Lange onvervulde kinderwens (MMM of zonder) maar nog hoop deel 3

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Asil, 25 apr 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Vanmorgen nog een test gedaan nou hij was weer omo wit..

    Heb de poli een berichtje gestuurd..krijg ik antwoord dat ik kan stoppen met de medicatie...:( ik gebruik geen medicatie..want het is een rustmaand...heb dat maar weer teruggestuurd..
     
  2. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw

    Ohhh pfff vervelend zeg, shit :(
     
  3. Saar1988

    Saar1988 Bekend lid

    24 jul 2020
    840
    1.012
    93
    Vrouw
    Pff wat onprofessioneel van ze zeg..
     
  4. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Ja heb het maar opgegeven..het volgende antwoord was dat een maandje rust fijn was en dat als ik me mentruatie heb kan bellen voor een echo afspraak....ja maar daar ging me vraag juist over dat het "normaal" is dat dit zo lang kan duren...het leek wel zo antwoord robot die alleen voorgeprogrammeerde antwoorden kan geven...
     
  5. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw
    ohh wat super vervelend als je geen antwoord krijgt, heel irritant. En nu, toch afwachten en nog eens bellen?
     
  6. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    5 jun 2012
    2.201
    1.996
    113
    breekt in

    @7Missme1987 Na een IVF poging kan je cyclus inderdaad ontregeld zijn. Mijn cyclus na de IVF as ook langer de normaal gesproken. Eisprong pas rond dag 19
     
  7. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Ja misschien dat ik morgen nog even bel, kijk nog wel even.
     
  8. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Ok dank je wel, ja had ik al wel een beetje begrepen dat het wel kan, maar voor me gevoel duurt het nu zo lang zit op dag 37 van me cyclus...baal nu zo dat ik geen ovulatietesten heb gedaan..maar juist niet gedaan omdat ik vaak ook geen positieve test heb gehad terwijl er wel een eisprong was ( gemeten aan de hand van bloedprikken)

    Zie jouw handtekening gefeliciteerd zeg!!
     
  9. Noukie88

    Noukie88 Actief lid

    12 mrt 2021
    261
    291
    63
    Vrouw
    Vervelend zeg! Geeft zo het gevoel dat niet serieus genomen wordt he..
     
  10. blij83

    blij83 Fanatiek lid

    5 jun 2012
    2.201
    1.996
    113
    Thanks. :)
    Ik mocht de maand na de verse IVF terugplaasting toch verder met een cryo cyclus. Normaliter is dat dus een rustmaand. Maar wij mocht toch door. Heb een terugplaatsing gehad in een natuurlijk cyclus. Ik baalde echter tijdens de cyclus, omdat mijn cyclus dus ook helemaal ontregeld was. En dat heb ik werkelijk nooit. normaliter altijd netjes op dag 12 een positieve ovulatietest. En nu duurde en duurde en duurde het maar.
    Maar het heeft dus zeker geen negatief effect gehad :)

    Hopelijk breekt je menstruatie snel door en kun je verder. Succes!
     
    7Missme1987 vindt dit leuk.
  11. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Nee nou althans dat ze gewoon echt niet lezen, maar ja we hebben ze helaas nodig..
     
