Waar valt jouw mond van open? Deel 7

Discussie in 'De lounge' gestart door Iertje81, 22 jan 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Krv

    Krv Fanatiek lid

    26 mei 2017
    4.602
    4.454
    113
    Vrouw
    @MamavanLieverd Precies wat @Anouk2005 zegt. Kwaliteit is slechter dan H&M en c&a, gekke pasvormen. Een soort Aliexpress maar dan in een stenen winkel. En natuurlijk zitten er soms ook goede artikelen tussen maar merendeel is niet echt goed. Het stinkt ook altijd naar van dat neppe (plastic) leer in de primark.
     
    Paardenbloem, mariska165, Sado en 2 anderen vinden dit leuk.
  2. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Dat was ook eigenlijk altijd mijn idee, dus daarom was ik er nooit binnen geweest. ;)
     
    Anouk2005 vindt dit leuk.
  3. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.008
    113
    Hahaha ik heb al heeeeeel vaak gekit dus dat komt wel goed. Inderdaad even kruisjes ingestoken maar dan wel overdwars dat je ze er makkelijk uit vist want ik wil ze niet laten zitten met t risico dat bij temperatuurverschillen in de wc ik weer kan gaan voegen (is een onverwarmde wc tegen een buitengevel). Maar was ook met kruisjes alsnog ff aanpassen want de oude tegels die bleven zitten waren door een tegelaar gezet met de bouw en je wilt wel een beetje blijven aansluiten.

    Het is allemaal niet zo ingewikkeld, gewoon rustig aan en een plan achter de hand hebben mocht er iets mis gaan.

    Mocht je nog geen kitspuit hebben, die aluminium versie van de Lidl (7.50) is een aanrader. Kunnen ook kitworsten in.
     
    GossipGirlxoxo vindt dit leuk.
  4. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Wij hebben op de zaak allemaal elektrische kitspuiten tegenwoordig.
     
  5. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Dat de oudste alsnog op kamp gaat, ondanks dat ik het mentaal nog wel even moet verwerken ben ik echt super blij voor hem. Op een keer bij een vriendje slapen of bij opa en oma (incl een weekje op de camping) is hij al sinds zijn geboorte altijd bij mij geweest.
    Als het goed is krijgen we van de week een lijst met spullen die mee moeten, kan ik dat tenminste ook zover klaar maken. Denk dat het heel vreemd gaat zijn die week thuis.

    En ze zijn gestart met oefenen voor de musical, vraag ik welke rol die graag zou willen (na de kerstmusical gaf hij aan het jammer te vinden dat hij niet op het podium stond maar licht en geluid deed) zegt hij nou mam, licht en geluid zou voor mij de beste rol zijn denk ik :rolleyes:
     
    owly en toch3 vinden dit leuk.
  6. din0

    din0 VIP lid

    14 aug 2011
    5.158
    1.842
    113
    Ik vind de Primark geweldig waarom...
    Ik doe gemiddeld een jaar met mijn Thirts en daar haalde ik ze vlak voor de zomer dan zijn ze nog mooi (zonder gaatjes) en dan red ik het net mee tot de winter en dan zitten er gaatjes in (hoe geen idee elke shirt die ik koop is zo na een paar maanden)
    En dan draag ik ze in de winter onder mijn lekkere dikke trui niemand die het dan ziet.
    En ja als ik verwcht dat het ergens bloedje heet zal zijn houd ik er rekening mee dan heb een goede aan.
    Van de 7 die ik koop zijn er vaak 3 nog heel aan het einde. (en leuke kleurtjes)
    Gemiddeld koste ze 3,50 denk nu wel meer.
    En voor dochter neem ik ook wel eens wat weg daar die is gek van vlindvers en frozen en die blijft ook groeien dus vaak ook een jaartje nu.
     
  7. femkes

    femkes VIP lid

    24 jul 2007
    9.088
    10.382
    113
    Ik ben het niet eens met @Anouk2005. Ik kom best graag bij de Primark voor maillots voor mini en broeken voor de jongens. Mijn jongens, vooral de oudste, vinden het leuk om niet alleen maar standaard spijkerbroeken te hebben en bij de Primark hebben ze veel meer gekleurde broeken voor jongens dan in de meeste andere winkels. Verder vindt mijn oudste de boxers erg fijn en hadden ze er hemden in zijn maat, wat ook niet heel standaard is. Kwaliteit is vergelijkbaar aan bijvoorbeeld h&m of HEMA en veel meer keuze. Ook bijvoorbeeld zonnehoedjes voor kinderen, veel meer keuze en leuke modellen en dat is voor mijn bleekscheten met zonnebrand allergie heel prettig.
    Maar ik vind het ook weer niet zo fantastisch dat ik ervoor in de rij ga staan of voor op blijf, maar dat vind ik voor alles overdreven.
     
