Jeetje schrikken zeg gelukkig kreeg je meteen een echo en zat het goed. Doe maar lekker rustig aan vandaag.
Hier nog steeds flink bloedverlies. Iets meer dan op een eerste menstruatiedag. Helder donkerrood. Nagenoeg geen stolsels. Heb wel een samentrekkende baarmoeder gevoeld maar geen pijn. De verloskundige gaat me voor 14:00 bellen. De assistente zei dat ze vóór 7 weken geen echo's doen omdat er dan niets te zien is. Dus de echo van 31 mei wordt niet vervroegd. Ik ben benieuwd wat de verloskundige erover zegt...
Ohh meid, wat rot die onzekerheid. Ik wens jou heel veel sterkte en duim dat het goed zit. Zo zuur dat in het begin een beetje moeilijk wordt gedaan over echo’s. Voor mij was het gisteren zo’n geruststelling.
Net een echo gehad. Vruchtje in de baarmoeder van 3,2 mm. Hcg 450. Nog geen hartactie en het bloed kwam niet van bovenaf waar de baby zit. Dus we weten alsnog erg weinig... De gynaecoloog denkt dat we gewoon korter zwanger zijn dan we dachten.
Wat een spannende dag voor je zeg, gelukkig kon je toch nog terecht. Al had je gehoopt nu een kloppend hartje te zien... Hoever dacht je zelf te zijn en wat geven zij nu aan? Heb je nog bloedverlies of is het gestopt? Ik hoop dat alles goed mag gaan.
Ik zag dat mijn echo van vandaag van de lijst is doordat er denk ik een keer een oudere lijst is gebruikt . Maar wij hebben net een echo gehad en het hartje klopt! Als heeft het kleintje ons wel laten schrikken... pff. De verloskundige zag uitwendig eerst alleen de vrucht- en dooierzak (die op 6+5) gemeten werden, dus prima. Vruchtje niet te zien. Dus ik werd al zenuwachtig. Toen inwendig: helemaal niks te zien, behalve een vruchtzak. De moed zakt je dan echt in de schoenen. Ze zei 'ik denk niet dat dit er goed uit ziet, ik zou van het ergste uitgaan' maar ik ga het nog 1x met een andere instelling uitwendig proberen. En ja hoor: een vruchtje in beeld . Wat een achtbaan. Het hartje klopt, ze meette het vruchtje op 6+2, maar dat kan natuurlijk prima kloppen. Een 0,5 cm geloof ik. Toen draaide alles gelukkig 180 graden en gaf ze aan dat het er prima uit ziet en dat we vertrouwen mogen hebben. We zijn blij (en moeten nog even bijkomen haha).
Ooh dat is even schrikken! Maar je bent toch ook nog maar iets van 6 weken zwanger geloof ik? Dit zijn dan prima afmetingen toch? Ik hoop voor je dat het allemaal prima in orde is! Is de hcg waarde ook normaal voor dit termijn?
Jeetje wat een rollercoaster! Ik hoop voor je dat dit dan die ene schrik is die je krijgt tijdens je zwangerschap. Het is allemaal ook nog zo klein, kun je nagaan wat de instellingen van zo'n echo apparaat allemaal doen... Gelukkig alles oké! Gefeliciteerd!
Jeetje wat schrikken hoe kan het dat ze het niet goed kon zien. Zit jouw baarmoeder ook naar achter gekanteld? Of zei ze daar niks over. Gelukkig is alles gewoon goed. Was het vruchtje 0.5cm? Klopte dat met jouw berekening of ben je dan minder ver.
Wanneer mag je weer? Denk dat de bloeding dan toch gewoon ergens anders vandaan komt. Ik had dit vorige zwangerschap ook met 11 weken dus blijkbaar kan dat.
Niet te geloven wat een nacht voor jullie zeg! Ben blij te lezen dat er niets geks te zien was. Hoe gaat het nu met je?