♡ De eerste 1000+ dagenclub | Pt. 2 ♡

Discussie in 'De mama's' gestart door Nina Sanders, 12 mrt 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Goedemorgen! Hier Aerosleep matrassen, eerst beide met de honingtaart en nu zonder. Dochter slaapt in groot eenpersoonsbed dus die heeft een andere matras nu. Ook een hele fijne en niet duur. (Weet even niet meer welke)
     
    Mya en Nina Sanders vinden dit leuk.
  2. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Was het maar zo’n feest met honingtaart, ik bedoel honingraat. (Mmmmm, honing) :roflmao:
     
    Mya en jvsd92 vinden dit leuk.
  3. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Hahahaha ik dacht al.
    ik haat honing trouwens. Niets zo goor als honing :o:
     
    Mya vindt dit leuk.
  4. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    + 1 hier.
     
    Mya en Nina Sanders vinden dit leuk.
  5. Sansaatje

    Sansaatje Niet meer actief

    Neeeeeeeeen, rare meiden :roflmao:
     
    jvsd92 vindt dit leuk.
  6. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    26 jun 2009
    6.169
    4.321
    113
    Hier heb ik ook niks met honing..
     
  7. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Hier wel honing fan. Als ik keelpijn krijg haal ik de honing al boven. Lekker!
     
  8. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.682
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    @matrassen wij hebben voor L een aerosleep en als baby zijnde sliep hij met een honingtaart uhmmm graat ;). E heeft daar ook op geslapen. Nu na 5 jaar nog steeds een goed matras, zelfs de hoes is goed schoon te krijgen ondanks de vele spuug en ontlastingsongelukjes van E. E heeft nu een eenpersoonsbed met een matras van de ikea. Zij vind hem heerlijk, voor mijzelf vind ik hem te dun maar ach als zij maar lekker slaapt.

    @Honing heerlijk, liefst iedere ochtend in mijn yoghurt. In mijn thee vind ik het mwoh maar als ik echt last heb van mijn keel doe ik het er wel door heen want het helpt wel.

    Hier was het vanmorgen weer vroeg, half 6 melde L zich en vlak daarna een chagrijnige E die wakker was geworden door L en niet meer kon slapen. Beide hele ochtend steont chagrijnig. Was blij dat ik er 1 op school kon dumpen en de ander ligt sinds 10uur op bed. Daarna even een inzinking gehad, even een potje zitten janken op de bank. Toen toch maar even de peer van de meubels af gepoets, had L lekker overal aan staan smeren :mad:. Op mijn nee niet doen reageerde hij natuurlijk als een stervende zwaan :rolleyes:. Even boodschappen gehaald en ja wij hebben nu ook oranje luiers :D daarna had ik echt een f*ck it mentaliteit en ik wilde alleen nog maar snoep (vr)eten maar niet gedaan ik heb een meloen aan stukken gehakt en daar heb ik nu gewoon een voldaan gevoel van. Net een jurkje aan getrokken om mij even mooi te voelen kijk ik naar mijn benen en was het shit ik moet mijn benen nog scheren en ik heb nog maar een kwartier voordat ik E op moet halen

    Verder gaat alles goed hoor maar even een off day, vandaag gewoon lekker niks doen en morgen maar weer orde op zaken brengen in huis
     
    riean, Magnolia29, Mya en 2 anderen vinden dit leuk.
  9. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Hahaha je hebt iemand getagd die Honing heet. :roflmao:
     
    Mya vindt dit leuk.
  10. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Hier kwam mijn schoonmoeder onverwachts langs. Prima, was gezellig. Maar daardoor ging Q laat naar bed en het ziet er nu niet naar uit dat hij nog gaat slapen. Die is al over zijn slaap heen ben ik bang. Rent alleen maar heen en weer door zijn bed. En ligt zelf helemaal dubbel erom.

    Even kijken wat meneer doet. Als hij om 14.00 nog niet slaapt haal ik hem eruit. Dan ga ik denk ik eventjes naar mijn zusje. Maar goed, we kijken wel even!
     
    Magnolia29 en Mya vinden dit leuk.
  11. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Lastig é. Als ze zo voorbij hun slaapmoment zijn. S geraakt hier dan ook maar moeilijk in slaap en als hij dan toch slaapt, dan max 45 min. En dan natuurlijk zo chagrijnig omdat hij normaal gezien 2 a 3u dut. Kan je er de rest van middag ook niets mee.
     
