Ik ben nog maar 7 weken, maar heb ook al paar keer zwangerschapsbroeken aan gehad hoor. Ik heb ze allemaal nog liggen van de vorige zwangerschap en ben blij dat ik ze aan kan al. Je schrik echt al je mijn buik zie, lijk al minimaal 20 weken zwanger! Gelukkig veel jurkjes aan met dit lekkere weer en anders gewoon die zwangerschaps broeken
Woow echt al zo'n buik joh?! Ik merk wel bij overgang buik/schaamstreek dat het boller is. Maar mn buik zelf is gewoon nog sjpekkie hoor en soms dus extra bol door de darmen...
Hier ook onzeker. Ik was zo misselijk dat ik medicatie heb gekregen maar nu twijfel ik ook weer aan alles. Ik voel me nu prima en heb zelf bijvoorbeeld nooit last van mijn borsten gehad. Ik heb aankomende woensdag een extra pretecho tegen betaling aangevraagd.
Omg zeg, dat is idd niet grappig meer. Dan snap ik zeker dat een gewone broek niet meer past.. Vreselijk hè, die onzekerheden. Eigenlijk zijn die eerste weken helemaal niet zo leuk. En net wat @Diesel2013 zegt... het gaat vaker goed, dan fout. Fijn dat je aankomende week nog even een echo hebt.
Woooooow nou inderdaad 20 weken zwanger...nu kun je het toch niet meer geheim houden lijkt me? Haha! Maar bizar. Daar is mijn buik niks bij
Het is toch ook beroerd he de onzekerheid! En ik kan me inderdaad zo goed voorstellen dat je daar nu weer onzeker van wordt. Iedereen heeft andere kwalen, in meer of mindere mate. Maar het blijft onzeker bah. Heel erg verstandig om een extra echo in te plannen, dan ben je in elk geval weer even gerust gesteld!
Nee is serieus al een paar keer gevraagt aan me. En op school zag ik ze allemaal kijken. Gelukkig weet iedereen het gewoon al bij ons dus hoef ook niks geheim te houden haha.
Dat scheelt Maar het zal vast ook heel onprettig voelen dat je darmen zo opgezwollen zijn. Ik heb vandaag echt een down dag. Geen idee waarom...maar niks is goed. Het enige wat ik wil is op de bank hangen en tv staren. En het liefst met chocolade of ijs dat is gelukkig niet in huis... Hopelijk is mn stemming morgen weer wat beter want heb er gewoon zelf last van
Ja voelt zeker niet prettig. Voelt eerder als een harde buik dan opgeblazen... Echt rot zulke dagen dat had ik gister ook! Maar eigenlijk moet je het af en toe ook gewoon je er aan over geven en inderdaad gewoon hele dag lui niks doen. En als je al kinderen heb je het jezelf ook gewoon makkelijk maken en ze dan maar lekker een dag achter te tv ofzo zetten als ze willen. Soms heb je die dagen echt even nodig.
Poeh ja dat kan ik me voorstellen...niet fijn!! Helpt een kruik misschien? Al is het daar wat warm voor.. Ja is ook zo. Dat doe ik ook maar maar toch irriteer ik me aan mezelf
Dat wordt wat lastig met een baby van 6 maanden, maar gelukkig neemt mijn lieve man heel veel over. Het wordt weer warm aankomende weken, hebben jullie ook meer last van de warmte? Met mijn dochter kreeg ik pas opgezette voeten vanaf 34 weken. Nu had ik er vorige week al last van.
De piek van hcg zit rond 9/10/11 weken, dus ik heb nog heel even te gaan vrees ik. Ben nu 9+1 en lig inmiddels alweer sinds zaterdag in het ziekenhuis. 3e opname nu. Ben het echt helemaal zat... de medicatie lijkt ook steeds minder te helpen dus óf mijn lichaam "went" aan de medicatie, óf mijn hormonen overrulen de boel.. allebei niet tof iig..
Jeetje joh...dat is echt heel naar! Ik hoop echt dat het bij jou heel snel over is en dat je kan gaan genieten. Heel veel beterschap!
Hier vandaag helaas slecht nieuws. Het hartje is gestopt op 8+4.... Donderdag naar het zh, over hoe nu verder. Wens jullie allemaal een hele fijne en gezonde zwangerschap toe en in januari heel veel prachtige baby's!
Waaaaat?! Meen je niet wat vreselijk voor jullie......dat verwacht je toch niet meer op dit termijn sterkte!!!