen, maar mijn vriend is een opleiding aan het volgen en heeft het tot eind juni nog heel druk. Daarna kunnen we er in vliegen!
Kan de nuna mixx ook wel aanraden. Maar wij zijn gewoon in de winkel gaan testen. Selectie gemaakt en dan toertje door winkel. Vonden het ook belangrijk dat die gemakkelijk opplooide en dat ik dat alleen kan.
haha, ja dan moet je daar even op wachten. Gelukkig kan je tot die tijd genoeg oriënterend werk doen (online) krijg zelf ook zin om weer te shoppen haha. toch m’n vriend maar overhalen dat ik toch echt die Doona autostoel nodig heb. Hoewel ik die ook wel eerst nog een keer in het echt wil zien/voelen. Ik weet dat ze vrij laag zijn, maar is ook meer voor mezelf. Voor de kleine ritjes/boodschapjes tussendoor. maar als die echt heel zwaar is, is het misschien toch niet zo praktisch..? Je moet hem natuurlijk sowieso met kind in en uit de auto tillen. Ach ja, eerst maar bekijken en goed over nadenken. En ik wil heel graag een nieuwe borstkolf, maar niet als ik de anderen niet (goed) verkocht krijg. Dan gebruik ik liever zelf nog de oude
Die Doona heb ik ook eens vastgehad in de winkel. Ik kreeg hem niet omhoog zonder baby, no way krijg ik die alleen in en uit de auto... Maar als je iets sterker bent dan ik is het wel iets praktisch denk ik!! Ik ben er nog niet uit of ik wil kolven, voorlopig denk ik dat ik eens ik terug ga werken gewoon afbouw naar enkel 's morgens en 's avonds/snachts borstvoeding en overdag flesvoeding. Maar dat zeg ik nu, misschien wil ik tegen dan wel kolven. En dan kan je bij het ziekenfonds eentje huren per maand. Dus dan kan ik nog altijd dat doet.
je kan ook een schoonzoon krijgen van 1 van je zoons toch? En trouwens... als je al zoveel zoons heb, heb je dan echt nog een schoonzoon nodig? wanneer weet je of je nu een piemeltje in je buik heb? (Gek in te schrijven) 20 weken? Of na de bevalling pas? meisje zou wel leuk zijn voor je dochter denk ik. (Misschien ook voor jezelf?)
dat is ook een optie waar ik aan zat te denken. Maar dacht ook, dat zal in de praktijk misschien niet helemaal lekker werken. Dan zitten die voedingen dichter bij elkaar dan dat er tussen dag en avond zit, dus misschien niet handig voor de productie... Alle opties aan het afwegen (in de hoop dat het dan sneller oktober is) Ik heb echt kippenkracht Dus zal misschien ook niks voor mij zijn. Maar de maxicosi (cabriofix) is volgens mij ook niet heel licht die ik heb. En die moet ik dan helemaal naar de opvang tillen vanaf de auto... Want is te kort om het onderstel te gebruik, denk dat ik dan ook uitgelachen zou worden
Ja, daarom zei ik dat ik dan hoop dat er een ander kind is die een piemel wil (er samen mee wil zijn ) Schoonzoons lijken me relaxter dan schoondochters maar ach, ik heb er toch niks in te zeggen We neigen erg naar wachten tot de bevalling. Jullie ook toch? Voor mijn dochter & de balans in het gezin zou een meisje idd wel leuk zijn. Al maakt het me persoonlijk niet zoveel uit. Zo'n leuk jongetje erbij zou ik ook heerlijk vinden
Weet niet wanneer je zou afbouwen, maar weet dat als je enkel s morgens en s avonds zou geven, dat jouw productie dat niet gaat trekken. Ik vond het met thuiswerken goed doenbaar om thuis te kolven. Maar het kolven op zich is ook niet voor iedereen. Leuk is het niet. Ik heb ook eerst een maand gehuurd bij het ziekenfonds en dan één gekocht.
Bij de 3e heb ik fles & borst gecombineerd zonder te kolven. Dat is niet heel lang goed gegaan. Ook omdat ik tijdens mijn menstruatie een dip had in de bv ging het hard achteruit. Destijds vond ik het prima, maar het is wel zonde als je langer bv wil blijven geven. Overigens kan je bij sommige verzekeringen een deel van de kosten van een kolf vergoed krijgen. Misschien de moeite waard om eens te checken!
misschien dat schoonzoons relaxter lijken omdat je helemaal bent ingesteld op jongens? Ja, je hebt er inderdaad zelf niks over te zeggen. Wij (proberen) te wachten ja. Jullie hadden bij de andere kinderen ook gewacht toch?
Lees nu, Doona is 7kg Maxicosi cabriofix is 3kg dus doona + kind is 10-11 in het begin En cabriofix + kind is 6-7 in het begin Uitgaand van een kindje onder de 4kg M’n dochter was met ongeveer 10kg uit de maxicosi gegroeid. Dus dan zit je op 17 kilo met doona En 13 kilo met cabriofix... Maar goed, de doona hoef je natuurlijk verder niet de sjouwen/blauwe plekken van te krijgen. m’n dochter is nu 18/19 kilo, dus zwaarder dan doona + kind... Toch eens uittesten denk ik. grootste probleem zal zijn, dat je die dingen nooit echt lekker vast kan houden.