uitgerekend 1 t/m 15 september 2021 -deel 2-

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Krokodil16, 22 feb 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BlueEyedSoul88

    BlueEyedSoul88 Fanatiek lid

    1 sep 2017
    1.983
    1.995
    113
    Vrouw
    Dames, ik loop al enige tijd met voedingsbh's aan omdat ik mijn gewone bh's niet verdraag..
    Ik heb ze van Noppies, maar hier totaal niet tevreden mee omdat er vrij snel de beugels doorheen steken :eek:o_O
    Iemand nog tips? Ik heb best een grote cup (f)
     
    Vlindertje95 en Patty91 vinden dit leuk.
  2. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Ik heb bij zalando wat besteld van verschillende merken, zonder beugel. Ook in meerdere maten De fijnste heb ik gehouden.
    Dat was deze:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    BlueEyedSoul88 vindt dit leuk.
  3. Patty91

    Patty91 Actief lid

    3 jan 2021
    271
    482
    63
    Vrouw
    Wij hebben nog een Maxi Cose Cabriofix die we gebruikt hebben voor ons zoontje en die is nog helemaal goed dus die gebruiken we nog een rondje. :)
     
    juffa vindt dit leuk.
  4. Patty91

    Patty91 Actief lid

    3 jan 2021
    271
    482
    63
    Vrouw
    Mijn borsten zijn ook weer standje ontploft (gok dezelfde cup maar weet het niet zeker) en draag al sinds 12 weken m’n voedingsBH’s weer hihi.

    Ik heb deze 2 en ben er heel blij mee:
    https://www.prenatal.nl/kleding-voor-mama/zwangerschaps-kleding/voedingskleding/carriwell-naadloze-meegroei--en-voedingsbh-1302170010.html?dwvar_1302170010_kleurnaam_60=Black&cgid=133#start=1

    https://www.prenatal.nl/kleding-voor-mama/zwangerschaps-kleding/voedingskleding/carriwell-voedingsbh-carri-gelbeugel-padded-1172460011.html?dwvar_1172460011_kleurnaam_60=White&cgid=133#start=25&sz=24
     
  5. Patty91

    Patty91 Actief lid

    3 jan 2021
    271
    482
    63
    Vrouw
    Net de kinderwagen opgehaald via Marktplaats en ik ben er zo ongelooflijk blij mee:thumup: Bij de eerste had ik een Joolz Day (2e hands) en nu voor de Bugaboo Buffalo (2e hands) gegaan. Nu we eindelijk wat actie aan het ondernemen zijn en spulletjes aan het kopen wordt het zo langzaamaan steeds echter! Heerlijk gevoel:rolleyes:
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Chechi, juffa, Vlindertje95 en 2 anderen vinden dit leuk.
  6. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Leuk! Wij hebben de wagen en box vorige week gekregen. Die staan te pronken. Wordt wel echt zo. Van de week begint mijn vriend aan het kamertje. Krijg zin om alles te gaan doen :)
     
    Chechi, juffa, Patty91 en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Ik lees mee qua bh’s! Ik heb nog niks gekocht, het is niet dat ze heel hard groeien dus ik stel het elke keer uit :roflmao: maar geen een bh zit inmiddels lekker, dus toch ook maar eens wat gaan kijken/bestellen.
    @Patty91 leuk! Hij lijkt op die van ons, wij hebben de cameleon! Ga alleen andere bekleding erop kopen via een website, want wij hebben hem gratis kunnen overnemen van een collega maar vind die kleur niet mooi en hij is ook verkleurd haha.

    heerlijk he bezig zijn met het kamertje en alles :D Hier echt puur alleen nog decoratie en wil nog een fauteuil. En nog wat extra kleertjes, extra hydrofiele doeken en dingen die totaal niet noodzakelijk zijn :roflmao:

    Net prikinstructie gehad en daar waar ik hormoon spuiten helemaal niet erg vind, vind ik zo’n schietding maar niks :roflmao: Wil gewoon zelf die naald erin doen :| maargoed dit zal ook weer wennen haha
     
    juffa en Patty91 vinden dit leuk.
  8. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Ohhh dat lijkt me ook niets. Vond mezelf prikken voor de ivf ook geen ramp, maar als een ander het doet zie ik er zo tegen op. Zo’n schiet ding lijkt me ook niets
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  9. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    haha typisch he! Ik druk wel zelf op het knopje natuurlijk, maar toch denk ik geef me gewoon een naald en die duw ik wel in mijn vinger :roflmao:
     
  10. xxmoixx

    xxmoixx VIP lid

    11 jun 2018
    5.314
    4.385
    113
    Vrouw
    Ja toch die controle denk ik. Dat je het niet helemaal zelf in de hand hebt ofzo haha. Maar valt vast mee!
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  11. Chechi

    Chechi Niet meer actief

    Misschien ook per individu verschillend? Ik ben ook geen risico patient natuurlijk! Ze vertelde dat er pas 1 vrouw in heel NL opgenomen is met COVID die zwanger is waarbij ze de baby moesten halen. Dat was voor mij de voornaamste reden om het wel te doen. Maar als die kans dus nihil is…
     
  12. Chechi

    Chechi Niet meer actief

    Wij hebben de maxi cosi pebbles plus van mijn zoontje nog!
     
