♡ De eerste 1000+ dagenclub | Pt. 2 ♡

Discussie in 'De mama's' gestart door Nina Sanders, 12 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.786
    7.374
    113
    Oh die naam vind ik echt heel mooi! (Sorry, dat helpt je vast niet :roflmao:)

    En extra eters, die hebben we hier vaak ja. Maar we zijn toch al met 6. 1 of 2 extra maakt niks uit.
    En echt, als ze ouder zijn is het makkelijker. Vriend van de oudste is 13 en eet vaak mee, maar dat is alleen maar gezellig. Die leeftijd hoef ik niet meer te helpen met opscheppen, tig keer te zeggen dat ze moeten blijven zitten op hun gat, niet van tafel mogen lopen, niet mogen plassen tijdens het eten, mes en vork moeten gebruiken etc etc etc (zucht :roflmao:)
    En momenten alleen, die zijn er bijna niet, ik heb dat best een tijdje lastig gevonden na de geboorte van L. Toen zat de derde namelijk al op school en was ik gewend aan tijd alleen. Maar nu weet ik niet beter en vind ik het niet erg. Wij hebben dus beiden 2 avonden per week dat we niks hoeven na het eten. Ons nieuwe kantoor moet nog een deur krijgen, zodra die er in zit ga ik me daar lekker verschansen, deur dicht, bordje er op 'nee, ik ben er niet, roep papa maar'. Dat zijn heerlijke avondjes :thumup:
    Maar daarnaast zijn wij altijd al wel van hoe meer zielen hoe meer vreugd. Vooral in de zomer, we leven dan buiten, en hebben zo veel ruimte, dan maakt het weinig uit of er 4 of 6 kinderen rondlopen zeg maar, of dat er 6 of 8 mensen mee eten van de bbq.

    Tjonge, L huilt weer, lastig hoor die warmte, omdat ze dus weigert te slapen zonder slaapzak. Kijken of een aai over haar hoofd helpt :)
     
    Mya, S2909, Magnolia29 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  2. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ja joh, je zou denken dat ik het inmiddels gewend ben he
     
    Mya en Siepie85 vinden dit leuk.
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    @riean ik geloof direct dat het makkelijker is als je kinderen idd wat ouder zijn. Dat is ook een hele andere fase.
    Goed dat jullie elkaar ook gewoon rust gunnen. Dat heb je ook nodig. :) Heerlijk dat onze bijkeuken nu ook ons kantoor is. Tuurlijk is het af en toe nog te rommelig naar mijn zin en moeten we nog steeds enkele dingen daar ophangen. Maar het is gewoon fijn om een aparte plek te hebben waar je je gewoon even kan afzonderen. Er staat een groot scherm (mijn man werkt altijd met 2 schermen) en zit er ook aan te denken om er een simpel Ikea Klippan bankje neer te zetten. Als 1 van ons dan echt even behoefte heeft aan zelf een filmpje of serie, dan kan dat ook via het scherm ipv op een kleine telefoon aan de keuken bar.

    Wij deden eerder ook altijd dat 1 van ons sowieso 1 avond per week het avond ritueel doet met de jongens en 1 ochtend in het weekend met ze opstond. Meestal doen we dat nl samen. Das efficiënt, maar ook gezellig. Alleen soms heb je idd ff behoefte aan tijd voor jezelf.

    Maar nu ik wat verder kom in de zwangerschap en ook met de hoest van de afgelopen tijd vind ik de jongens in mn uppie best zwaar. Zeker ook omdat O echt door heeft dat het me zwaarder valt en daar dan gerust misbruik van maakt. En de mini die idd heel vaak op dat soort momenten dramatisch doet. Dan is met zijn tweetjes toch makkelijker.

    Zoals morgen is mijn man er niet, ja dan sta ik er natuurlijk alleen voor qua ophalen, opfrissen, naar bed brengen.

