Lost in Space. De proefperiode loopt af en dat zijn niet zoveel afleveringen, zodat ik denk dat we die nog net kunnen afkijken. We verlengen het niet, want je kijkt toch meer tv dan normaal.
Wij hebben gisteren aflevering 1 gezien, vanavond snel verder kijken. Ik vind het zo'n leuke, pakkende serie!
Jaa Quién mató a Sara seizoen 2! Gister 3 afleveringen gezien en kan niet wachten op de rest. Echt een hele pakkende serie zoals iemand hierboven al zei. En zo fijn dat seizoen 2 er al zo snel op staat, had na de laatste aflevering van seizoen 1 echt wel even een momentje. En inmiddels Shtisel even "on hold" gezet. Kom er echt niet in. Heb mezelf voorgenomen iig seizoen 1 nog even af te kijken.
Laatste aflevering gezien. Pff, wat een telenovela. Jane the Virgin is er niks bij hahah. Zal vast nog een derde seizoen komen maar zit er nou niet om te springen.
Begonnen met undercover. Ik ga het afkijken omdat het niet zoveel afleveringen zijn maar snap de hype rond deze serie niet zo. Ben niet heel enthousiast. Op videoland begonnen met the good doctor en die vind ik echt heel leuk! Wat is de acteur die Shaun speelt bizar goed!
The good docter is zoooo goed! Net de laatste aflevering gezien....ik hield het niet droog, en maar blèren Undercover is echt wel super leuk hoor! Gisteren Ferry de film gezien, wij zijn verliefd op hun hoor
Waar kijk jij good doctor? Bij mij op videoland kan ik maar tot aflevering 16 van seizoen 3 en ik zag op internet dat seizoen 3, 18 of 19 afleveringen heeft.
Videoland, iedere maandag een nieuwe aflevering. Ik heb alleen videoland voor hem en voor de handsmaid