Mijn ronde is over. Eerste rood verlies, al op 10dpo. Had het wel al verwacht. Afgelopen weekend is mijn katje, plotseling op een gruwelijke wijze overleden in de tuin. Heb er vreselijk veel verdriet om, ze was echt mijn maatje en pas 14 maand oud. Mijn lichaam zit vol stress verdriet en emotie momenteel. veel succes allemaal lieve dames.
Aah dat is balen meid Het kan nog wel, maar helaas is 10 dpo vaak ook wel weer dat kantelpunt. Maar, de strijd is nog niet gestreden! Ik gun het je zo. x
Het zit niet mee.. al maanden niet. Hangt een grote donkere wolk boven ons. Zoveel ellende gehad. Ik hoop dat het geluk ooit weer komt maar zie even niks positiefs meer momenteel.
Aaah... veel sterkte met t verlies van je poes. Hopelijk gaat als snel weer opwaarts. Als 1 ding mee zit lijkt alles ineens op je af te komen he... maar weet dat er weer een periode aankomt dat het mee gaat zitten. Hoe moeilijk ook probeer positief te blijven. Veel sterkte. Hopelijk snel wat meer geluk
Dat is balen maar het kan nog gewoon he. Ik testte bij mijn zoontje negatief op 10dpo en positief de dag erna
Hoop tegenvallers zo te lezen, snap wel dat je er ff doorheen zit Eens draait het weer om, ook voor jou
Wat ik me altijd afvraag bij mensen die bijv na 10 dpo positief testen en daarvoor negatief. Is die test echt helemaal wit, 0,0 op te bespeuren? Ik ben zo'n belachelijk iemand die daar echt keilang naar gaat turen en nog net niet ermee op mn kop ga staan. Maar dus wel in alle soorten licht houdt. Zodat ik echt 100% zeker weet dat er (nog) niets staat. Ben ik de enige gek? Of is het bij jullie snel kijken?
Hier gisteren en vandaag getest. Bovenste is vandaag met 9 a 10 dpo en onderste van gisteren met 8 a 9 dpo. Duimen jullie mee dat het goed blijft gaan?