  12. Achterkantvandemaan

    31 dec 2020
    7.920
    8.101
    113
    ** Lange onvervulde kinderwens **

    Even voorstellen
    * Kruimel14 (36)- 1e kindje -5x IUI, 1x IVF, 1 verse terugplaatsing, 8 cryo's totaal. Op naar terugplaatsing 4.
    * Betsies (39) - 1e kindje - 6x IUI, 2x ICSI, door naar ICSI 3
    * Didi5555 (30) -1e kindje -4 IUI- 1x IVF, 1 verse terugplaatsing en 1 cryo terugplaatsing. Op naar terugplaatsing 3.
    * Leraje (36) - 1e kindje - evt nog onderzoek, traject in oktober van start
    * Asil (38) - 1e kindje - 13x IUI, 2x IVF, 1x ICSI , op naar Poging 4
    * 7missme1987 (33) - 1e kindje - 3x IUI, 1x IVF, 1x ICSI nog 5 cryo's
    * Chrystal86 (35) - 2de kindje - 2x ICSI 7x tp, nog 4 cryo's
    * HerfstmeisjeB (28) - 1e kindje - 4e ronde letrozol 5mg
    * Saar1988 (32) - 1e kindje - 6x IUI, Start IVF Mei
    * Noukie88 (32) - 1e kindje - 6x IUI, Start ICSI Mei
    * DangerBlonde (31) - 2e kindje - 7x OI, ronde 8 rustmaand
    * M061987 (33) - 1e kindje - 7x IUI - 1x IVF, 2 terugplaatsingen, 5 cryo's over


    Afspraken
    * 14 Juni - Asil start poging 4 met, 1 x Lucrin injectie


    Testdatum
    31 mei - DangerBlonde
    31 mei - HerfstmeisjeB
    31 mei - Noukie88
    5 juni - Betsies


    Zwanger
    * 2jongensmama - ICSI 2 verse tp (tp 8) - 19-11-21
    * Iemand1991 - IUI 2 - UD 30-12-21
    * Emma1995 - IVF 1 - UD 8-10-21
     
  13. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Ik heb vandaag zo’n raar gevoel, kan het niet plaatsen. Een unheimisch gefuhl zouden ze hier zeggen. Vandaag 7 dpo. Pms kicks in.

    Een gevoel van hoop op een natuurlijk wonder deze maand, maar ook een gevoel wat ik sinds de start van dit traject al heb gehad: het gaat niet lukken op deze manier. Mijn gevoel zegt me dat er meer aan de hand is. Dat die eileiders dicht zitten of zo... :confused:
    De wachttijd van de kijkoperatie is nog niks over te zeggen. Vind het zo vervelend dat ik niks heb om naar af te tellen...

    Heb me even als mentale voorbereiding verdiept in de wachtlijst van Maastricht umc: 6 maanden voor intake ivf :eek:
    Cuypers 6-8 weken dus ik denk als ik verder moet is mijn keuze snel gemaakt. Is ook nog dichterbij. Heeft een van jullie ervaring met het aanvragen van goedkeuring voor buitenlandse zorg? Dingen waar je op moet letten?

    Misschien loop ik wat hard van stapel, maar dit voorbereiden geeft me in elk geval het gevoel dat ik ergens controle op heb. Ook al is het uiteindelijk hopelijk niet nodig. Sorry als ik iemand ermee voor het hoofd stoot, niet de bedoeling. Ik heb gewoon niemand anders in m’n omgeving waar ik dit kan vragen of kwijt kan... :)
     
  14. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw

    Holyyyy shit 6 maanden... niet normaal zeg
    Pff ik hoop dat je hier uiteindelijk helemaal niks mee hoeft te doen. Is het ook een stukje zelfbescherming? Of denk je echt dat er meer scheelt? Moet zeggen dat ik die gedachtes ook snel heb hoor... zo van oh het is na drie keer niet gelukt dan zal er wel meer aan de hand zijn. We maken onszelf zo gek!

    Hoop zo op twee streepjes voor jou. Het kan gewoon allemaal nog!!
     
  15. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    3 feb 2017
    3.491
    2.487
    113
    Vrouw
    Limburg
    Misschien wel, ik had vanaf de miskraam gewoon al een soort gevoel. Geen vertrouwen meer in m’n eigen lijf. Anders dan hoe het bij mijn dochter ging. Mijn cyclus is ook anders dan toen, het bloedverlies veel meer, en de menstruatiepijn echt ondraaglijk zonder flinke pijnstillers de eerste twee dagen. Lig dan dubbel op de bank en het trekt door als weeën, van mijn rug en buik tot in de benen. Ben elke keer misselijk van de pijn. Dat had ik allemaal niet voor mijn eerste zwangerschap.
    Ze verdenken me op endometriose, daar moet ik die kijkoperatie nog voor doen. En als dat zo is denk ik al in doemscenario van verkleefde eileiders. Dat gevoel heb ik van begin af aan. En dat die miskraam niet in de baarmoeder zat en daarom mis ging. Maar bewijs heb ik niet. Alleen een sterk gevoel. Tot nu toe klopt mijn gevoel te vaak. Ik heb nog hoop dat dat nu niet klopt... maar begin wel langzaam een beetje bang te worden.
     
  16. herfstmeisjeB

    herfstmeisjeB Bekend lid

    16 nov 2020
    885
    811
    93
    Vrouw

    Oef vind dit zo erg voor je, voelt zo naar als je weinig vertrouwen in je lichaam hebt (kennen we allemaal wel een beetje denk ik). Ik hoop dat ze toch snel kunnen kijken of er iets aan de hand is en dat je van die pijn af bent, wat vreselijk voor je :( ellendig soms toch allemaal. Dikke knuffel!
     
    DangerBlonde vindt dit leuk.
  17. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    21 mrt 2020
    2.229
    3.124
    113
    Vrouw
    Wat een vervelend gevoel @DangerBlonde vooral het vertrouwen verliezen in je lichaam is heel vervelend, dit heb ik ook wel ervaren! Bij mij hielp haptonomie om mijn lichaam weer wat meer eigen en als vertrouwd te voelen, misschien is er ook iets voor jou wat daarbij kan helpen want ook wanneer je een ivf traject in gaat helpt dat vertrouwen enorm!

    Over het buitenlandse traject, ik heb eerst navraag gedaan of mijn verzekering een contract had met de kliniek waar ik heen wilde. Dat was niet zo helaas. Dus dan heb je eerst een verwijzing nodig, ik heb die voor second opinion gehad maar kan ook voor ivf zijn. Dan maak je een afspraak voor intake/kennismaking. Wanneer je behandeling wil dan kunnen ze een behandelplan en een kostenraming maken en die doen je dan in voor toestemming. Ze hebben vastgestelde tarieven die je terug krijgt dus soms moet je nog een deel zelf betalen en voordien ook alles voorschieten.
    Ik hoop dat wanneer je er aan toe bent, je daar vlot kan starten van inderdaad holyyyyy shit, zes maanden!?
     
  18. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    21 mrt 2020
    2.229
    3.124
    113
    Vrouw
    Wat ontzettend vervelend! Hopelijk krijg je een echt antwoord wanneer je ze spreekt.
    Een witte test is al vervelend genoeg, onduidelijkheid erbij niet nodig!
     
    7Missme1987 vindt dit leuk.
  19. Betsies

    Betsies Fanatiek lid

    21 mrt 2020
    2.229
    3.124
    113
    Vrouw
  20. Noukie88

    Noukie88 Actief lid

    12 mrt 2021
    261
    291
    63
    Vrouw
    Ik snap je echt heel goed! Ze waren er bij ons achter dat de zaadkwaliteit slecht was en ze zijn er zo vanuit gegaan dat bij mij alles goed zit (na bloedprikken en hsg) dat ik weleens bang ben dat ze iets over het hoofd hebben gezien.
    Ik mag maandag pas testen maar ik voel aan alles dat het nu weer niet gelukt is. Ik snap dat je dan ook gelijk weer door wilt pakken. Dan heb je namelijk geen tijd om je rot te voelen, omdat je dan kunt focussen op iets anders. Nu wil ik niet voor je invullen, maar mijn gevoel met je delen. Je bent niet alleen ❤️

    Zoals jij je menstruatie omschrijft, zo ervaar ik hem nu ook. Terwijl ik voor het traject nooit ergens last van had. Misschien toch door alle hormonen?
     

Deel Deze Pagina