    Mya vindt dit leuk.
  12. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Jaaaa nu slaapt hij gelukkig de laatste tijd wel weer. Hij had een tijdje een periode dat hij überhaupt niet meer sliep in de middag. Gelukkig wordt hij niet super vervelend. Maar wil wel meer ge-entertaint worden. Daar heb ik dan niet altijd zin in. :D Gelukkig komt mijn man zo thuis. Dus dan kan hij mooi even gezellig doen. Of ik ga dus naar mijn zusje. :o: Sta ik er niet alleen voor als entertainer. :roflmao:
     
    Mya en S2909 vinden dit leuk.
  13. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    1 aug 2016
    38.191
    45.331
    113
    Ik zie het nu ook, hahahahahaha!
     
    jvsd92 vindt dit leuk.
  14. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    12 apr 2019
    4.629
    8.838
    113
    Vrouw
    Hoera! Hij is net in slaap gevallen. Moest even uitrazen denk ik. Ik kan even lekker chillen nu. :D
     
    Magnolia29, Mya, Nina Sanders en 2 anderen vinden dit leuk.
  15. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.682
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    :roflmao::roflmao::roflmao: niet gezien. Die gene heeft hem aangemaakt en is hier nooit meer geweest zo te zien :roflmao::roflmao:
     
  16. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    24 mei 2019
    4.682
    10.906
    113
    Vrouw
    Paraveterinar
    L is net wakker geworden en is een stuk vrolijker. Zijn nu een groot zwembad aan het opzetten en vullen. Kan E even lekker zwemmen. Voor L zo het kleine badje vullen
     
    Magnolia29, Mya en S2909 vinden dit leuk.
  17. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    30 nov 2015
    11.454
    23.123
    113
    Vrouw
    Ik heb sinds vannacht ineens zo'n vreselijke last van hooikoorts :eek: Alle holtes zitten vol, neus verstopt, blijf niezen. Al een sneltest gedaan ivm werk, gelukkig negatief. Maar blergh, wat voel ik me akelig :(

    Net N naar zwemles gebracht, eten staat al klaar. V en ik eten een restje curry madras, N gaat aan de stampot andijvie :rolleyes: Ja, heeft ze zelf uitgezocht. :roflmao:
     
    Mya, S2909, Miekje86 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  18. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.780
    7.367
    113
    @Miekje86 , een dikke knuffel! Naar he dat soort dagen, hopelijk gaat het ondertussen beter

    @Magnolia29 , bah, schijnt heel rot te kunnen zijn idd, sterkte!

    Hier een flink drukke dag, ik was alleen vandaag, collega's vakantie of vrij. Maar het is gelukt allemaal. Man had besloten echt niks aan zijn werk te doen, of zijn standaard 2 vergaderingen na, dan vang ik de kinderen altijd op. Ging prima zo, kan ik tenminste echt flink doorgaan omdat hij constant oplet.

    Ondertussen zijn vooral de kinderen de quarantaine zat, ze vervelen zich. Oudste niet, die zich in isolatie op zijn kamer en mag de hele dag gamen, naast online les. Hij geniet :roflmao: vanavond als de rest in bed ligt schop ik hem maar even de tuin on, even zwemmen, trampoline springen, rondje rennen.
    Vrijdag mogen wij allemaal testen. We mogen al vroeg, ik hoop dat we dan uiterlijk zaterdagochtend de uitslagen hebben. En dat ze negatief zijn zodat we er weer op uit mogen.

    Nu maar eens werk afronden en eten gaan koken. Fijne avond!
     
    Mya, Sansaatje, Miekje86 en 3 anderen vinden dit leuk.
  19. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    Après kdv tijd: vandaag met nectarine.

    Blijkt dat S een side kick heeft in de kdv. Hadden ze gisteren al gezegd en ja hoor, vandaag kwam hij op mij af en zijn schaduw volgde. Zo schattig.
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Habibati, Mya, Kirzy en 2 anderen vinden dit leuk.
  20. S2909

    S2909 Fanatiek lid

    14 nov 2019
    2.299
    3.083
    113
    Vrouw
    En nu is hij gefrustreerd omdat hij zijn koek niet op een vork kan krijgen...
     
    Mya en Miekje86 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina