O hier gelukkig niet. Meestal wegen ze hier aan t begin en aan t einde keer. Heb er gelukkig geen in huis
Ja het klinkt veel, maar in verhouding met je lengte valt het mee, toch?! Ik ben een stuk kleiner en zwaarder . Nou inderdaad. Nog een maand. Hou op . Hier één lekkende borst. Nog nooit gehad. Nooit goed bv kunnen geven. Misschien dit keer weer.
@kim92a verstandig dat je begeleiding hebt met de voeding. Je startgewicht was ook wel behoorlijk laag bij je lengte, dan is veel aankomen echt niet verkeerd. Bij ondergewicht mag je zonder problemen 15 tot 20 kg (en afhankelijk van je startbmi en lengte zelfs meer) aankomen. Borstvoeding kan een behoorlijke aanslag zijn op je lijf, je ziet dit vaker bij vrouwen die al wat krap in hun gewicht zaten dat juist die heel veel afvallen. Dus als je echt van plan bent Borstvoeding te gaan geven en zeker als je dit lang wil gaan doen is begeleiding hierbij dan ook wel fijn
Ja dat weet ik! Ik heb zelf aan de bel getrokken omdat ik wist dat ik flink onder het gewenste gewicht zat Het is alleen heel raar als je van altijd ondergewicht opeens (bijna) 20 kilo aankomt. Ik bedoelde het dus niet als klaag, maar meer dat het soms lastig is omdat ik mijn lijf niet meer herken, if that makes sense? En ik ga ook gewoon door met de voeding, want ik wil inderdaad graag die borstvoeding proberen
Ik snap wat je bedoelt. Zeker lastig om je lijf ineens niet meer te herkennen. Zeker bij ondergewicht bereid je lijf meer vetreserves voor. Dat zorgt aan alle kanten voor een ander lijf wat je niet herkent en dat zal na de zwangerschap ook nog wel even zo blijven. Die veranderingen zijn bij ondergewicht een stuk groter dan bij gezond en overgewicht. Dus ik snap dat het heel gek is om je lijf ineens zo erg te zien veranderen.
34 weken vandaag. Laatste belangrijke mijlpaal, vanaf nu hieft de kleine meestal geen ademondersteuning meer als ze nu wordt geboren en mag ze in een streekziekenhuis geboren worden . Al verwacht ik dat ze nog wel 7 weken blijft zitten
Ik was even vergeten hoe oncomfortabel een grote zwangere buik ook alweer is. Zitten is niet fijn, liggen is niet fijn en wandelen ook niet.
Fijn die mijlpaal. Hier nog een weekje tot de 34 weken. Gisteren op bezoek geweest bij een baby die met 29 weken is geboren. Wat hebben die veel meegemaakt in het ziekenhuis, dan denk ik laat die kleine nog maar even zitten
Haha herkenbaar. Moet zeggen dat de conditie nu ook snel achteruit gaat . En ik ben me weer een partij moe op het moment. Vanaf de lunch wil ik het liefst stilletjes op de bank zitten en liggen en niets meer doen. Kan natuurlijk niet met nog 3 kleine kinderen . Maar het is iedere middag nu wel mezelf dwingen wat te gaan doen.
Heftig he, zit jij ook een partij te hijgen na een ministukje wandelen, haha. Mijn man hoort mij soms hijgend op de bank zitten. Echt erg.
Hier net zo'n hijgend paard. Even de trap op, kleine wandeling. En gewoon compleet kapot zijn als je iets kleins gedaan hebt.
Haha ja vooral genant als je in de avond of nacht even naar de wc moet en dan hijgend weer in bed beland. Dan valt het in de stilte zo op . En een beetje was vouwen ben ik ook zo buiten adem van. Een stuk rechtuit wandelen gaat gelukkig beter
Hier vandaag de 34 weken controle gehad. Alles helemaal goed en kleine is al ingedaald, al heb ik het idee dat ie soms weer omhoog komt... dan voel ik opeens weer zoveel druk tegen m’n maag en z’n kont heel hoog. Kan heel goed omdat er meer ruimte is bij een 2e zwangerschap. Moe zijn en hijgen herken ik. Vorige week een heerlijk weekje genoten aan zee, maar mijn man moest me na een wandeling ophalen met auto omdat ik echt niet meer kon en het nog te ver terug was haha. Nog 1,5 week werken en dan verlof. Ben er wel aan toe, kan ik eindelijk gaan nestelen.
Fijn dat alles goed was ! Wat heerlijk nog een weekje weggeweest! Wij gaan met 36 weken nog een paar dagen Limburg. Ook echt zin in. En lekker nestelen ja dat is ook fijn. Kijk ik ook naar uit, kleertjes wassen en alles klaarmaken
Oh dames, even bij moeten lezen. Zo gek dat we volgende maand onze kleintjes gaan ontmoeten. Zo gewenst, zo bijzonder, zo dankbaar. Maar wat ben ik er soms klaar mee. Heeft iemand ook zo'n last van rusteloze benen? En nu komt dat moment idd dat je lijf eigenlijk te klein wordt voor dat extra wezentje in je. Maar goed, nog max 8 weken en dan is de kleinste telg er. Nu een weekje weg naar zee, maar het stormt hier gigantisch, dus ik hoop nog wel op iets beter weer. Succes allemaal dames. Ik lees ook jullie avonturen weer graag bij!
@Pippp lekker even weg geweest en fijn dat de controle goed was! @Buikwonder ja die rusteloze benen, ellendige dingen. Heb er vooral last van met in slaap vallen, heel irritant. Verloskundige gaf als tip voetenbadjes met magnesium en magnesiumolie. Laat daar nou juist je huid erg van uitdrogen en jeuk staat net een trede lager op de irritatieladder Met in slaap vallen lig ik nu te tellen tot ik slaap. Klinkt suf, maar werkt voor mij wel. Iedere uitademing is 1 tel. Ik dwing mijn benen stil te blijven liggen, kuiten aanspannen/ontspannen mag wel. Ook niet krabben, gewoon doodstil blijven liggen hoe naar die benen ook voelen en hoe groot de drang is om te bewegen. Meest verre wat ik ben gekomen met tellen was ruim 250 en toen sliep ik. Meestal val ik dan in slaap voor ik bij de 100 ben.
Ja hier ook snel buiten adem en inderdaad van die rusteloze benen. Maar ik moet zeggen dat ik me nog wel fit voel. Ondanks dat de baby weinig ruimte heeft, heb ik t idee dat zn billen van links naar rechts gaan. Hier ook met 36 weken nog een midweek weg. Heerlijk. Donderdag weer controle. Ben benieuwd.
Heerlijk iedereen die nog even weg gaat. Ik wou het eigenlijk ook doen. Maar vind het zonde als er nog zo weinig tot niks open is. Dan blijf ik net zo lief thuis. Rusteloze benen heb ik in bed ook last van. Gelukkig is dat alleen savonds even. Hier vandaag met de bus en me zoontje naar de stad/markt geweest. Heerlijk even erop uit. Maar ik was daarna helemaal kapot. Een half dagje iets doen is echt de max bij mij.
@Gruffalo123 die tips ga ik zeker opvolgen. Word helemaal gek van de onrust in m’n benen wanneer ik in bed lig. Ga het dus zeker proberen!