Ik vergeet steeds dat ik op het wachtbankje zit. Ik ben sinds vorige week vrijdag ziek geweest en begin net een beetje op te krabbelen. 6 dagen koorts gehad.. dus ik verwacht niets van deze ronde eigenlijk.. kan nooit goed zijn voor de bevruchting en innesteling enz
Eerst wilde ik typen dat het me wel fijn lijkt dat je vergeet dat je op het wachtbankje zit haha, maar toen las ik over de koorts.. dat lijkt me indd geen prettig gevoel! Wel hoop blijven houden hoor! hé meiden, er moeten even wat meer goed nieuws berichten komen hoor
Hoi Happyhope, ja wij gaan gelijk op hè. Gisteren veel buikpijn, maar dat had ik bij sommige andere pogingen ook wel eens.
Ja gaat opzich wel! Blijf die krampen een beetje houden. Voelt als ovulatiepijn (en soms als menstruatiekrampen). Heb ooit vermoedelijk een gedraaide eierstok gehad (rechts) en voel nu telkens op diezelfde plek een ovulatie achtige pijn. Dus dat maakt me wel zenuwachtig of het allemaal wel goed zit ofzo. maar goed... Nog een weekje!
Ik wil je niet te veel hoop geven, maar ik herken het! Ik voelde altijd ovulatiepijn. Alleen de laatste keer niet. Heel raar, dacht dus ook dat mn ovulatie npg moest komen en we te vroeg waren. Paar dagen later kreeg ik opeens die ovulatiesteekjes. Dit hield een paar dagen aan. Voor het eerst wist ik echt zeker dat het niet gelukt was. Niet eens een sprankeltje hoop. Maar ik bleek gewoon zwanger te zijn geworden die ronde!
Dankjewel voor de info! Nooit geweten hoe het in zijn werk gaat. En wat een prijzen zeg! Apart dat deze vorm niet (deels) vergoed wordt. als je pech hebt dan wordt het een dure aangelegenheid zeg. Maar wel grappig dat je die vorm van onlineshoppen kan hebben. Lijkt me wel raar dat je kwaliteiten van je kind kan 'shoppen' hihi
Hier gaat het nog goed! Nu DPO 11. Vooralsnog niks te merken. Wel kleine krampjes onderin bij mijn baarmoeder. Maar niet qua gevoel menstruatie. Dus hopen dat het goed is! Wil pas maandag testen. (ook al is volgens ZKH testdag donderdag DPO 18)
Hoi allemaal, Poeh, wat een nieuwe 'gezichten' zijn er bij gekomen in de tijd dat ik noodgedwongen 'stil' zat! Iedereen heel veel geluk gewenst in het traject, ik hoop op veel mooie berichten de komende tijd. Ik ben weer terug sinds een miskraam eind maart, dinsdag ben ik eindelijk weer ongesteld geworden en mag dus weer aan de slag. Poging 4! Ik hoop zó dat het nu snel wél goed raak is, die miskraam doet ook wel wat met mn vertrouwen moet ik zeggen. Enerzijds goed te weten dat er wat gebeurt, maar deze bevruchting was kennelijk zó kansloos dat ik er niet zekerder van ben geworden... ach het doet er ook niet toe, positief vooruitkijken is het beste wat we kunnen doen Ik mag volgende week vrijdag weer voor de eerste follikelmeting en ik heb er echt zin in
Wat verschrikkelijk dat je een miskraam hebt gehad hoe gaat het nu met je? Wel fijn dat je uitkijkt om weer te starten! Kan me voorstellen dat dat weer wat nieuwe moed geeft.
@Goldieloks wat jammer zeg .. Wij zijn nog steeds aan t wachten tot we mogen beginnen met IUI. En ik ben dus ook aan t kijken bij Cryos, maar het lijkt wel of er geen nieuwe rietjes meer bijkomen? Er zijn best veel donoren die ik geschikt vind voor ons, maar de MOT5 rietjes daar zijn er dan max nog 1, 2 of 3 van... Dat is echt jammer.. en de MOT10 enz wordt wel echt lastig betaalbaar als je in 1x veel wil bestellen.
Ja klopt! Niet alle donoren ‘doneren’ regelmatig. Sommige doen het eenmalig terwijl anderen vaker doneren. Je kan altijd Cryos contacteren en vragen of de donor nog een nieuwe donatie gaat doen. We weten dat ze “onze” donor ook al gevraagd hebben en als er eind mei geen nieuwe rietjes meer bij zijn gekomen, dit ook niet meer zal gebeuren (en dan is op = op)
Bedankt voor de info Ik zal dan ook eens mailen, ik vind er best een aantal 'geschikt' dus misschien zit er dan een bij die opnieuw gaat doneren.. hoop t maar. Want over t algemeen zijn er echt super weinig MOT5 rietjes nog over.
Afspraken- en NOD-lijstje ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Leden: Mariannetje - IUI ronde 2 Jeltje82 Narcisje - KID ronde 17 FleurAnna - IUI-D ronde 7 Goldieloks - IUI ronde 7 Xmarijkex - KID ronde 3 LauraIT - IUI ronde Happyhope - IUI-D ronde 1 Waterman123 / KID ronde 4 Enigma Dvk1990 NOD / IUI pogingen: 26 April Mariannetje - IUI 2 Poging 27 April 28 April Waterman123 ronde 4 NOD 29 April 30 April Laura IUI ronde 2 NOD Narcisje KID ronde 17 1 Mei Happyhope IUI-D FleurAnna - IUI-D poging 7 2 Mei 3 Mei 4 Mei 5 Mei 6 Mei 7 Mei 8 Mei 9 Mei 10 Mei Mariannetje - IUI 2 - NOD 11 Mei 12 Mei 13 Mei 14 Mei 15 Mei Narcisje NOD 16 Mei Happyhope IUI-D NOD Goldieloks IUI 7- echo controle 17 Mei 18 Mei 19 Mei 20 Mei 21 Mei 22 Mei 23 Mei 24 Mei 25 Mei 26 Mei 27 Mei 28 Mei 29 Mei 30 Mei 31 Mei Overige afspraken 17/05- Dvk1990 - evaluatie cyclusanalyse