Helemaal niks, heb die van Excellent ook gedronken en die is heerlijk. Die wat ik heb ik 5 x geconcentreerd. Doe je lang mee, gebruik maar een dopje per keer.
Je mag "maar" 100ml per dag. Je drinkt namelijk 100% pure granaatappelsap en dat zijn anti oxidanten. Je mag er niet teveel van binnen krijgen. Dus 1x per dag zo'n 100ml.
Wat @Kramertje zegt klopt. Daarom doe ik een dopje in water. Merk maakt echt niks uit hoor, behalve die van Healthy people, die niet das geen echte granaatappelsap. Maar ik vind het ook gewoon lekker.
En ik lees net dat het ook nog bevestigd is!!! Wat een topdag!!! Zo rooting for you!! En brrrr granaatappelsap, niet te hachelen vind ik, ik doe er al zo veel voor, die laat ik echt staan
@anoniem02 hoe gaat het met jou? Is je cyclus al gereset? Ovulatie al gespot? Hoop het zo voor je!! Ik schrijf nu hier mee. Vandaar dat ik je in dit topic tag ipv het iui-topic.
Hoi meiden, hoe gaat het? Allemaal even in onze eigen bubbel? Ik ben vandaag best obstinaat merk ik, thanks hormones hahaha
haai! Ja druk bezig met mn studie. Flinke achterstaat opgelopen dus probeer een inhaalslag te maken. Ook nog een goed weer hiervoor. Herkenbaar hahah! Nu even niet, maar voorheen wel.
@Krv, zag je voorbij komen in een ander topic, dacht tagg je even hier. Las je onderschrift, hoe gaat het met je?
Haii!! Ben lekker druk met werk, dus dan gaat de tijd ook wel snel. Ik heb gisteren mijn eerste prik gezet, dus tot nu toe zijn mijn collega’s veilig haha Hoe is het met jou en met de andere meiden?
Ja klopt 150. Ik gebruikte dit ook bij IUI 87,5 maar toen had ik meestal 1 en soms 2 follikels. Ik kan me dus niet echt voorstellen dat ik bij 150 dan ineens veel meer follikels heb, maar we gaan het zien.
Yup, gister en vandaag staan in het teken van de studie. @Noukie88 spannend! Kan me je gedachten voorstellen, maar het zal vast gaan werken. Ik had met Gonal 87,5 de eerste keer IUI overstimulatie (+8) en daarna alle keren met 62,5 1 of 2 follikels. Met 137,5 IVF 15 eicellen. Het kan dus zeker. Fijne dag allemaal!
Ik ben ook begonnen met Gonal-f 150, ik geloof 6 follikels en 2 eitjes, 1 embryo. Ze beginnen altijd laag, je kunt soms tussentijds, een ophoging krijgen. Maar ze willen eerst zien hoe je reageerd. Was wel gelijk zwanger van deze IVF. Hoeveelheid is ook niet belangrijk maar kwaliteit.
Ja hier eigenlijk weinig te melden...merk dat ik erg onrustig wordt van het feit dat ik eigenlijk niet weet of me eisprong wel of nog niet is geweest al dagen last van me buik maar vandaag lekker dagje vrij. Even lekker relax bij me ouders op de koffie.
Ik start morgen met gonal-f voor m’n eerste ivf-poging na een reeks iui-pogingen. Heb nog wel een vraag voor degenen die iets langer in dit traject zitten: is de tijd tussen starten met gonal-f en de dag van de punctie vergelijkbaar met de dag van inseminatie tijdens jullie iui-traject? Of spoten jullie in het ivf-traject zeg maar langer door totdat de pregnyl gezet mocht worden? @Asil heb je al besloten of je dit keer ook weer van te voren een acupunctuurbehandeling neemt?
Kan ik helaas geen antwoord opgeven. Ik ging een week voordat me buisje met hormonen van de kunstmatige overgang uitgewerkt was starten met hormonen voor IVF en dag 10 een echo en tot nu toe op dag 12 de punctie omdat er al voldoende follikels waren van de juiste grote.
Ik ben erg benieuwd! Het voelt allemaal soms nog zover weg, maar als je het zo zegt kan het best nog snel gaan. Dat je niet weet hoelang het traject nog zal zijn vind ik het vervelendste!