    Hopen dat ze meewerken en zo niet, zie ik dan wel weer. Heb wel besloten dat ik het mezelf niet té moeilijk ga maken. Mini breng ik eerst naar bed en dan zet ik O gewoon even een paar minuten voor de tv. Hem de trap op tillen lukt nu ook niet, maar gelukkig kan hij prima zelf klauteren. Heb ik liever niet, maargoed. Het is even passen en meten.
     
    riean en Mya vinden dit leuk.
  4. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    @riean Heerlijk zulke dagen! Ik geniet ook enorm van extra mensen hier om huis. Familie en vriendinnetjes eten regelmatig mee. Zo gezellig! En dan eet onze kieskeurige dame tenminste ook eens fatsoenlijk :roflmao:

    @Nina Sanders Oehhhh die combi vind ik ook mooi!! En ik vind het leuk dat jullie meisjesnaam er een beetje in terug komt. Tweede naam heeft lange tijd op de lijst gestaan voor V :thumup:
     
    Mya en Nina Sanders vinden dit leuk.
  5. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    @Nina Sanders Ik vind de ‘twijfelnaam’ ook heel mooi! Die hoor je wel (veel) vaker voor mijn gevoel. Maargoed dat zou niet de reden moeten zijn om t niet te doen. Lastig hè?! Wij zijn ook enorm aan t zoeken/twijfelen. Pff
     
    S2909, Nina Sanders en Mya vinden dit leuk.
  6. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    12 aug 2013
    4.151
    6.003
    113
    @Nina Sanders hele mooie naam! Ik vind m leuker dan Z! Past leuker bij je jongens !
     
    Nina Sanders en Mya vinden dit leuk.
  7. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Haha jullie helpen niet. :p

    Hier hangt inmiddels alles klaar voor de jongens voor morgen. Dezelfde sokken, schoenen, setje kleding, spijkerjasjes hebben ze nu naar de opvang aan en was ik vanavond mogelijk nog even mocht het vies terug komen. Ik ben niet zo van het twinnen qua hele outfit (hetzelfde jasje of dezelfde broek vind ik praktisch en ook wel leuk, maar complete outfit is wel wat d'r over). Maar voor een bruiloft vind ik dat dus heel erg leuk!

    Hier een goede nacht maar wel weer wat meer last merk ik van mijn ribben. Gauw pcm genomen. Merk ook dat ik juist wat meer hoest prikkel heb, maar dat ik ook wat meer slijm kan ophoesten. Gaat de goede kant op dus. Want dan komt het los.

    Ik doe op mijn gemak nog een bakkie en spring dan onder de douche. Warmte zal me ook goed doen voor mijn spieren!
     
    Mya, wolkje1994, Miekje86 en 2 anderen vinden dit leuk.
  8. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Niet om reclame te maken maar mini O reageert super goed op de normale factor 50 variant van Biodermal.
    Hij zat dus heel erg onder de eczeem door de eerdere zonnebrand van de opvang. Gisteren hebben we hem 2x ingesmeerd met eczeem creme en daarna bewust niet meer.

    De spray (we hebben wél voor spray gekozen omdat dat iets verkoelender lijkt te werken en mini O het met eczeem vervelend vindt om juist echt ingemasseerd te worden met een vettere crème) lijkt ook echt verzachtend te werken. De reden waarom ik zo blij ben is omdat mini O met een maand of 6 ongeveer ook helemaal onder de eczeem zat en dat was zo zielig. Ze kunnen daar flink last van hebben. Zag het nu weer helemaal gebeuren. En ben blij dat het nu ook wat minder is voor morgen.

    Sidenote: van een spray moet je aanzienlijk meer gebruiken wil je genoeg product voor je kindje hebben om helemaal in te smeren. Het vervliegt sneller. Dus let je op de centen, dan moet je echt niet voor de spray gaan.
    Maar ik kies liever voor gemak als ik daarmee drama kan voorkomen hahaha!
     
    Mya en wolkje1994 vinden dit leuk.
  9. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Mijn man is ook zo'n gast he.. brengt ie de kinderen naar de opvang, komt ie terug en pakt ie de auto en rijdt ie weg. Ik verbaasd want huh?

