Hier ook een kleine drift kikker! Als hij boos is rent hij vaak naar de keuken om daar MEGA dramatisch te gaan staan krijsen en ondertussen staat hij te kijken of ik hem wel zie staan. Zo van; zie je mam hoe erg dit is?!
Ocharme kleine B. Hopelijk is hij er snel vanaf en kan hij wat slapen vannacht. Moet je puffen/aerosolen?
Ik denk ook muisje! Zou heel fijn zijn nog eens iets te horen van haar en A. Maar als het Lancer is, dan ook fijn natuurlijk en hopelijk met goed nieuws ivm de situatie thuis.
Hey, ja hoor. Ik heb het zelf iets of wat aanvaard en ben optimistisch (mss zou ik beter realistisch zijn) dat er toch 60% kans is dat alles ok is. Vriend aan de andere kant zit eigenlijk al in een soort van rouwproces. Heel raar om te zien dat we er beiden zo anders in staan. Ik ben hoopvol en hij is al afscheid aan het nemen. Heb er wel begrip voor uiteraard, denk dat het een vorm van zelfbescherming is.
@Nina Sanders Ahhhh wat sneu voor mini! Hier idd ook gehad, toen was het dus een keelontsteking. Hoop dat hij gewoon lekker slaapt vannacht. Hebben jullie hem nog neurofen gegeven? Zit de jurk mooi? Ben zo benieuwd! Doe even een 'aan' foto
@wolkje1994 ohw ja snap dat je nu t gevoel kan hebben dat niet alles gecheckt is. Maar fijn dat de luchtwegen goed zijn! Nee niks gekregen ergens ook wel fijn dat je zo een mini niet meteen aan de medicijnen hoeft te hangen. @Habibati jaaaa muisje is back! Fijn! Dacht t meteen na je bericht Nachten zijn gelukkig wel te doen. Hij lijkt er juist overdag meer last van te hebben en waarschijnlijk savonds zo kapot dat ie wel slaapt. Hoe is het met je?
Nee vroeg er nog wel naar of hij geen puffen moest of iets. Maar zijn saturatie was goed en ze vond m krachtig genoeg. Maar echt verschrikkelijk om m zo benauwd te zien hoor.
@ vroegere muisje je bljjft ons wel verrassen! Maar wel heel fijn om je weer te lezen. Hoe is het met jou en A? Met je man?
Vreselijk. Vind die eerste maanden altijd zo eng. Ik vind ze dsn nog zo broos en ze kunnen nisk duidelijk maken.
@Magnolia29 @Kirzy @Boordevol met ons gaat alles naar behoren. A is een actief bijtje echt geen zittend gat. Slapen blijft op en af gaan. Mijn gezondheid is stabiel. Ben voor een 2de opinie bij een andere nefroloog en gynaecoloog gegaan. En beide zeggen dat ik nog voor een neusje kan gaan. Er zijn risico's maar met goede opvolging zou het doenbaar zijn. Maar moet wel eerst voldoende rust nemen. Dus liefst binnen 6-12 maand gaan voor een eventuele volgende.
Positief zijn is enorm belangrijk. Hoop dat je man toch ook de moed erin houdt. En let op voor pre natale depressie bij hem. Zijn niet enkel wij die daar last van kunnen hebben.