Uitgerekend 16 - 31 oktober 2021.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mamavanvier95, 5 feb 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Fringe

    Fringe Bekend lid

    5 okt 2014
    655
    631
    93
    Vrouw
    Vaccinatie
    Ik vind het ook moeilijk. Ik zei eerst resoluut nee, maar heb nu wat twijfels. Hier in Nederland krijgen zwangeren nog geen voorrang, dus ik hoef gelukkig nog niet te beslissen.

    Ik begrijp jouw (@Kitty89) reactie heel goed hoor, maar voor de mama’s die al wel een vaccinatie hebben gehad komt het misschien wat hard over als je aangeeft dat jouw kindje geen test persoon is. Ik denk namelijk dat elke mama een weloverwogen beslissing neemt met het belang van het kindje voorop, of dat nou wel of niet vaccineren is. :$
     
    Miss M, Selien en Daantjeee vinden dit leuk.
  2. Fringe

    Fringe Bekend lid

    5 okt 2014
    655
    631
    93
    Vrouw
    Wat betreft het inslaan van kleertjes ben ik al behoorlijk op weg :rolleyes: Ik vind overigens unisex kleding wel heel goed te vinden en best divers. In de bijlagen mijn ‘score’ tot nu toe :oops:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Esalki87, Wensje92, S2909 en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Vaccinatie: ik doe het zelf niet. Er is mij te weinig bekend over de 'gevolgen' voor de baby op lange termijn. Ik had me wel zonder twijfel laten vaccineren als ik niet zwanger was geweest. Maar voor nu idd: de kans dat ik het krijg, is niet groot en de kans dat ik vervolgens op de IC beland is daarna nóg kleiner. Is t mij niet waard dus.

    Baarmoeder: lag 2 weken geleden (16wk) 3 vingers onder m'n navel. De baby lag toen bij de echo ook vrij laag in m'n bekken. Ze moest behoorlijk moeite doen om het geslacht te zien omdat hij ook nog met z'n beentjes omlaag in m'n bekken laag.

    Kinderwagen: gisteren naar Babypark en Babydump geweest en alles uitgebreid uitgeprobeerd. Het lijkt erop dat de keuze gaat vallen op de Mutsy Evo Urban Nomad Stone Grey met zwart onderstel.
    Het ging op t laatst vooral tussen die en de Joolz Day+.

    De Joolz rijdt iets lichter en heeft een wat mooiere uitstraling en de wandelwagen staat wat hoger op het onderstel, maar aan de andere kant vind ik hem iets minder makkelijk inklappen, heeft een veel kleinere boodschappenmand onderin en de manier van een kind achterover leggen in de wandelwagen zelf vind ik bij de Mutsy veel beter. En aangezien de Joolz ruim 2x zo duur is, telt dat ook best zwaar mee ;) (overigens: als de prijs hetzelfde was geweest, was het wel de Joolz geworden).
     
    Wensje92 vindt dit leuk.
  4. Inez95

    Inez95 Actief lid

    14 nov 2020
    238
    321
    63
    Vrouw
    Ik laat mij tijdens de zwangerschap niet vaccineren. Had ook al twijfels voor de zwangerschap. Wat er al gezegd word, er is niet bekend wat het met je kindje doet over de lange termijn. Ik heb zelf al corona gehad in december, zonder klachten weliswaar, maar wellicht heb ik antistoffen.
    Gelukkig mag ieder voor zich het bepalen! Denk als je achter je eigen beslissing staat er geen foute keuze is.
     
  5. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    2.389
    597
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Ik snap je overwegingen. Maar iedereen doet wat hem/haar het beste lijkt.
    Ik zou het mezelf ook nooit vergeven als mijn baby met 30 weken gehaald moet worden omdat ik corona heb, met alle gevolgen van dien.
    Dat maakt het nu zo lastig.
    Het is ook geen 'nieuw' vaccin. Het is gebaseerd op al bestaande vaccins. Dat helpt me ook in de overweging,
    Maar nogmaals, het is een persoonlijke en hele lastige keuze. En er is geen goed of fout in. Iedereen doet het met de beste intenties.

    Dan zit je baarmoeder zeker hoog, helemaal voor een eerste kindje :)
     
    Wensje92 en Daantjeee vinden dit leuk.
  6. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    2.389
    597
    113
    Vrouw
    Noord-Holland
    Lastig is dat he! Wij hebben het waarschijnlijk ook gehad. De verschijnselen klopten en we hebben een bron,
    alleen werd er toen nog niet getest. Als we die zekerheid nu hadden zou ik er misschien ook anders in staan.
    Maar ik ben ook 35+, dus ook weer en extra risico. Dus dan toch maar wel.
     