    Komt ie daarna terug met onderstaande.
    "Wel maar 1 pak gehaald hoor. En let erop dat we ze alleen gebruiken op dagen dat NL speelt hoor, ik heb geen zin in lekkage. Leuk toch? Zag het net op LinkedIn."

    Wat moet ik daar nou van vinden? Ik vind het stiekem wel schattig. :roflmao:

    upload_2021-6-3_8-10-56.png
     
    Mya, Magnolia29, Miekje86 en 4 anderen vinden dit leuk.
  10. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    15 dec 2018
    2.344
    4.879
    113
    Vrouw
    Ah dit vind ik heel schattig haha! En stiekem wel een leuk idee :D
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  11. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Haha geweldig! Zou de mijne ook zo doen als hij ze tegen zou komen.
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  12. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Oh en vandaag ben ik alweer 28 weken!
     
    Mya, Magnolia29, Miekje86 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Hier een onrustig nachtje. Ik werd rond half 4 wakker van een geluid. Ik dacht ze zijn aan het inbreken ofzo, klonk als een zagend geluid. Ik op de overloop luisteren. Was het Mex die echt over verhit was. Mijn man had de ramen dicht laten zitten op de kamer waar zij ligt. Man man man, schrok me kapot. Man wakker gemaakt en die is met haar naar beneden gegaan waar het super koel is. Ze is nog wel een uur in de weer geweest zei hij, en had twee bakken water gedronken. Arm ding. Ik blij dat ik dan op zulke momenten een lichte slaper ben.
     
    Mya en Nina Sanders vinden dit leuk.
  14. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Nu aan het ontbijt. Zo boven even opmaken en omkleden. Dan Q naar mijn schoonmoeder brengen en ga ik naar kantoor. Heb er zin in, het is ZO druk. Dat vind ik dus altijd heerlijk.
     
    Mya, S2909 en Nina Sanders vinden dit leuk.
  15. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Gaat de dag lekker voorbij. Ik heb ook liever een goed gevulde kantoor dag.
    Je hebt ook geen vaste tijden dat je binnen moet zijn toch? Ik vind dat altijd zo vreselijk betuttelend. Ik bepaal zelf wel of en wanneer ik kom. Zolang ik mijn werk maar doe :p

    Arme mex!!!! Gaat het nu weer beter?
     
    Mya vindt dit leuk.
  16. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    @Nina Sanders ik vind de eerste naam veel toffer en veel minder bijbels. :)
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.
  17. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Oké, de tweede naam is hartstikke bijbels natuurlijk. :p
     
    Magnolia29 en Nina Sanders vinden dit leuk.
  18. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.682
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Oei dat is schrikken, maar goed dat je wakker werd er van. Is een coolmat of coolhalsband niet wat. Wij verkopen die op de kliniek en vooral de halsband (bandana) word goed koud en koelt goed. Wij gebruiken ze ook als dieren overhit binnen komen bij (alle beetjes helpen met koelen)
     
  19. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.682
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Gisteravond weer drama gehad met E, ze vind zwemles zo spannend en ja als je op bed lig dan denk je daar over na. E wil graag van te voren weten hoe alles gaat, ze riep ook de hele tijd huilend maar ik kan nog niet in het diepe zwemmen :(. Baal zo dat ik er niet bij mag blijven, maar aan de andere kant is dat soms voor E ook wel goed. Laat het maar vanmiddag 5uur zijn dan zijn we er vanaf :roflmao:. En voor deze keer mag ze patatjes (ja patat geen friet :p) eten.

    Ik ga zo met L naar de kinderboerderij. Voor het eerst in zijn leven. Benieuwd of hij net zo bang is voor de geiten als zijn zus op deze leeftijd, die daarvoor juist de geitjes geweldig vond
     
    Mya, Sansaatje, S2909 en 3 anderen vinden dit leuk.
  20. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.682
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    Die vind ik stiekem ook leuk en ik heb niks met voetbal, misschien toch ook even halen voor op de voetbal dagen :roflmao:
     
    Nina Sanders vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina