♡ De eerste 1000+ dagenclub | Pt. 2 ♡

Discussion in 'De mama's' started by Nina Sanders, Mar 12, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Katin87

    Katin87 Fanatiek lid

    Feb 20, 2017
    1,348
    3,093
    113
    Hij kan pas 13.15u terecht bij de tandarts dus tot die tijd werkt hij tijd (wat betekent dat hij heel veel aan het bellen is en ondertussen hartstikke chagrijnig). Daar wordt ik dan weer chagrijnig van :(
    Mijn vriend zegt dat het beter gaat, maar ik betwijfel het. Hij zou nu een paar dagen naar Denemarken moeten (als dat nog doorgaat). Ik verwacht dat hij er daarna wel weer gelijk doorheen zit. Even afwachten hoe het gaat.
     
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Zooooo de prik zit erin!
    Moest een eind omrijden want de stad is open gebroken en het is ook nog eens markt (de locatie van cjg is tegenover de markt). maar zo gepiept en al klaar. Nu rijd ik richting de bouwmarkt. Even wat lavendel halen en wat kleurstalen voor de kamer van de Guys. Misschien haal ik ook wel een proef verpakking ofzo, kan ik m uit testen op de muur. Is vaak wel aan te bevelen.
     
    Mya, Magnolia29 and jvsd92 like this.
  3. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,796
    7,388
    113
    Toen onze oudste 3 maanden was begonnen we samen met dansles. Toen paste mijn zusje elke week een avond op. Zij was toen 16.
    Daarna zijn de nichtjes van man op gaan passen. Degene die nu ook nog komt begon al op haar 13e bij ons. Nu is ze 17. We hebben het laatste jaar amper oppas nodig gehad,maar ik kan me echt geen leven zonder op pad voorstellen eigenlijk. Ook om samen weg te gaan, maar wij waren ook best vaak tegelijk weg,we hadden voor corona regelmatig vergaderingen vmenzo, ik zat op een koor, man avondje naar vrienden, ik naar vriendinnen. Wij waren minimaal 2 avonden per week weg allebei. Nu denk ik wel eens: hoe deden we dat? Ik ben zo gewend aan veel avonden thuis.

    Qua oppas hebben we ook overbuurmeisjes die volgens mij al wel 15 ofzo zijn. Kan ik ook wel eens vragen. Maar de oudste is al 12, als hij 13 is denk ik dat hij soms wel 1 of 2 uurtjes kan oppassen savonds.
     
    Mya, S2909 and wolkje1994 like this.
  4. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,796
    7,388
    113
    En vandaag nog lekker vrij. Zo weer klussen, maar eerst even ontbijten. Dat schiet er vaak bij in tijdens de ochtendspits.

    Fijne dag!
     
    Mya likes this.
  5. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    As we speak 2 kleuren in mini potjes aan het mengen bij de bouwmarkt. Ga vanmiddag de kleuren testen. Oh ik krijg hier ZO VEEL energie van (met genoeg codeïne in de mik. Alles om hoestbui te voorkomen hahahaha).
    Willen jullie updates of geloven jullie het wel? :p

    ook geslaagd voor lavendel.
     
    Mya and Magnolia29 like this.
  6. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Ben benieuwd!
     
  7. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Hier net controle gehad bij de vk, voor het eerst ene van de nieuwe verloskundigen gezien dus dat was wel even leuk. Leuke vrouw. En alles was helemaal goed :D

    Nu even (ruim) twee uurtjes werken en dan mijn prik halen (kinkhoest). Ik wilde eigenlijk nog naar kantoor maar dat schuif ik mooi even op, ben moe. Werk thuis wel even verder. Heel vaak wakker geweest vannacht. Ik snurk de laatste tijd:oops: en dan krijg ik dus last van m’n gehemelte hahaha. En omdraaien doet zeer bij m’n bekken. Man slaapt ook nog slecht. Dus gaat lekker, haha.
    A heeft wel een stuk beter geslapen dan de laatste weken (vooral wat langer rustig in de ochtend). En hij was super happy vanochtend, zo lief. Man bracht m weg naar opvang en zei; doei lieverd! Hij; doei papa! En ging spelen, haha.
     
    Mya, S2909, wolkje1994 and 2 others like this.
  8. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,151
    6,003
    113
    nou wennen voor mij is het zeker! En dan gaat het alleen om de avonden :rolleyes:. Zelf heb ik vroeger ook heel veel opgepast, ik vond het zo leuk. Nu ook een beetje vertrouwen in hebben!

    @riean wat leuk dat jullie zoveel samen ook deden / doen. Zelf vind ik dit ook heel belangrijk en we hebben beste en grote vriendenkring. Deze wil ik wel ‘bijhouden’, wij zijn de enige met kinderen. We hebben toch al zo’n anders leven, met een oppas kan je zoveel meer. Hoop dat het klikt !

