Ben ik met je eens, ze hadden bijvoorbeeld van te voren de kandidaten een Star Wars film aan kunnen bieden. Aan de andere kant, er ging deze aflevering toch niemand uit ... En heeft nu toch wel een keer een andere winnaar opgeleverd, dat vind ik dan wel weer leuk!
Ja, dat begreep ik ook uit het commentaar. Daardoor was deze aflevering voor de objectieve, starwars-nitwits, zoals ik, ook een minder leuke om naar te kijken. Ik kon niks met de 2e opdracht en Thomas en Roy blijkbaar ook niet. Hopelijk zijn de opdrachten van volgende week weer wat algemener. Ik vind Thomas en Roy ook een leuk stel trouwens. Ik heb dan weer minder met de winnaars van deze week.
Ik vind Thomas en Roy niet zo leuk. Komen niet zo sympathiek over ofzo. Bibi en Marcel groeien iedere ronde vind ik, en ook het Ernesto duo. Misschien is Star Wars echt een ding onder de meeste Lego fans? Ik vond deze aflevering zelf ook minder want ik heb er niks mee. Vind het vaak leuk als ze echt verhaaltjes kunnen maken, dat viel nu wat tegen.
Ik vond het superjammer dan Dries en Kilian eruit waren, die hadden dit ook heel goed gekund denk ik. Dat waren echt mijn favorieten, nu heb ik niet echt favorieten meer.
Voor echte Legofans vind ik het wel een beetje gek dat je niks van Star Wars kent. Al ken je de films niet dan ken je toch de legosets er van.
Maar als je die niet verzamelt omdat je er niks aan vindt, dan ken je misschien alleen een paar plaatjes van de dozen ofzo. En je moest echt het verhaal kennen en herkenbare dingen uit de films in je creatie stoppen, wilde je kunnen winnen in deze aflevering. En ze gingen echt beoordelen of het bouwsel echt in het star wars verhaal paste of niet... ik vond dat toch wel ver gaan. Vooral ook omdat ze de creatie van Bibi en Marcel niet vonden passen... terwijl ik denk dat het echt zo in een aflevering van The Mandalorian had gekund.
Hier legofan en mijn oudste heeft behoorlijk wat star wars legosets, maar ik heb echt geen idee wat bij de goeieriken en wat bij de slechteriken hoort. Ik vind Thomas en Roy echt geweldig. Droge humor en leuke creaties. Ernesto vind ik ook zo gegroeid. Die kent zijn rol. Ik vind het jammer dat er deze serie weinig gedaan wordt met verhaaltjes in de opdrachten. Vorig jaar waren de verhaaltjes van Lola en Jan zo leuk.
Ik vond Jan en Lola op een gegeven moment zo irritant worden dat ik vorig jaar gestopt ben met kijken Edit: oké, en de brickmaster van vorig jaar
Jazeker! Ik heb echt helemaal niks met Star Wars dus vond het zelf erg saai. En vond het thema an sich ook niet echt fair, want diegene die wèl wat van Star Wars af weten hadden daar erg profijt van. Maar goed dat het geen eliminatie ronde was want dat zou dubbel zo zuur zijn.
Sluit ik me bij aan! En ook hier mis ik Jan en Lola. Vorig jaar vond ik alleen wel héél erg vaak bomen en draken in de aflevering terugkomen. Dat werd op een gegeven moment echt voorspelbaar en saai. De brickmaster van vorig jaar vond ik juist leuker dan deze. Wel een hele goede toevoeging dat ze nu een gastjurylid erbij halen
Vandaag weer een mooie opdracht! Leuk al die verhaaltjes Wat mij betreft terechte winnaars. Thomas en Roy hadden het ook super in elkaar gestoken alleen vond ik het totaal niet op een kantoorpand lijken Volgende week de finale, ben benieuwd wie er uiteindelijk met de eer gaat strijken
Ik vond het wel jammer dat Marco en Ernesto er uit gingen. Vond ze wel sympathiek en erg gegroeid. Ik had deze keer niet echt een favoriet
Leuke uitzending weer. Ik vond Bibi en Marcel ook wel echt de besten met beide opdrachten, dus terecht wat mij betreft. Zou me niks verbazen als zij winnen. Of Thomas en Roy. De andere twee die door zijn, Jan en ? vind ik heel grappig en slim maar die slaan vaak de plank net wat mis qua verhalen en uitwerking daarvan vind ik.
Ik vond het wel echt een geweldige aflevering. Ik heb echt smullend zitten kijken. Toen Bibi en Marcel vertelden dat ze iets met weerwolven gingen doen, zeiden mijn man en ik meteen tegen elkaar “Oh dan zou ik iets met een grote plant doen die dan een hele enge schaduw werpt!” En ik vond het zo grappig dat ze dat ook echt gedaan hadden
Terechte finalisten wat mij betreft. Ik houd toch echt het meest van de opdrachten waarin verhaaltjes worden verteld met de minifigs. Daarom zijn Marcel & Bibi en Roy & Thomas mijn favorieten.
Nee en dan vind ik het wel jammer dat daar niets van wordt gezegd. Maar verder een leuke aflevering, al was ik erg moe en viel ik bijna in slaap
Oh, ik vond dat kantoorpand echt op zo'n ouderwetse bankgebouw lijken. Ik vond het juist leuk opgelost, omdat je anders zo'n saai grijs gebouw krijgt. Maar eigenlijk vond ik alle bouwwerken erg leuk bedacht