    juffa vindt dit leuk.
  13. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Wat ik hoor en lees in de 2 corona/zwangeren topics is dat het erg verschilt per verloskundige, gynaecoloog en huisarts. Maar 1 vrouw die opgenomen is, is in ieder geval niet waar. https://www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/artikel/5229404/zwangere-vrouwen-corona-besmetting-baby-intensive-care Misschien wel waarvan de baby is gehaald, dat weet ik niet. Maar vind 65 van de 367 die opgenomen worden toch best wel veel. Hoe het met die 65 baby’s en zwangere vrouwen op lange termijn gaat weet ik niet. Dit is niet allemaal IC hoor, maar überhaupt opgenomen worden lijkt mij niet goed en niks. Ik vond de 2 corona topics trouwens wel echt fijn qua mensen die allerlei bronnen weten te vinden zowel voor als tegen. Dus voor degene die twijfelen kan dat best wel een aanrader zijn om eens door te lezen en de bronnen te bekijken! Maar merk dat qua artsen eigenlijk zoals met alles ieder zo zijn eigen denkwijze heeft. deverloskundige.nl werd door mijn verloskundige geadviseerd voor informatie. Mijn verloskundigen is heel neutraal, ze hanteert het advies van nvog maar geeft verder geen mening over wel of niet doen.
     
  14. Patty91

    Patty91 Actief lid

    3 jan 2021
    271
    482
    63
    Vrouw
    Wel lekker zeg dat je hem zo kon overnemen! En met een nieuwe bekledingset heb je zo weer praktisch een nieuwe wagen! Wij zijn beide lang dus daarom gekozen voor de Buffalo ipv Cameleon.
    Welk kleurtje wil je voor gaan?:)

    Hahaha herkenbaar hoor die BH’s!! Bij m’n eerste was ik ook veelste laat met kopen maar toen ik ze eenmaal had was het zooooo’n verademing. Nu met 12 weken al gaan dragen en zoveel fijner!
    Net als de heerlijke oma onderbroeken ook zo goddelijk:roflmao:
     
    juffa en Orchid24 vinden dit leuk.
  15. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    oh is die hoger? Geen idee haha ik ben klein en ik moet een lichte hebben, toen bleek na hulp van verkoopster cameleon het lichtste te zijn van alle kinderwagens haha. Kleur nog niet helemaal over uit.. denk petrolblauw maar als ik op site kijk en op marktplaats dan lijkt het gewoon blauw op marktplaats bij mensen en niet de kleur blauw zoals op de site dus twijfel :roflmao:

    ja moet toch maar eens gaan uitzoeken zo’n BH :o: hahaha:roflmao:
     
    Patty91 vindt dit leuk.
  16. Chechi

    Chechi Niet meer actief

    Het ging hier echt om opgenomen worden en dat je kind wordt gehaald. Dat is namelijk iets wat ik echt niet zou willen. Ik zou geen prematuur willen door COVID. Opgenomen worden (die kans is al niet super groot, natuurlijk wel groter dan bij gewone populatie) an sich vind ik persoonlijk minder erg tov het niet weten wat het effect is op langere termijn. Ik vind 4 procent op IC namelijk niet echt veel. Gewone opname zou ik minder erg vinden. Maar dat is echt mijn persoonlijke keuze. Iedereen moet een keuze maken die goed voelt! Ik begrijp ook best waarom sommige er wel voor kiezen. Het was ook geen glas harde keuze, maar het dubbeltje viel net de kant op van niet doen. Mede door vaccinatie graad; iedereen om mij heen is wel gevaccineerd. Zowel collega’s als familie. Het weer maakt ook dat een COVID besmetting minder overdragend is.
    Mijn verloskundige heeft overigens geen advies gegeven he, ze hebben bij geïnformeerd over alle feiten en we hebben deze naast elkaar gelegd. Ik heb zelf gekeken wat voor mij belangrijk was. Ik ben van de statistieken.
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  17. Patty91

    Patty91 Actief lid

    3 jan 2021
    271
    482
    63
    Vrouw
    Ja de Buffalo is wel echt een bakbeest hahaha. Petrol is ook heel mooi hoor!! Is een beetje turkoois achtig.
    Je hebt ook koningsblauw (beetje donkerblauw) die vind ik persoonlijk niet mooi.
    Ik wilde eerst ook Petrol maar werd toch verliefd op wit hihi
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  18. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    haha ohh:roflmao: oh heb jij hem in het echt gezien? Het is niet gewoon blauw toch? Wel wat dieper qua kleur zegmaar? Want ik wou juist eigenlijk inderdaad niet echt dat blauw blauw zoals babyblauw en donkerblauw haha

    wit is ook mooi! Maar wij zijn beide knoeiers en met een baby erbij, 3 knoeiers dat durf ik niet aan :roflmao:
     
    Patty91 en Chechi vinden dit leuk.
  19. Patty91

    Patty91 Actief lid

    3 jan 2021
    271
    482
    63
    Vrouw
    Ja ik heb hem inderdaad in het echt gezien en ik vond het wel echt een heel leuk fris kleurtje! En anders gewoon eens in het echt gaan bekijken ;)
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  20. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    weet niet zo goed waar ze die specifieke kleur zouden hebben eigenlijk
     

Deel Deze Pagina