Voor de verjaardagen van onze meiden willen we een trampoline aanschaffen. Ik wilde er voor de veiligheid een met net kopen en was in de veronderstelling dat je hem dan niet kunt ingraven, maar nu zag ik dat dit wel zou moeten kunnen. Lijkt me een veel mooier gezicht in de tuin Maar nu het ingraven: mijn man wil dat graag zelf doen, omdat het er niet al te lastig uitziet en het laten ingraven best wel prijzig is. Ik ben niet per se tegen, maar wel erg benieuwd of het een beetje te doen is? Het moet natuurlijk wel veilig zijn Zijn er dames die hier ervaring mee hebben?
Ja hoor, prima te doen. Denk dagje werk als ie het alleen doet, afhankelijk van afmeting. Het grote voordeel is ook dat je dan dus juist geen net nodig hebt. Dochter heeft er hier al vanaf 2 jaar superveel plezier van ..ondingen die netten
Mijn man heeft het gedaan en het was een Flinke klus. Kostte wel een dagje alles bij mekaar maar het is gelukt. Mijn man is niet super handig maar het resultaat is toch mooi geworden Hij kwam overigens wel de gasleiding tegen Oeps. Hebben daardoor de trampo uiteindelijk nog wat moeten verschuiven
Dat klinkt goed! Zonder net zou een stuk mooier zijn nog, maar ben best bezorgd dat er een d’r nek breekt. Op zich zou het wel kunnen, er ligt kunstgras omheen. Ik ga er nog even over nadenken De jongste is net 1 en de oudste is bijna 6. Zijn er hier meer die zonder net hebben gedaan?
Wij lieten toen toch net deels onze tuin aanleggen (nieuwbouw) en die man had met zijn graafmachine in een paar minuten dat gat gegraven. Let op dat je hem niet te diep ingraaf, anders hoor je het bij elke sprong extra goed. Stukje boven de grond, dan ‘klapt’ hij niet zo.
Oh dat is ook nog een dingetje natuurlijk! Leidingen! Moeten we ook even naar kijken, goede tip! Haha die van mij is ook niet mega handig, hij vindt dat soort dingen wel heel leuk om te doen
Ook een goede tip! Dankje! De trampoline die we nu op het oog hebben staat 20cm boven de grond geloof ik. Echt bizar in slechts enkele minuten met een machine, maar de kosten daarvan zijn gelijk aan de trampoline zo ongeveer.
Mijn man heeft er een dag over gedaan alles bij elkaar. Paar uurtjes spitten en de dag erna samen dat ding in elkaar gezet. Denk totaal een uur of 6 met 1 persoon.
Wij hebben hem ook ingegraven en een stukje boven de grond. Geen net erbij en rondom kunstgras, nooit ongelukken gebeurd terwijl ze salto's maken en hoog springen..
Wij hebben een ingegraven trampoline zonder net; kinderen zijn 7, 4 en 1 jaar. Jongste klimt er zo op en af, ideaal!
Prima te doen hoor. Ik heb het zelf gedaan. Ben je inderdaad wel een dag bezig. Was wel op eind van de dag.. Op site van. Berg staat hoe diep je moet graven. En berg heeft bijvoorbeeld ook een mal om de grootte van het gat te meten. Is echt niet ingewikkeld!
Wij hebben het zelf uitgegraven,, dat is prima te doen. Ook wij hebben hem 20 cm boven de grond staan zonder net. Onze dochter van 5 is er nog niet afgevallen. Wel hebben wij voor het graven en klic-melding bij het kadaster opgevraagd. Hier krijg je een tekening met alle leidingen van nutsbedrijven op je erf en op de gebieden om je erf. Kost 15 euro naar dan weet je wel of je op de juiste plek gaat graven.
Hier ook zelf gedaan. Aardige klus qua graven inderdaad, maar wel te doen. Wij hebben er wel een net om heen, hoorde (en hoor) teveel over gebroken polsjes als kinderen er toch net () naast vielen... Ingegraven en net dus, dubbel veilig naar mijn idee.
Wij hebben het van de week laten doen. Mijn man had er geen zin in om het zelf te doen Ze kwamen met z’n drieën en zijn een ochtend bezig geweest.
Wij hebben sinds 2 mnd een rechthoekige Berg inground. Iets van 20 cm boven de grond zonder net. Gat hebben we laten graven door een tuinman met graafmachine. Hij was zo klaar. Er omheen hebben we nieuw gras gezaaid. De tuinman koste iets van € 135. De kids zijn 4 en 7. Ze zijn er nog niet afgevallen.
Wij hebben hem ingegraven. Man wilde het zelf doen, maar waar laat je al die grond.. dat is echt veel. Dusbtoch maar in laten graven door bedrijf. Kosten vielen nog mee en grond werd gratis afgevoerd. Ze waren een ochtendje bezig. Wij hebben er geen net omheen.
Wij hebben hem ook ingegraven. Loonwerker heeft met het kraantje een gat gemaakt. Kwartiertje werk, 60 euro en niemand z’n rug verpest. We hebben wel een net er overheen, maar bij een volgende trampoline zou ik dat niet doen. Onze dochter is absoluut geen wildebras of held, dus die hobbelt er wat overheen, maar geen salto’s
Wij durven niet zonder net. Ze zouden er maar naast komen en arm breken ! Zo zacht is (kunst) gras niet hoor !