Vandaag m’n NOD Zojuist getest maar iets onderbroken streep en daardoor lijkt ie iets lichter dan die van gisteren. Kennen jullie zo’n onderbroken streep?
Mooie testen! Ik heb dit ook heel vaak gehad, kan door het vasthouden komen, weet niet of je dat hebt gedaan haha
O echt... nou bedankt voor de tip! In het begin had ik hem wel even vast. Ga dat dan dus in het vervolg niet weer doen! Ja ik heb best wat ervaringen met miskramen en dat de testen op een gegeven moment toch niet opliepen dus ik ben al snel argwanend...
Ik test over 2 dagen gewoon nog eens. Wat jij zegt herken ik van mn zus. Die had dat ook maar niet iedereen maakt even veel hcg aan en zij was gewoon hartstikke zwanger. Ben je je NOD al voorbij?
ja inmiddels 1 of 2 dagen na nod.. vandaag een predictor gedaan.. nu over een paar dagen nog een keer en dan laat ik het er even bij want anders word ik gek thanks voor t verhaal van je zus! Daar krijg ik hoop van
Donkerder als de test op de foto zijn ze bij mij bij mn andere 2 kids nooit geweest... ik zou eventueel eind vd week nog eens doen en dan laten rusten. Je bent in mijn ogen hartstikke zwanger
Ik ben nog niet uitgetest maar wel laat ik deze nog even als laatste zien. Daarna zal ik hier stoppen met hcg strooien. Vandaag 15DPO
Wauw wat een mooie test!! Ik ben nog altijd niet ongesteld en ga morgen maar weer testen. In de hoop dat ik wat meer mag zien dan alleen iets vaags... haha
Dames ik wordt mslaar niks wijzer. Nog steeds niet ongesteld en ook geen positieve test. Dat te laat ongesteld worden past totaal niet bij mijn lichaam. Bah wat wordt ik hier onzeker van zeg! Wat zouden jullie doen? Hat vrijdag/zaterdag ongesteld moeten worden. T weekend nog even afwachten en anders huisarts bellen?
Ah wat vervelend zeg! Je krijgt toch hoop als je ongesteldheid weg blijft.... Ik weet niet of de huisarts er iets mee doet.... maar als jij je zorgen maakt moet je natuurlijk bellen!
Het kan dat je eitje wilde springen, maar niet gesprongen is. Dan schuift je cyclus automatisch ook op... Ik vrees dat het toch afwachten is. Vaak doet een dokter er pas wat mee na 2 weken overtijd.
Naja het dingetje is dus. Ik voel mijn eisprong altijd heel goed en heb daar echt een complete dag last van.. dus dat lijkt me stug.. Ik wacht vrijdag wel af en dan kan ik tijd even bij dr huisarts informeren...
Naja ik sta er wel heel nuchter in maar dit is vaag en dat maakt me onzeker.. en een belletje kan eind van de week altijd.. Dan horen we wel wat hij zegt en vind..
Heel vervelend! @knorretje94 Ik zit momenteel in hetzelfde schuitje, maar ik ben ermee bekend. Er zit niets anders op dan afwachten, maar dat is zo lastig. Ik heb deze cyclus ook al 2x eipijn gehad, maar ik denk dat er nog geen eitje is gesprongen uiteindelijk. Anders had ik inderdaad ook al ongesteld moeten zijn of een positieve test.
Nu mag ik wel stoppen met testen denk ik hihi Bovenste test was maandag op mijn nod, werd ik onzeker van maar mijn hcg was toen 114 bij de huisarts Vanmorgen de allerlaatste kv test gedaan die ik nog had liggen van mijn ‘voorraad’ en nu ben ik super fier
Ik had nog 1 liggen. Die mocht ik van mezelf nog doen en nu is t klaar. Goede oploop. Donkerder kan bijna niet.