Helaas voor jullie dus! Maar... blokkeert hij jullie uitzicht of blokkeert hij nu alleen het zicht op hun huis?
Ja, dat is inderdaad wel heel jammer voor ons. Hij blokkert het uitzicht vanuit onze ramen aan de zijkant van ons huis.. van 1 raam maakt dat niet zoveel uit behalve dat het lelijk is en we vaak de gordijnen dicht doen. We zijn wel bezig om straks precies voor de caravan 2 bomen te planten, wij hebben dan op die plek waarschijnlijk geen last meer van de caravan. Het raam van de keuken vind ik wel vervelend..
Heeft er iemand weleens een kalender gemaakt met foto’s? Dus bij januari een foto, bij februari, enzovoort. Waar hebben jullie dit gedaan?
We hebben 'brandplekken' op onze glazen blad van de tuintafel. Iets met sterretjes die neergelegd zijn Is dit nog op de een of andere manier beter te maken?
Wij willen vlg week naar de efteling gaan. Mijn man is in juni jarig en op je verjaardag krijg je altijd een code die de maand waarin je jarig bent geldt (vanaf de 1e die maand) en een halve maand erna. Alleen als ik die code de 16e krijg heb ik er niks aan want wil de 8e gaan. Weet iemand hoe ik die eerder kan krijgen?
Ik ben opzoek naar iets voor op de muur! Een klok hebben we al rechts boven de box hangen. We hebben een industriële inrichting. Iemand leuke ideetjes
Mijn man was in april jarig en eind maart kreeg hij al een link met zijn "verjaardagskorting". Dat is ook wat ik lees bij de voorwaarden. Hebben jullie de mail niet al gehad? Je ontvangt aan het einde van de maand, vóór de maand dat je jarig bent per e-mail een actiecode waarmee je Efteling-tickets kun kopen voor €33,00 per stuk.
Op internet staat dat je op de 20e de maand ervoor die mail krijgt. Maar die heeft hij niet gehad. Ik kan ook met de efteling zegels gaan maar die wilde ik eigenlijk bewaren voor mijn vlg bezoek.
Toen kreeg mijn man inderdaad nog een herinnering, maar dus ook eind maart al een mailtje gekregen. Nou, wat raar. Kun je niet op een ander mailadres ook inschrijven voor de nieuwsbrief en dan als verjaardag 4 juni oid?
Ik heb zelf wel de mail op de 20e de mand ervoor gehad maar voor mijn kids (en man) heb ik het steeds alleen op de verjaardag zelf gehad (vervolgens staat er dan wel dat die code de hele maand geldig is)
Vandaag was ik naar het ziekenhuis en bij de balie kreeg iedereen een nieuw mondkapje. Ik wilde vragen waarom dat is (eerder heb ik dat niet meegemaakt), maar ben ik vergeten. Iemand hier toevallig die de reden weet?
Omdat ze ondertussen wel weten dat de meeste mensen hun mondkapje 3 weken gebruiken gok ik Ik had het vorige week ook terwijl ik echt net een nieuwe had gepakt
Dat is sinds januari dacht ik, wij zijn met dochter o.a. in december in het ziekenhuis geweest en toen was het nog niet en de keer in januari wel. Ik dacht dat het is omdat er heel veel mondkapjes niet effectief zijn en je daarom in ziekenhuizen een goedgekeurd wegwerpkapje op moet.
Hier krijg je er alleen een als je bij iemand op bezoek gaat, ik heb zelf 2x een afspraak gehad maar kreeg er geen.