    Wensje92 vindt dit leuk.
  7. Kitty89

    Kitty89 Actief lid

    13 aug 2020
    219
    256
    63
    Vrouw
    @Miss M het is gebaseerd op een bestaande techniek, maar er is nog nooit een geregistreerd medicijn mee gemaakt. Dit is de eerste keer. Vandaar dat ik heel sceptisch ben.

    Sowieso is de kans dat je zeer ernstige complicaties krijgt door Corona al klein, en als je goed op je gezondheid let, goed in een eigen vertrouwde bubbel blijft met veel openheid juist het belangrijkste. Ik doe nu ik zwanger ben ook bepaalde dingen niet meer die ik gewoon deed om risico te voorkomen.

    Verder heb ik een gezond gewicht, let er ook heel erg op wat ik eet. Zo ligt er standaard een zak appels en mandarijnen op het aanrecht voor als ik een eetbui krijg.

    Nu 18 weken zwanger en pas 2,3 kilo aangekomen.
     
  8. Kitty89

    Kitty89 Actief lid

    13 aug 2020
    219
    256
    63
    Vrouw
    Hier is de kinderwagen ook al binnen gekomen! Kan stiekem niet wachten tot de kleine man er is!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    ano, Wensje92, Fringe en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Exact dit! ;) Je maakt voor jezelf een overwogen beslissing, en ik snap zéker beide kanten!

    Suuuuuuuper leuk!!!!

    Wij moeten nog gaan testrijden, maar voorlopig denk ik Joolz (omdat mijn ouders hem kopen, anders had het hier ook mutsy geworden om bugdetaire redenen!! :p

    Ik let ook héél erg op! Vaccin of niet, ik blijf wel afstand houden en zo...
     
    Kippie13 en Fringe vinden dit leuk.
  10. Kitty89

    Kitty89 Actief lid

    13 aug 2020
    219
    256
    63
    Vrouw
    @Lientje91 wij hebben een Joolz Geo2 en wat een heerlijk ding zeg! Wat ons al heel snel over de streep trok zijn alle handige snufjes en dingetjes. De beugel over de wieg kun je aan 1 kant open doen en omhoog klappen, de wieg zelf kun je per kant los halen en dan optillen. De boodschappenmand is lekker hoog en kun je aan 1 kant naar beneden klappen. Dus allemaal super ideaal!
     
  11. Miss M

    Miss M Fanatiek lid

    19 mrt 2012
    2.389
    597
    113
    Vrouw
    Noord-Holland

    Tja, ik heb een aantal mensen in mijn omgeving die heel, heel, heel voorzichtig waren. En toch corona hebben gekregen.
    De een is er met alle risico factoren vrij soepel doorheen gerold. Maar er was ook iemand, die heel fit was en gezond at, die eraan overleden is.
    Dus ik sta iets anders in de mogelijkheid dat je corona kunt voorkomen als je maar voorzichtig bent.

    Het is supergoed dat je zo gezond eet. Maar gewichtstoename in de zwangerschap heeft daar niet (alles) mee te maken. Er komen genoeg mensen heel veel aan terwijl ze hartstikke gezond eten.
    Zelf ben ik nu een kilo of 5/6 aangekomen denk ik. Bij mij gaat het (tot nu toe) in het begin altijd heel hard, en daarna juist heel langzaam. Ben in vorige zwangerschappen gemiddeld 12-15 kilo aangekomen.
    Vriendin van mij at heel gezond, maar hield heel veel vocht vast. Eindstand was +30 kilo.
    Echt ook een kwestie van geluk of pech. (Tenzij je de hele dag slagroomtaartjes eet natuurlijk :p)
     
    Wensje92 en Lientje91 vinden dit leuk.
  12. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    #4452 Lientje91, 13 mei 2021
    Laatst bewerkt: 13 mei 2021
    Jaah, de Geo is mij favoriet!!! Ik kan al niet meer wachten tot hij hier staat... En vooral tot onze kleine man er in ligt! <3
     
    Wensje92 vindt dit leuk.
  13. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Wij krijgen hem ook van mijn ouders. Maar zij hadden een bedrag van €1000,- als kado en m'n moeder zei gisteren: als je een goedkopere kinderwagen koopt, mag je het restant ergens anders aan uitgeven. :thumup:
     
    Wensje92 en Lientje91 vinden dit leuk.
  14. Kippie13

    Kippie13 Fanatiek lid

    29 jan 2021
    1.387
    1.716
    113
    Vrouw
    Ennnnn we zijn weer een maandje verder, dus weer tijd voor de maandelijkse buikfoto.