    Liekje81, Damay77, Indiana en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Als er hier een zou zitten, zou ik misschien ook wel gaan kijken voor dingen als leggings/jeans/joggingbroeken voor de kinderen e.d. hoor, dat zijn eigenlijk ook de enige dingen die ik bij de h&m enzo koop. Maar het klinkt niet als een “moet je echt heen” als ik eens een keer echt ga shoppen met een vriendin. H&M zit hier ook niet, maar daar shop ik dus wel afentoe voor de kinderen online (vooral smalle broekjes voor dochter, de shirts sla ik over, want zijn haar veel te breed), daar ga ik meestal ook niet heen tijdens echt winkelen, omdat ik daar ook niet voor mezelf shop.
     
    femkes vindt dit leuk.
  9. Kleintjuh85

    Kleintjuh85 Fanatiek lid

    5 feb 2014
    3.992
    2.283
    113
    Noord-Brabant
    Ik kom 1 tot 2x per jaar bij de Primark. Meestal net voor de zomervakantie. Dan koop ik wat kleren voor de meiden waarin ze kunnen ravotten op de camping. Als die kleren niet meer om aan te zien zijn dan gooi ik ze daar weg.
     
    wishfulthinking vindt dit leuk.
  10. Novi

    Novi Niet meer actief

    Ja dit was wel te verwachten. Daarom had ik expres voor afgelopen maandag nog een winkelafspraak gemaakt. Want zonder de rommel van Action komen we de zomer natuurlijk niet door :roflmao: Maar nee ik zou voor geen enkele winkel uren in de rij gaan staan. Dan hou ik het wel bij online shoppen.
     
    Mamafiets, GossipGirlxoxo en femkes vinden dit leuk.
  11. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Dat de pakketbezorger het pakket net tegen de voordeur aan had gezet, precies onder de deurklink (we hebben een voordeur met achterdeur sluiting). Kon de deur dus niet open doen :confused:. Gelukkig liep hij niet zo snel en heeft hij wel goede oren, heb maar even heel hard op het keukenraam geklopt (hij was al aan het instappen).
     
    GossipGirlxoxo en femkes vinden dit leuk.
  12. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.231
    16.600
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Maar dat is toch prima. Voor sokken etc vind ik het ook prima al haal ik die ook ergens anders maar ik vind die winkel gewoon 10x niks. Rommelig en er ligt altijd kleding op de grond. Ieder zijn voorkeuren denk ik dan maar.
     
    Paardenbloem en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  13. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    Ligt er denk ik aan waar je komt. Hier hangt alles netjes op soort en maat. En kleding gaat (hier) lang mee.
     
    femkes vindt dit leuk.
  14. TotalBella

    TotalBella Niet meer actief

    Hier is het ook altijd erg netjes.
     
  15. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.008
    113
    Ja dat is nóg handiger, maar ZO vaak kit ik gelukkig nou ook weer niet :roflmao:
     
    Neuzeke en GossipGirlxoxo vinden dit leuk.
  16. GossipGirlxoxo

    GossipGirlxoxo Niet meer actief

    Ik vind het ook geen fijne winkel om te winkelen. Ik kom er wel af en toe (voor corona eens in de 2 a 3 maanden) en dan meteen om 9 uur met openingstijd op een doordeweekse dag dan is het er wel rustig. Ik koop er vaak pyjama's voor dochter en soms een shirtje of broekje maar ik slaag voor kleding niet vaak. Ik koop er wel veel kadotjes voor kinderen zoals bijvoorbeeld een unicorn setje (toverstafje, diadeem en tutu) voor 3 euro dat kan ik dan leuk inpakken als ik een kind een kadobon kado geef. Of als we bij vrienden met kinderen op visite gaan of gaan eten en ik de kinderen zomaar een kleinigheidje kado wil doen. Zo hebben ze voor jongens en meisjes vaak leuke aardigheidjes voor kleine prijsjes waar ik altijd wel wat van in huis heb liggen. Nu heb ik bijvoorbeeld op zolder nog zo en prinsessen setje, bellenblaas, mooie Disney stoepkrijt en Disney kleur en sticker setjes liggen. In de corona tijd is het me 1x gelukt om om 00.00 uur een afspraak te maken omdat ik voor dochter haar traktaties op school ook op zoek was naar kleinigheidjes leuk in te pakken in celofaanzakjes bij het lekkers wat ze uitdeelde. En dat is gelukt. 34 frozen kleur/stickerboekjes met kleurpotlootjes erbij met een leuk draag hengsel wat het er gezellig uit liet zien. En dat voor €2 per stuk.
     
    Malbec, Lola1982, Anouk2005 en 2 anderen vinden dit leuk.
  17. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Ik zit op een vakantiepark (alleen met de kinderen) en in het huisje naast ons zitten een opa/oma, moeder en haar 2 kinderen. Type; deftig, classy, dikke auto. Helemaal prima.

    Ik verbaas me er over dat moeders haar kinderen hier niet laat spelen... Ze lopen steeds in hun mooiste (nieuwe merkkleding) en alles moet gefilmd/gefotografeerd worden. Zodra de foto is gemaakt; 'Ja, kom er nu maar weer vanaf, anders wordt je nieuwe kleding vies!'. En ga zo maar door. Ik heb er juist voor gezorgd dat ik speelkleding heb meegenomen ;). Vind het zo sneu voor de kinderen. Laat ze gewoon lekker hun gang gaan, daar hebben we immers wasmachines voor.
     
    Vero0504, chrystel73, Gewooniemand en 2 anderen vinden dit leuk.
  18. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.231
    16.600
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Den Haag is echt horror. Zoetermeer is wel redelijk netjes.
     
  19. Beausecret

    Beausecret VIP lid

    26 apr 2016
    5.479
    6.093
    113
    Vrouw
    Zijn het influencers? Misschien zijn de foto's alleen voor the gram. :roflmao: Wel sneu ja, als je dan daardoor je kids zo laat beperken in hun bewegingsvrijheid.
     
    femkes vindt dit leuk.
  20. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Zou heel goed kunnen, maar dan kun je ze daarna toch wel omkleden en ze laten spelen? Maar hey, ik ben dan ook geen influencer :roflmao:
     
    owly vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina