Zij zegt dat het komt omdat ik in het ziektewet zit. Maar goed als ik ze nu annuleer en verzet na mijn verlof zou het toch opgelost zijn zou je zeggen.
Ik vind het ook een vaag verhaal, Want als ik nu aangeef ik dat mijn vakantie intrek dan sta ik toch in mijn recht. Want je mag altijd terug komen van je besluit. Helaas dacht ik hier na ons gesprek aan toen ik een gesprek had gehad met mijn collega die mij erop wees. Heb haar wel meteen een mail gestuurd. Ik zat al wat te kijken bij cao maar vind het wat moeilijk. Omdat dit gaat om vakantie dagen in ziektewet door zwangerschap.
Laten hun de administratie/loon/verlof/uren etc door een extern bedrijf doen of intern? Mijn man moet vaak voor dat soort vragen even dat bedrijf opbellen. Als het intern is dan zou ik even contact opnemen met die afdeling en anders dus met het externe bedrijf
Maar als je niet in de ziektewet zou zitten had je alsnog verlof gehad.. Ik zou t wel aankaarten want dit lijkt me niet te kloppen.
Stof besteld en vandaag in huis mijn moeder kan goed met de naaimachine overweg ze heeft babynestje en boxkleed ook gemaakt, nu gaat ze de lakens, dekens en aankleedkussenhoezen maken van de week even moltons en hoeslakens halen en als alles af is ga ik het bedje gewoon al opmaken
Die vakantie uren vallen in mijn verlof dus ik zit dan niet meer in het ziektewet. Dus dit klopt niet. Misschien heeft zij daar nog niet aan gedacht. Heb haar wel meteen gemaild. En hebben sowieso over 3 weken weer een gesprek. Ik ga hier niet mee akkoord. En net als al die plb uren dan trek ik die in.
Oke en wat zeggen ze bij jou over je vakantie uren?, Gister zat ik eroverna te denken. T stomme is bij het gesprek denk je er niet aan. Thuis ga je denken van huhhh die vakantie is in aug dus zit dan niet meer in het ziektewet. 23 Juli gaat mijn verlof in namelijk. En had toen bouwvak vrij gevraagd. Dus ik wil mijn 3 weken vrije dagen terug. En al die plb uren. Ga hier sowieso achteraan. Want het gaat in totaal wel over zo.n 5 weken.
Zeggen ze niets van. Heb ik gewoon recht op! UWV betaald alles qua ziekte uren en verlof. Heeft niks te maken met mijn vakantie uren.
Zojuist de 22 weken prik gehaald. Ik zie altijd zo op tegen prikken, maar had niet eens door dat hij al gezet was haha. Ben benieuwd of ik er nog wat van ga merken.
oh fijn haha! Ik mag vrijdag toch fijn als je die dingen kan afspreken haha. Tenminste waarschijnlijk mag ik vrijdag, gisteren te horen gekregen dat collega van man positief is getest en hij heeft er zondag mee gewerkt. Alleen misschien niet 15 minuten of langer binnen 1,5 meter afstand in al die tijd dus het is beetje een grens geval. Ga zo even informatie in winnen en anders misschien zelftest halen
@Sascha81 lijkt mij echt niet te kloppen! Ik zou er zeker achteraan gaan. @Orchid24 super leuk zelf stofjes en dingen maken, ben benieuwd naar het eind resultaat. Vandaag afspraken gehad in het ziekenhuis om de bevalling voor te bespreken. Fijn om gehoord te worden en we hebben dingen op papier gezet hoe we het anders gaan doen. - In alles informent consent, ze doen niks zonder mijn toestemming. - Als er sprake is van een sterrenkijker direct een ruggenprik (vorige keer bleven ze mij pushen om uit te stellen) - in eerste instantie gewoon bevallen met mijn eigen VK. Er wordt wel sneller opgeschaald. - Een persoonskamer of direct naar huis met nodige begeleiding. Vorige keer lag ik op een twee persoons kamer en ik kon niet herstellen, bleef flauwvallen vanwege ernstig bloedverlies. Maar door de drukte op een 2 persoonskamer lukte herstel nog moeilijker. Met de kleine man was alles goed!