Haha nou ik heb helemaal geen platte buik normaal helaas, een lekkere, zachte flubberbuik zoals mijn zoontje heel blij zegt Maar toch kan ik duidelijk verschil zien en voelen ook al, echt heel rond en hard opgezet ofzo. Echt niet fijn als daar wat in knelt Lijkt ook wel of het nu nog weer sneller gaat dan bij de tweede.. Ben echt benieuwd of niemand het gaat opmerken voor ik het zelf vertel na de termijnecho..
@Memmiee geen geel, wel heel veel vloeibaar. Echt gewoon waterig. @Paardenbloem dat heb ik ook! Schaam me gewoon een btje haha. Nu zal het natuurlijk ook wel darmen zijn maar mijn baarmoeder zit ook al vrij hoog. Kan de rand goed voelen in mijn buik. Dat ging de derde x bij mij ook veel sneller en dat schijnt idd te liggen aan het feit dat je al vaker zwanger bent geweest.
Emesafene tabletjes helpen op zich ook wel... Ik heb ze ook.. hang ik tenminste niet de hele dag kotsend boven de pot... Voel me nog niet echt geweldig, maar haalt wel de scherpste randjes ervan af. Heel soms in de ochtend gal spugen.. bah.. en soms wel de neiging tot overdag
Ah dat snap ik.. er komt ook veel op je af.. en je man/familie? Hebben jullie het ook al aan anderen verteld?
Hier iemand die ook zwangerschapsleggings koopt. De broeken zakten vak af. Een vriendin van mij is een duurzame kleding label voor leggings gestart: Jantji. Ze heeft nu ook voor Moederdag korting en gratis verzending binnen Nederland. Verder ben ik zelf wel misselijk, maar vooral echt moe. Dit was bij de vorige zwangerschap helemaal niet zo! M’n man zegt dat de hormonen nu ook al niet te harden zijn haha.
Ooh thanks voor de tip!! Heb meteen wat dingen besteld. Ga ik meteen even van deze gelegenheid gebruik maken. We hebben een Doelshop pagina om de therapie van onze dochter te bekostigen. Op deze pagina staat ook kort onze situatie, voor degene die dat nog niet gelezen had helemaal in het begin. Als je vanuit haar pagina een webshop aanklikt, word je doorgestuurd en kan je daar verder bestellen zoals altijd. Een klein percentage wordt dan aan haar gedoneerd. Veel bekende webshops staan erop. Hema, Prenatal, Bol, AliExpress, Greetz etc. Alvast heel erg bedankt! Voor degene die het interessant vinden. Ze heeft ook een eigen fb pagina waar ik wel eens wat dingetjes opzet over haar: Kleine Kanjer Zoë. https://kleinekanjerzoe.doelshop.nl/info Zo dit was het weer haha. Even nog de rest lezen.
Ooh ik ken dit helemaal niet. Wat super mooi dat dit zo kan. Kun je ook instellen dat je altijd via deze pagina shopt bijvoorbeeld? Ik koop bijv echt vaak bij bol etc en zou heel graag dan steeds doneren.
Ik ken dit helemaal niet. Wat een goed idee en wat mooi dat het zo kan. Ik heb een kleine bestelling geplaatst via de site (pyjama via Ali van Spider-Man voor de jongste) Ik weet niet of het gelukt is.. Is er nog iets specifieks wat je moet doen of vermelden tijdens het shoppen? Je mag me eventueel ook een pb doen erover. Wat een prachtig sterk meisje hebben jullie!
Aaah wat lief!! Nee je krijgt er verder ook geen melding van. Als je maar vanuit doelshop naar de website gaat komt het meestal goed. thanks! Trots op deze dame <3
Ik heb ook net een bestelling gedaan maar zie nog niet dat het bedrag is toegenomen op de pagina. Klopt dat wel? Heb via de pagina’s site aangeklikt. Er stond ook bij dat de aankopen een donatie zouden bevatten.
Oh wat goed dat je dit deelt, dan ga ik dit voortaan ook altijd via jouw site doen. Vooral bol.com bestel ik ongelofelijk veel en vaak, dus als we jou daarmee kunnen helpen heel graag! Ik vind het zo een heftig verhaal, is er ooit duidelijk geworden hoe het kan dat zij ineens levenloos aangetroffen werd op de opvang? Hopelijk hebben jullie gauw het bedrag bij elkaar en kan haar therapie starten!