Ik ben benieuwd of er mensen na de vaccinatie alsnog Corona hebben gekregen. Als het goed is heb ik een poll toegevoegd. Ik zelf ben niet gevaccineerd en heb nog geen Corona gehad.
Wil je weten of mensen corona kregen, want dat is in mijn omgeving wel gebeurd. Of wil je weten als mensen nog erg ziek zijn geworden?
Hier familie die na vaccineren nog Corona kregen, maar er helemaal niet ziek van geworden zijn. Zaten er wel een aantal van in de risicogroep Wbt leeftijd en onderliggende aandoeningen. De mensen die door oma zijn besmet die niet ingeënt waren, zijn wel flink ziek geweest. Waarvan 1 nu nog aan het herstellen is en nu net weer buitenshuis kan lopen... echt pech gehad
Ik ken ook iemand (60jr), die kort na haar eerste prik Corona kreeg. Nu drie weken later nog aan het tobben.
Zou een keuze optie voor <3 weken na vaccinatie en >3 weken (of 2) allicht niet nog handig zijn in je poll? Want als je direct na je prik gaat feestvieren doet die prik natuurlijk nog niks. De gevaccineerden hier hebben nog geen covid gehad overigens. Onze ouders hebben afgelopen zondag de tweede gehad en houden zich nog even gedeisd tot 3 weken erna (65+). Wel een aantal die al eerder covid doorgemaakt hebben met varierend effect ook een paar long covids, aantal flink beroerd maar geen restklachten en een die er achter kwam door een nieuwsgierige bui met een zelftest en toen toch maar ff langs de GGD gingen en tot de conclusie kwam dat t geen false positive was. Die hoorde t ff donderen in keulen.
Wij kennen 1 iemand MAAR die dacht dan ook dat hij de dag na zijn vaccin al kon doen alsof corona niet bestond.
Schoonzusje, 2 vaccinaties gehad en besmet geraak. Ze heeft niet echt klachten gehad. Ze was getest omdat haar kindje het had.
Een collega positief getest na vaccinatie. Vaccinaties al in Maart gehad. Maar ze had geen klachten gelukkig.
Je kan gewoon corona krijgen na je vaccinatie, maar als het goed is wordt je er dan nauwelijks ziek van/milde klachten.
Hier op lokatie 4 bewoners en 4 begeleiders besmet. (Totale woongroep bestaat uit 8 bewoners en 7 begeleiders) Van deze 8 besmette waren de 7 gevaccineerde vrijwel klacht vrij. Begeleider die niet gevaccineerd was is flink ziek geweest.
Als iemand kort na de vaccinaties corona krijgt, dan kan de besmetting al voor de vaccinatie hebben plaatsgevonden.
Ja ik ken meerdere mensen die het hebben gekregen ruim na de 2e vaccinatie Deze hadden milde tot zware klachten
Intressant. hadden deze onderliggende complicaties, of waren dit al erg oude mensen. (aangezien jonge mensen pas nu aan de beurt komen voor vaccinaties, medisch personeel nagelaten) of was dit erg wisselend? Jij werkt op een IC toch?
Mijn ouders hebben het allebei gekregen tussen hun vaccinaties. Mijn vader 3 weken na de eerste vaccinatie en mijn moeder ongeveer 1,5 week erna. Ze hadden allebei geen klachten, maar zijn getest ivm contact met iemand die besmet was.
Volgens mij is er alsnog een aantal % kans dat je wel ernstige klachten krijgt bij corona na vaccinatie, maar die kans is wel klein