    @Katin87 hopelijk valt het allemaal mee na Denemarken. Maar snap je gevoel. Hopelijk let hij goed op zijn grenzen
     
    Mya and Siepie85 like this.
  9. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Let aub niet op de vreselijke troep maar ben aan het rommelen.
    Wat vinden jullie mooier?

    We gaan alle muren dezelfde kleur doen.
    Even in 2 soorten licht.
    5426AAD0-D6CB-42BC-A61B-5AD7BEFAAAAD.jpeg AC428D6E-FF96-43B6-BA20-3307C396C36C.jpeg
     
  10. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Waarom is die beeldkwaliteit na uploaden telkens zo rot? Op mijn tel haarscherp. Komt dat door het bewerken?
     
  11. Habibati

    Habibati Niet meer actief

    Voor een slaapkamer zou ik de donkerdere kleur nemen. Slaapt altijd beter dan een lichte kamer vind ik persoonlijk. Maar dan zou ik wel de gordijnen veranderen want anders te eentonig.
     
  12. Kirzy

    Kirzy Fanatiek lid

    Sep 13, 2012
    2,080
    3,136
    113
    Female
    ICT
    Noord-Holland
    Welke troep??
    Qua kleur vind ik het lastig. Beide zullen mooi staan. I know hier heb je helemaal niks aan:roflmao:
     
    Mya likes this.
  13. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,796
    7,388
    113
    De donkere, de ander vind ik een beetje saai. En oker/mostergeel? Of is dat niet de kleur van het hemeltje?
     
  14. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Gordijnen worden absoluut niet vervangen. Dat zijn prachtige golden mustard veloursen exemplaren, exact in de kleuren van de hemeltjes.

    Op de telefoon kleuren misschien niet bij elkaar te passen, maar dat kan wel degelijk als je de kamer in zijn geheel ziet. :)
     
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Dat is idd de kleur van zowel de gordijnen als het hemeltje. Al zijn dat geen felle kleuren, juist heel warm. Meer golden mustard wat prachtig staat bij noten tinten. Die donkere is Nutmeg Powder. Ben benieuwd hoe die staat als hij helemaal opgedroogd is.
    Voor de rust en eenheid wil ik wel alle 4 de muren dezelfde kleur.
     
  16. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Mijn man wist dus niet dat ik naar de bouwmarkt ging. Dus die kwam net nietsvermoedend boven en zag die muren. Zijn reactie: “oh my, wilde je soms zeker stellen dat het verven niet te lang meer op zich laat wachten?” (Omdat ik het er nu al op heb zitten in de test kleuren). Ik: “jup.” :D
    Hij moest wel lachen. Zijn voorkeur gaat ook uit naar de donkerste.
     
    Mya likes this.
  17. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Mijne eigenlijk ook :eek:
    Wat een soepele keuze haha
     
    Mya likes this.
  18. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Ja! Donker! :thumup:
     
    Nina Sanders likes this.
  19. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Ondertussen ook nog wat aanvullende planten besteld. Net bij de bouwmarkt dus wat lavendel gekocht die ik zo ga planten.

    Aanvullend nog een lavendel haagje besteld, pampasgras en 2 mooie blauwe regen struiken op stam! :thumup: Vind dat altijd erg mooi
     
    Mya likes this.
  20. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    BAM. Keuze gemaakt. Het wordt de donkere. Mijn lieftallige broer komt donderdag alle muren 1 laag doen. Vanuit daar spreken we even af wanneer hij de 2e laag komt doen. Ik smeer van te voren even de gaten in de muur dicht en zometeen gaan we vast alle benodigdheden halen.

    Ik zet er flink de vaart achter maar joh, ik moet wel voor m’n gevoel. De bruiloft en onze vakantie is bijna en daarna al gauw verlof. En ik merk dat man zo enorm druk is met werk. Hij geeft het niet toe maar ik merk dat ie zich verkeken heeft. Hij vindt het leuk, maar het valt hem stukken zwaarder dan verwacht. Zeker de combi met gezin en als ik hem dan 100 verf en behang klussen vraag.. Ik zie gewoon dat de stress aan hem kleeft en een tijd geleden heeft hij ook burn-out achtige klachten gehad. Dat wil ik echt niet meer. Dus alle verfgerelateerde zaken: ik regel het. :p
    Over een week is gewoon deze kamer klaar. Kantoor is af. Behangklus sluimert, eerst stalen krijgen. En ik heb bedacht dat ik de babykamer tóch in zijn geheel geverfd wil hebben :| Maar dat serieus pas in m’n verlof. Wil ik eerst uitzoeken wat ik wil. De reden waarom ik de kamers van de jongens snel klaar wil hebben, heeft te maken met dat ik ook wil dat ze kunnen wennen aan het samen slapen. Niet dat straks blijkt dat het moeizaam gaat en dat de baby er al is. En dat stress heeft.

    Oh en niet normaal: ik voel de spierpijn in m’n arm opkomen :o: @RoseMurphy jij bent ook geweest toch?
     
    Mya likes this.

Share This Page