    Nr 4!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Wensje92, Aapie88, Lientje91 en 5 anderen vinden dit leuk.
  15. Kitty89

    Kitty89 Actief lid

    13 aug 2020
    219
    256
    63
    Vrouw
    Hier vandaag ook de bolle buik op de foto... merk echt dat ik de laatste week flink aan het groeien ben.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Aapie88, S2909, Mammavan1 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  16. Mammavan1

    Mammavan1 Fanatiek lid

    28 okt 2020
    2.371
    1.604
    113
    Vrouw
    :roflmao:WoW wat een mooie buikfoto’s :o:

    hier gaat het hard met aankomen let wel op maar al 5 kilo nu vanaf start terwijl ik eerst afviel.

    wij hebben de joolz day uitgekozen. Geen idee heb zelf geen wagens bekeken maar puur omdat die helemaal zwart is en bij mijn zwarte luiertas past en ik alleen maar joolz hoor. Volgens die man was dat de nieuwste dus ben maar van hem uitgegaan en kon alles zwart samenstellen :D

    Is de geo beter.

    Wij hebben al wat dingen besteld kinderkamer van Theophile patachou. Wilde eigenlijk kinderkamer niet zo duur doen maar ik vond die weer het mooist. Zijn naar zo een kinderwinkel gegaan en vond die simpele kamertjes niets wij willen ook nog vaker gaan gebruiken misschien.

    verder standaard dingen zoals dat 4moms babywiegje box hebben we volgens mij van bopita een zwarte met blauwe deken erin.

    verder allemaal dingen eromheen een maxi cosi die dan bij die wagen hoort en twee vab die iso dingen voor in de auto.

    Twijfel alleen over matras ik weet bij lily dat haar matras 500 euro was en die van hun was maar 250. Volgens mij is dat dan niet zo goed toch? Vind een matras wel heel belangrijk daar liggen ze toch wel veel op. Dus daar kijk ik nog even voor,

    Wel jammer mijn partner wilde de kamer van lily niet meer maar die lijkt eigenlijk bijna precies op de nieuwe

    :roflmao:

    Die blijft dus maar in opslag :roflmao: of weggooien :confused:

    verder hier beetje aftellen tot de 20’weken echo de baby is sinds deze week ook goed van buitenkant te voelen dus is wel fijn.
     
  17. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Oooh ja, das wel fijn dan!!! :p hier zeiden ze max 1500€ voor alles (dus ook voetenzak en dergelijke) maar denk niet dat ik de overschot ook gewoon zou krijgen... :p Als ik alles van Joolz neem kom ik aan 1300€ of zo, dus zit dan nog mooi binnen het budget.
    Mijn ouders gaan constant shoppen voor de baby, dus sowieso niet te klagen!
     
    Wensje92 vindt dit leuk.
  18. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Een matras van 500€???!!! WoW! Zoveel kosten onze volwassenen matrassen ... Ik vind prijzen van tussen de 100-200€, als je echt zo van aerosleep doet. Denk zolang hij dik genoeg is, dat dat allemaal wel oke zal zijn!

    Wij hebben nu een co-sleeper van maxi cosi, met matras inbegrepen. Maar das echt wel maar een dun matrasje, dus daar twijfel ik dan wel aan... Die is maar 3cm dik... Lijkt me toch dat die dikker moet?
     
  19. Selien

    Selien Bekend lid

    12 apr 2016
    899
    698
    93
    Vrouw
    Dank jullie wel allemaal voor jullie reacties over vaccineren. Heel fijn om alle kanten te lezen!

    Ik heb de afspraak ingepland. :)
     
    Wensje92, Lientje91, Miss M en 2 anderen vinden dit leuk.
  20. Selien

    Selien Bekend lid

    12 apr 2016
    899
    698
    93
    Vrouw
    Over gewicht; maak je niet druk over wat je aankomt, de een is nu al 10 kilo aangekomen, de ander nog niks. Vorige keer was ik 20 kilo aangekomen op het eind, nu ben ik 1 kilo afgevallen, de vk zegt dat het per persoon per zwangerschap onwijs kan verschillen ;)

    Zolang je goed eet en jezelf goed voelt, gaat het goed :p
     
    Wensje92 en Miss M vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina